logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy modlitwy duszy odrzuconej mają sens?
Autor: julia (---.tks.pl)
Data:   2018-06-12 11:45

Dzienniczek s. Faustyny 580:
"W pewnej chwili powiedział mi Pan, że: Więcej mnie ranią drobne niedoskonałości dusz wybranych, aniżeli grzechy dusz w świecie żyjących. — Bardzo się tym zasmuciłam, że Jezus doznaje cierpień od dusz wybranych, a Jezus mi powiedział: — Nie koniec na tych drobnych niedoskonałościach, odsłonię ci tajemnicę serca swego, co cierpię od dusz wybranych — niewdzięczność za tyle łask jest stałym pokarmem dla serca mego od duszy wybranej. Miłość ich jest letnia, serce moje znieść tego nie może, te dusze zmuszają mnie, abym je od siebie odrzucił".

Czy jeżeli taka dusza zostanie odrzucona to już jej modlitwy nie mają sensu? Czy wyroki Boże są nieodwolalne i modlitwa nie ma juz sensu w takim przypadku?

 Re: Czy modlitwy duszy odrzuconej mają sens?
Autor: Kitty (---.play-internet.pl)
Data:   2018-06-12 16:00

Julia, naprawdę nie dostrzegasz w Dzienniczku ciekawszych rzeczych, bardziej wartych uwagi, aniżeli "dusze odrzucone"? Czy są w Twojej wierze inne rzeczy, na których się skupiasz, czy wyłącznie odrzucenie dusz, piekło i potępienie?
Cały Dzienniczek to objawienie ogromu Miłosierdzia Bożego, a Ty czepiłaś się tego odrzucenia i trawisz to w nieskończoność, gubiąc sens całego przesłania.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: