logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Brakuje mi przyjaciół
Autor: Nowa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2014-02-19 19:46

Koleżanki pozakładały rodzinę i żyją własnym życiem, niektóre wyjechały. Ja też założyłam rodzinę ale mojego męża interesuje komputer i telewizor. Ja czuję się w tym małżeństwie samotna i często dochodzi do kłótni. Sam mi w niczym nie pomaga jak mu nie powiem zrób to czy tamto. Jesteśmy już parę lat po ślubie i z każdym rokiem mąż staje się leniwy i nic by chętnie nie robił. I jak mnie w domu nie ma to on od razu pryska do swojej mamy zamiast coś w domu zrobić - nawet posprzątać a tego najbardziej nienawidzi. Nie chcę szczegółów opisywać ale brakuje mi miłości, przyjaciół.

 Re: Brakuje mi przyjaciół
Autor: baranek (---.ip.netia.com.pl)
Data:   2014-02-25 14:15

A prosisz Jezusa o pomoc? Módl się na Różańcu za swojego męża. Modlitwa różańcowa czyni cuda.

 Re: Brakuje mi przyjaciół
Autor: Cathy (---.centertel.pl)
Data:   2014-03-01 15:59

No tak, módl się. Ale proś jednocześnie o łaskę zmiany dla męża, bo przecież on ma wolną wolę i go Pan Bóg nie "zmusi" do bycia innym.
A na marginesie - chwała Bogu, że "pryska" tylko do swojej mamy.

 Re: Brakuje mi przyjaciół
Autor: Joy (---.lightspeed.austtx.sbcglobal.net)
Data:   2014-03-01 19:08

"mojego męża interesuje komputer i telewizor"
A jakie wspólne zainteresowania mieliście przed ślubem? Nie da się tego włączyć w Waszą codzienność? Albo poszukać czegoś nowego?

"Sam mi w niczym nie pomaga jak mu nie powiem zrób to czy tamto."
Możesz narzekać, że z własnej inicjatywy nie pomaga. Albo możesz docenić, że pomaga, kiedy poprosisz go o pomoc. I nawet możesz okazywać mu za to wdzięczność.

"jak mnie w domu nie ma to on od razu pryska do swojej mamy"
Czy u mamy też siedzi przed telewizorem i komputerem? Czy wiesz, co go tam ciągnie? Dlaczego woli tam przebywać zamiast w swoim domu?

 Re: Brakuje mi przyjaciół
Autor: TheCrow (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2014-03-03 16:23

Nowa, jest modlitwa o przyjaciół. Wcale nie żartuję, musisz tylko w to uwierzyć.
http://mojamodlitwa.blogspot.com/2010/03/o-dobrych-przyjacio.html

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: