logo
Poniedziałek, 11 grudnia 2017
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
Kanał czerwony
Kanał zielony
 
 
 Modlitwa o męża. Czy próbować prosić dla siebie?
Autor: Monika (---.centertel.pl)
Data:   2017-12-07 20:21

Witam serdecznie. Bardzo proszę o poradę otóż sprawa wygląda następująco czuje sie bardzo samotna od 5 lat. w W maju kończę 34 lata i nadal jestem sama nie mam męża ani dzieci. Jestem osoba bardzo towarzyska nie siedzę w domu staram się wychodzić do ludzi lecz moje poszukiwania sie marnie kończą przeważnie. Trafiam na nieodpowiednich mężczyzn większości z nich to ateiści lub żyjących tak jak im się podoba.Ja jedynie szukam mężczyzny który również będzie kochał Jezusa tak jak ja. Próbowałam wszystkiego portali, wspólnot i nic z tego w pracy nikogo takiego już nie mam bo są to mężczyźni zajęci. Ostatnio rozmawiałam z księdzem i powiedział mi żebym zaczęła się modlić o męża modlitwa nie chce zawracać głowy Naszemu Panu zachciankami nigdy o nic nie prosiłam zawsze mówiłam "bądź wola twoja". Raczej moja modlitwa opierała się na dziękczynieniu. Bardzo sie pogubiłam samotność mi doskwiera. Praca mieszkanie to nie wszystko. Chyba sie zawsze bałam o coś prosić. I mam pytanie: czy spróbować ostatniego ratunku dla siebie? Troszkę się boje bo na dzieci jestem za stara a męża chciałabym mieć.

 Re: Modlitwa o męża. Czy próbować prosić dla siebie?
Autor: Kitty (---.play-internet.pl)
Data:   2017-12-07 21:11

Proś, proś - to najlepsza oznaka ufności. W dzieciństwie prosiłaś rodziców o ciastko, a Boga naszego i Ojca naszego, tym bardziej prosić możemy (a nawet powinniśmy) o to, czego nam brakuje. A za stara nie jesteś. Jestem 3 lata młodsza i właśnie rozwija się we mnie taki pączek. 34 lata to żaden wiek, kochana.

 Re: Modlitwa o męża. Czy próbować prosić dla siebie?
Autor: anna (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2017-12-09 00:21

O dobrego męża modliłam się przez wiele lat. Za mąż wyszłam mając 38 lat, rok później urodziłam pierwsze dziecko, a po dwóch latach następne. Mam dobrego męża i dwóch cudownych synów. Jeżeli naprawdę chcesz wyjść za mąż, powinnaś się modlić, a 34 lata to wiek całkiem dobry na urodzenie dzieci.

 Re: Modlitwa o męża. Czy próbować prosić dla siebie?
Autor: Ewa89 (---.static.korbank.pl)
Data:   2017-12-09 16:48

A czy próbowałaś na randkowych portalach katolickich? A modlitwa oczywiście że ma sens.
Na dzieci zaś wcale nie jesteś za stara, skąd taki pomysł?

-------

Autorka wątku napisała:
"Próbowałam wszystkiego portali, wspólnot i nic z tego w pracy nikogo takiego już nie mam bo są to mężczyźni zajęci."
moderator

 Re: Modlitwa o męża. Czy próbować prosić dla siebie?
Autor: Lidka (---.centertel.pl)
Data:   2017-12-10 12:38

Męża sobi wymodlilam i wcale nie uwazam, zeby to bylo zawracanie Panu Jezusowi głowy. Wiele lat dokuczala mi samotność i się modlilam. Wręcz namolnie. Któregoś dnia moj przyszły mąż po prostu stanął w moich drzwiach i tak się poznaliśmy. Dziś mam cudownego męża, moj ideał, i 3 dzieci zdrowych, ślicznych i mądrych. Tez wczesniej bylam na portalach randkowych, tyh katolickich, szukałam i nic. Podsumowując - tak, modlitwa ma sens.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: