logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Pomocy - sambojstwo?
Autor: Ludzik (---.play-internet.pl)
Data:   2017-12-04 12:03

Już nie mogę dłużej wytrzymać tego bólu duszy. Nie mogłem dziś spać i nie mogłem też wstać. Nie mam sił juz nawet oddychać. Wołam do Pana Boga ale cierpienie nie przechodzi. Boli mnie dusza. Czy to może mieć związek z tym że przygotowuje się do bierzmowania dla dorosłych? Poza depresja odczuwam bardzo silne pokusy powrotu do pogańskiego życia a co za tym idzie zrezygnować z bierzmowania. Prxypominaja mi się wszystkie sytuacje z życia gdzie zaniedbałem relacje z ludźmi i gra mi w glowie myśl JEST JUZ ZA POZNO. PRZEGRALES ZYCIE. JESTES SAM. JEDYNA SZANSA TO SOBIE ULZYC GRZESZAC.

 Re: Pomocy - sambojstwo?
Autor: Hanna (---.wtvk.pl)
Data:   2017-12-05 16:05

Jeśli ktoś ma cierpliwość, to przed odpowiadaniem tutaj proponuję poczytać wypowiedzi Ludzika na forum dyskusji Katolika: klik. To daje do myślenia, szerszy obraz, daje tło co do (po)wagi rozmów, a także w kwestii wymagań co do żony, motywu wędrówek do - cóż - prostytutki, oceniania kapłana prowadzącego przygotowanie do bierzmowania itp., itd., I nie chodzi tylko o wątki zakładane przez Ludzika.

 Re: Pomocy - sambojstwo?
Autor: Marek Piotrowski (---.global.tygrys.net)
Data:   2017-12-06 14:56

Jakże wzniosłymi słowy nazywa Autor wątku to, że po prostu ma ochotę zgrzeszyć.
Jakież cierpienie przeżywa! "Ból duszy"!
Gdyby nie było to takie tragiczne, gdyby nie miał wyraźnej depresji, to skupienie na własnych ochotach byłoby nawet śmieszne.

 Re: Pomocy - sambojstwo?
Autor: Ludzik (---.play-internet.pl)
Data:   2017-12-06 16:54

/.../

Do dyskusji zapraszam obok: klik.
moderator

 Re: Pomocy - sambojstwo?
Autor: Tomasz_35 (---.mynet.com.pl)
Data:   2017-12-17 11:26

Cześć ;)
Może to zabrzmi dziwnie, ale mnie to pomogło (pomaga) wyjść z bulu duszy. Jeśli masz możliwość idz na siłownie i pocwicz minimum 1h. Jeśli nie na siłownie, to ubieraj dresa, buty i idz biegać, najlepiej na trawie/łace lub miększym podłozu (Na asfalcie kolana bolą). Po takim wysiłku człowiek czuje sie o wiele lepiej.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: