logo
Wtorek, 24 kwietnia 2018 r.
imieniny:
Bony, Horacji, Jerzego, Fidelisa, Grzegorza – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
skrzynka intencji
 

ISMCH

___________________
 
 reklama
 
Iwona
O łaskę szczęśliwego rozwiązania dla córki Pauliny, o zdrowie dla niej i maleństwa i o łaskę nawrócenia i zdrowia dla syna Dawida
Mateusz Wągrowiec
prosze o realizacje mojego powolania
Barbara
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Boże błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego i oddechowego. Bóg zapłać.
Ludźmierz Malgorzata
Matko Przenajswietsza proszę o zdrowie dla mnie, moich córek i mojego mężczyzny, o błogosławieństwo do ślubu kościelnego i poprawę w finansach.
Magda Warszawa
Modlmy sie za kurs Maisha Mapya (Nowe Zycie) w Tanzanii w Butiamie. Niech Pan Bog blogoslawi i ochrania ekipe (o.Daniela, Gosie, Kinge, Gosie, Darka i miejscowych katechistow, ktorych imion ja nie znam, ale Pan Bog zna). Niech ich jednoczy, zsyla obficie swoje charyzmaty, niech usuwa wszelkie przeszkody, w tym roznice jezykowe. Niech Pan Bog ochrania i blogoslawi takze uczestnikom kursu i calej parafii. Niech ogarnia ich Swoja miloscia, przekonuje o zbawieniu i wylewa obficie Swojego Ducha.
kl. Janusz
Proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia dla taty Kazimierza. kl. Janusz.
Agnieszka
Proszę o wstawiennictwo w modlitwie za moja stracona milosc, aby Filip mi wybaczyl i wrocil do mnie, abysmy razem odbudowali nasza relacje
Kinga
Proszę o modlitwę w intencji Macieja o przemianę jego serca. Bożą pomoc w odbudowie naszych relacji i naprawianiu błędów które popełniliśmy. Niech dobry Bóg pomoże odbudować uczucie które nas łączyło
Kamilla
O zdrowie, siły i jeszcze bardzo długie lata życia dla rodziców-Haliny i Stanisława z okazji 49 rocznicy ślubu. O znalezienie stałej pracy w oświacie przez Kamillę i możliwość awansu zawodowego.
Ela Częstochowa
Proszę o modlitwę do Wszechmogącego Boga za moją córkę Anite i jej męża o łaskę uratowania ich małżeństwa i wypełnienie woli Bożej.
Beata Elk
Proszę o modlitwę za Bartosza oprawce mojej corki o opamiętanie i nawrócenie.
Ewa Kraśnik
Prosze o modlitwę w intencji mojego Syna Kamila,o łaske nawrócenia i wiary o Dary Ducha świętego ,o dobre mądre towarzystwo na jego drodze o dobrą ,mądrą i wierzącą żonę dla niego. Jezu mój spraw aby ufnie patrzył w przyszłośc ,przemień jego serce.Proszę o dobre i mądre decyzje zgodne z Twoją wolą Panie .Chroń go od wszelkiego zła widzialnego i niewidzialnego.Prosi mama
Jan
Boże Ojcze w imię Pana Jezusa przebacz grzechy, udziel zdrowia i błogosław naszej rodzinie. Matko Nieustającej Pomocy, módl się za nami.
Agnieszka Piastów
Proszę o modlitwę całkowitego uzdrowienia mojej mamy Leokadii Oprządek po przebytym udarze oraz wszystkie potrzebne łaski dla mamy
Małgorzata Gorzów Wlkp.
O uleczenie mnie z ciężkich chorób przewlekłych :astmy , cukrzycy . alergii . reluksu żołądka i od biegunki trwającej już drugi miesiąc (leki nie pomagają
Monika Lisowska z Londynu
Proszę o pomoc duchową i modlitwę w intencji uzdrowienia i uwolnienia mojej duszy od wszelkiego zła związanego z moją przeszłością, o pokój miłość i wiarę dla mnie. Proszę o gorącą modlitwę za moje dzieci Jamesa i Aleksandrę jak też o zdrowie i pokój serca dla mej kochającej mamy Józefy . Proszę o modlitwę za ojca mej córki Alexandry - Jasona oraz opamietanie dla niego a także łaskę nawrócenia i Chrztu Świętego oraz ocalenia jego duszy od zła jakim jest zniewolony. Proszę o modlitwę o nawrócenie dla ojca mego syna - Alistaira który jest przywiązany do grzechu. Proszę o modlitwę za mego ojca Antoniego i pokój pomiędzy moimi rodzicami jak też o dar pojednania w naszej rodzinie. Z serca składam serdeczne Bóg zapłać każdemu kto się za nas będzie modlił. Szczęść Boże.
Marzenna warszawa
Proszę o modlitwę o zdrowie dla Oskara.
Basia Krasnystaw
Z serca błagam o modlitwę w intencji uzdrowienia Grażynki z choroby nowotworowej
Magda Warszawa
Proszę o modlitwę w intencji kursu Nowe Życie, który odbędzie się w dniach 13-15.04. na warszawskim Ursynowie. Módlmy się, by Pan zatroszczył się o wszystko, przyprowadził te osoby, które chce tu mieć, ochraniał i uzdalniał ekipę i poruszał i przemieniał serca uczestników. Niech to będzie dobry, owocny kurs, czas spotkania z Bogiem żywym i oddania Mu siebie.
Ola Kraków
Bardzo proszę o modlitwę w intencji dziecka rozwijajacego się w moim łonie. Pragnę by prawidłowo się rozwijało i szczęśliwie przyszło na świat zdrowe. Bog zapłać.
 
1  
2  
3  
4  
5  
...
 

Patron Dniaśw. Fidelis z Sigmaringen
 
kapłan i męczennik

Marek Roy, syn burmistrza Sigmaringen, urodzony w 1578 roku pracował jako adwokat w Colmar, przy czym wiele spraw prowadził bezinteresownie. Wstąpiwszy do zakonu kapucynów, pod imieniem Fidelisa przyjął świecenia kapłańskie. Był kaznodzieją, a następnie gwardianem w kilku domach zakonnych, wszędzie promieniując miłością. Wysłany na misje w kalwińską część Szwajcarii został zabity przez kalwinów 24 kwietnia 1622 roku w Seewis. Jest pierwszym męczennikiem zakonu kapucynów i patronem prawników.

jutro: św. Marka

wczoraj
dziś
jutro