logo
Czwartek, 28 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Modlitwa o męża. Czy próbować prosić dla siebie?
Autor: Monika (---.centertel.pl)
Data:   2017-12-07 20:21

Witam serdecznie. Bardzo proszę o poradę otóż sprawa wygląda następująco czuje sie bardzo samotna od 5 lat. w W maju kończę 34 lata i nadal jestem sama nie mam męża ani dzieci. Jestem osoba bardzo towarzyska nie siedzę w domu staram się wychodzić do ludzi lecz moje poszukiwania sie marnie kończą przeważnie. Trafiam na nieodpowiednich mężczyzn większości z nich to ateiści lub żyjących tak jak im się podoba.Ja jedynie szukam mężczyzny który również będzie kochał Jezusa tak jak ja. Próbowałam wszystkiego portali, wspólnot i nic z tego w pracy nikogo takiego już nie mam bo są to mężczyźni zajęci. Ostatnio rozmawiałam z księdzem i powiedział mi żebym zaczęła się modlić o męża modlitwa nie chce zawracać głowy Naszemu Panu zachciankami nigdy o nic nie prosiłam zawsze mówiłam "bądź wola twoja". Raczej moja modlitwa opierała się na dziękczynieniu. Bardzo sie pogubiłam samotność mi doskwiera. Praca mieszkanie to nie wszystko. Chyba sie zawsze bałam o coś prosić. I mam pytanie: czy spróbować ostatniego ratunku dla siebie? Troszkę się boje bo na dzieci jestem za stara a męża chciałabym mieć.

 Re: Modlitwa o męża. Czy próbować prosić dla siebie?
Autor: Kitty (---.play-internet.pl)
Data:   2017-12-07 21:11

Proś, proś - to najlepsza oznaka ufności. W dzieciństwie prosiłaś rodziców o ciastko, a Boga naszego i Ojca naszego, tym bardziej prosić możemy (a nawet powinniśmy) o to, czego nam brakuje. A za stara nie jesteś. Jestem 3 lata młodsza i właśnie rozwija się we mnie taki pączek. 34 lata to żaden wiek, kochana.

 Re: Modlitwa o męża. Czy próbować prosić dla siebie?
Autor: anna (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2017-12-09 00:21

O dobrego męża modliłam się przez wiele lat. Za mąż wyszłam mając 38 lat, rok później urodziłam pierwsze dziecko, a po dwóch latach następne. Mam dobrego męża i dwóch cudownych synów. Jeżeli naprawdę chcesz wyjść za mąż, powinnaś się modlić, a 34 lata to wiek całkiem dobry na urodzenie dzieci.

 Re: Modlitwa o męża. Czy próbować prosić dla siebie?
Autor: Ewa89 (---.static.korbank.pl)
Data:   2017-12-09 16:48

A czy próbowałaś na randkowych portalach katolickich? A modlitwa oczywiście że ma sens.
Na dzieci zaś wcale nie jesteś za stara, skąd taki pomysł?

-------

Autorka wątku napisała:
"Próbowałam wszystkiego portali, wspólnot i nic z tego w pracy nikogo takiego już nie mam bo są to mężczyźni zajęci."
moderator

 Re: Modlitwa o męża. Czy próbować prosić dla siebie?
Autor: Lidka (---.centertel.pl)
Data:   2017-12-10 12:38

Męża sobi wymodlilam i wcale nie uwazam, zeby to bylo zawracanie Panu Jezusowi głowy. Wiele lat dokuczala mi samotność i się modlilam. Wręcz namolnie. Któregoś dnia moj przyszły mąż po prostu stanął w moich drzwiach i tak się poznaliśmy. Dziś mam cudownego męża, moj ideał, i 3 dzieci zdrowych, ślicznych i mądrych. Tez wczesniej bylam na portalach randkowych, tyh katolickich, szukałam i nic. Podsumowując - tak, modlitwa ma sens.

 Re: Modlitwa o męża. Czy próbować prosić dla siebie?
Autor: Sebastian (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2017-12-10 22:07

Założenie rodziny to zachcianka? Moniko, to słowa osoby bardzo przestraszonej albo dziecinnej. Nie odbieram Cię jako dziecka. Nasz Bóg stworzył ogromny wszechswiat, biliardy gwiazd, planet, zwierząt i nas. Czy dla Niego cokolwiek to "coś poważnego"? On nas Kocha! Jeśli kogoś kochasz to wszystkie sprawy drugiej osoby są ważne, bo kochasz. Również jestem stanu wolnego jednak próbuje przygotować się do małżeństwa czytając wartościowe książki. Modląc się za siebie i przyszłą żonę. Ostatnio przyszło mi takie światło aby modlić się za wszystkie relacje, które zbliżają do małżeństwa. Polecam, daje dużo wewnętrznej wolności i ufności.

Boże spójrz łaskawie na pragnienia Moniki.

 Re: Modlitwa o męża. Czy próbować prosić dla siebie?
Autor: Monika (---.centertel.pl)
Data:   2017-12-11 13:46

Probowalam portali katolickich ale nic z tego nie wyszlo.Dziękuję slicznie wszystkim dodało mi to otuchy i nadziei zacznę się modlić.Z calego serca dziękuję

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: