logo
Piątek, 19 stycznia 2018 r.
imieniny:
Erwiny, Henryka, Mariusza, Wulstana  – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
skrzynka intencji
 

ISMCH

___________________
 
 reklama
 
Jan
Za wstawiennictwem Matki Najświętszej i wszystkich Aniołów oraz Archaniołów oddal Panie Jezu od naszej rodziny wszelkie zło i błogosław w każdej chwili.
Basia Wrocław
Boże Ojcze, proszę o: - uwolnienie od wszelkiego złego ducha oraz od wszelkich zniewoleń i z tego co Tobie Boże niemiłe, o nawrócenie,Dar mocnej wiary i szacunku do Boga , ludzi i samych siebie, miłość i jedność w rodzinach, uwolnienie od szemrania i siania intryg, uwolnienie od chciwości, od demonów gniewu i zniszczenia, samobójczych myśli, złorzeczenia i przekleństw, samotności, bezdzietności: Janusza i jego żonę Ewę oraz ich rodziny; Barbarę i jej męża Mieczysława i ich rodziny oraz bliskich; Barbarę i Mariusza i ich rodziny; Krzysztofa i jego rodzinę; Ewę i jej męża Krzysztofa oraz ich rodziny; Marię i jej rodzinę i bliskich; Daniela i jego żonę Helenę oraz ich rodziny i bliskich; Dorotę i jej męża Olka oraz ich rodziny i bliskich, wszystkich ludzi ze wspólnoty Płomień Pański ich rodziny i bliskich. Ogromne Bóg Zapłać Dobry Boże, błagam wysłuchaj tej modlitwy i błogosław obficie tym, którzy będą się za tymi intencjami wstawiać. Chroń nas wszystkich Swoją Świętą Krwią abyśmy stali się niewidzialni dla zła, przez Jezusa Chrystusa. Amen
x
Drodzy Bracia, Drogie Siostry, Bardzo Proszę o modlitwę za Kleryka Janka piątego roku, który toczy wielką walkę duchową... Proszę o modlitwę w intencji ratowania małżeństwa rodziny Ewy i Krzysztofa... WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ!
Danuta Bielsko biała
Dziękuję Bogu za wszystko co mi daje i pokornie proszę o potrzebne łaski i błogosławieństwo dla Sławomira Anny iFrana, Matko Boska Wspomożycielko Wiernych wstawiaj się za nimi
Anna Szczecin
Proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa, aby wygrał bardzo trudny proces w sądzie oraz o wszelkie potrzebne mu łaski.
Karolina Krokowa
Bardzo proszę o modlitwę za moją babcię. Zachorowała na raka złośliwego. Wierzymy ,że za pomocą Boga uda nam się go pozbyć i Bóg da nam jeszcze trochę czasu razem.Wierzymy również ,że Ojciec Święty Jan Paweł II pomoże nam w tym.oraz prosimy o jego wstawiennictwo u Ojca Niebieskiego.Amen
Rafał
Proszę o modlitwę by pan zachował we mnie swą łaskę, konsekwencję, wytrwałość, gorliwość oraz w pewnych intencjach
Ola Wrocław
Bardzo proszę o modlitwę w intencji ratowania małżeństwa mojej siostry – Sabiny. Proszę o łaskę pokoju dla niej i jej męża, o łaskę przebaczenia i pojednania, o odbudowanie ich małżeńskiej miłości, o dary Ducha Świętego i wszelkie łaski potrzebne do pokonania tego straszliwego kryzysu. Niech dobry Bóg pokona demony które nimi targają…niech ratuje tą rodzinę! Proszę o szybką Bożą interwencję ponieważ papiery rozwodowe już zostały złożone.
dawid szymkowiak wodzisłąw śląski
proszę o cud uzdrowienia z schizofrenii
Dominik
Prosze o modlitwe w intencji najblizszej rodziny, zwlaszcza rodzicow, ktorzy nie potrafia siebie kochac bedac wewnetrznie poranionymi i sa dla siebie wrogami. Siostry, szwagra, chrzesniaka bo brak milosci w domu rodzinnym zabija ich co dnia. Ciotki oraz kuzyna ktorzy rowniez jej potrzebuja.
Basia Wrocław
Boże Ojcze Wszechmogący ulituj się nad nami grzesznikami. - Nad Basią o uwolnienie ze zniewolenia i wszelkiego działania złego ducha. o cierpliwość i radość i wszystkie Dary Ducha Sw. o szczęśliwe rozwiązanie dla niej i dzieciątka, o zdrowie dla nich. - Nad Mariuszem o uwolnienie ze starych przyzwyczajeń i wszelkiego działania złego ducha, o przemianę serca w miłe Bogu. O zdrowie i radość w życiu z bycia dzieckiem Bożym. O mocną wiarę w Boga Ojca. O codzienną pamięć aby na pierwszym miejscu w jego małżeństwie był Bóg. Proszę przez Jezusa Chrystusa, Matkę Jego i wszystkich Świętych. Amen
Basia Wrocław
Proszę Ciebie Boże o wysłuchanie modlitw w intenciach: - za Ś.p. Mirosławę o Łaskę radowania się wraz ze świętymi w niebie mogąc oglądać Twoje oblicze, aby wypraszała u Ciebie wszelkie potrzebne Łaski dla nas i tych , którzy się za nas modlą i za wszystkie kobiety będące w stanie błogosławionym o radość i przyjęcie nowego życia z miłością, o pokój w rodzinach. - za Helenę, Daniela, Dawida o uwolnienie ich małżeństwa od wszelkiego złego ducha i złego traktowania kobiety, o nawrócenie Daniela i umocnienie wiary. O Łaskę świadomości grzechu i o Łaskę Sakramentu Pojednania dla nich. O nawrócenie w ich rodzinach. Aby Święta Krew Jezusa Chrystusa obmyła ich i ich rodziny z tego co Bogu niemiłe oraz z tego co rani innych a szczególnie kobiety w tych rodzinach. O szacunek do kobiet, matek, żon. Przez Jezusa Chrystusa. Amen
Aneta
O zdrowie i Boze Blogoslawienstwo oraz opieke Matki Bozej dla Karolinki, Davidka, Anety i Tomasza. Bog zaplac
Justyna Puławy
Ośmielam się gorąco prosić o modlitwę w intencji wynagradzającej Bogu za grzechy popełnione przeze mnie i członków mojej rodziny oraz w intencji przebłagalnej o darowanie i odkupienie win. Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mnie ze zniewoleń i lęków, o dobrą spowiedź i żal za grzechy oraz znalezienie celu w moim życiu. Proszę o uzdrowienie moich dzieci Julii i Filipka. Proszę o jedność, pokój, nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła i ochronę przed wszelkim złem oraz Dary Ducha Świętego dla całej mojej rodziny. Proszę o uzdrowienie z chorób duszy, ciała, psychiki. Proszę o przemianę naszych serc, o wiarę, nadzieję i miłość. Proszę o pomoc w naprawieniu błędów, tak aby zostały wybaczone. Bóg zapłać!
iwona gliwice
Szczęść Boże, bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego syna Michała, ma poważne problemy z matematyką, o Ducha św dla niego i dla korepetytora i poprawę ocen, Bóg zapłać
Mateusz, Sydney
Szczęść Boże! Proszę o Mszę Swietę i modlitwę w intencji stałej, rozwijającej pracy, dobrego miejsca zamieszkania, siły, darów Ducha Świetego w nauce języka obcego, znalezieniu prawdziwej miłości i przyjaciół, realizacji bożego powołania, jak najlepszych relacji międzyludzkich, słusznych wyborów zagranicą na polu prywatnym i zawodowym. Proszę o dar radości, dojrzałości, roztropności i gorliwości w wypełnieniu moich obowiązków. Bóg zapłać! Mateusz
j
Proszę o modlitwę za nieuleczalnie chorą Dagę - o życie bez bólu dla niej, z możliwością poruszania się, o szansę uleczenia.
Błażej
Proszę o modlitwę w intencji Panu Bogu wiadomej.
Klaudia, Wodzisław śl
Proszę o modlitwę za Wojciecha i Klaudię o uleczenie relacji, rozpalenie miłości i związek, który Bóg pobłogosławi sakramentem małżeństwa.
Barbara
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Boże błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Bóg zapłać.
 
1  
2  
3  
4  
5  
...
 

Patron Dniaśw. Józef Sebastian Pelczar
 
biskup


Święty Józef Sebastian Pelczar urodził się 17.01.1842 r. w Korczynie k. Krosna. Wychowany w atmosferze religijnej, wstąpił do Seminarium Duchownego w Przemyślu i 17.07.1864 r. przyjął święcenia kapłańskie. Po studiach odbytych w Rzymie był wykładowcą teologii pastoralnej i prawa kościelnego w Seminarium, a w latach 1877-1899 profesorem i rektorem Uniwersytetu Jagiellońskiego. W trosce o najbardziej potrzebujących oraz o rozszerzenie Królestwa Serca Bożego w świecie założył w 1894 r. Zgromadzenie Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego. Był gorącym czcicielem Najświętszego Sakramentu, Serca Jezusowego i Matki Bożej, czemu dał wyraz w bogatej pracy pisarskiej i kaznodziejskiej.

W 1899 r. został biskupem pomocniczym, a w 1900 r. ordynariuszem diecezji przemyskiej. Jako gorliwy arcypasterz dbał o świętość diecezji. Był mężem modlitwy, z której czerpał natchnienie i moc do pracy apostolskiej. Ubodzy i chorzy byli zawsze przedmiotem jego szczególnej troski. Po pracowitym życiu zmarł w opinii świętości 28.03.1924 r. w Przemyślu.

Papież Jan Paweł II w dniu 2 czerwca 1991 r. w Rzeszowie wyniósł Go do chwały błogosławionych, a 18 maja 2003 r. w Rzymie zaliczył Go w poczet Świętych. .

jutro: św. Sebastiana

wczoraj
dziś
jutro