logo
Sobota, 21 lipca 2018 r.
imieniny:
Daniela, Danieli, Wawrzyńca, Wiktora – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
skrzynka intencji
 

ISMCH

___________________
 
 reklama
 
Małgorzata
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Z całego serca proszę o dra pracy dla męża i córki. Bóg zapłać.
Magdalena, Pokrzywianka
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie z choroby jajników, tarczycy, wady wzroku, znalezienia stałej pracy oraz nawrócenia całej rodziny.
Beata elk
O odnalezienie swego miejsca w zyciu dla corki.
Barbara Bad Saulgau
O uzdrowienie Damiana. O łaskę nawrócenia, wiary, przebaczenia, samoakceptacji, uwolnienia, napełnienia darami Ducha Św. dla Damiana i Rafala. O kierunek, opiekę i prowadzenie ich.
Beata elk
O pokoj, dobro i milosc w moim zyciu.
Barbara
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.
Ola Kraków
Proszę o modlitwę w intencji synka w moim łonie. Pragnę by prawidłowo się rozwijał, byl zdrowy i szczęśliwie przyszedł na swiat. Bardzo proszę o modlitwę. Marzę o szczęśliwej rodzinie. Bóg zapłać
Adam Gdańsk
Proszę o modlitwę za moją żone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani i za znajomych z podobnymi nałogami.Za zmarłych z mojej rodziny i zmarłych znajomych.Za mame,córke,Ize,brata,Asie,Zdzicha,Edka z mamą i Artura.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!
Beata elk
Prosze o modlitwe o uzdrowienie relacji miedzy Kamila a Mikolajem.
Monika Gliwice
Proszę o modlitwę za mnie, o odwzajemnioną miłość - abym znalazła dobrego męża. Proszę o możliwość założenia zdrowej i szczęśliwej rodziny opartej na miłości, szacunku i zaufaniu. Proszę i w intencji spokoju mego serca i właściwego rozwoju znajomości.
Beata elk
Za Mikolaja o szybkie poddzwigniecie z zalamania psychicznego, o zdrowie.
Radek Szczecin
Witam serdecznie i prosze o modlitwę o uzdrowienie mojego taty Piotra . Przeleżał miesiąc w szpitalu z sepsą, po tygodniu w domu ponownie trafił do szpitala, dostał sepsy i udaru- stracił mowę. Proszę o modlitwę za mamę Jadwigę, która ma torbiel na kręgosłupie i idzie do szpitala na zabieg ginekologiczny usunięcia macicy. My dzieci pomagamy jak tylko możemy. Proszę o modlitwę i dziękuje za nią.
Maria z Mszany Dolnej
Proszę o modlitwe za córkę Justynę O zdrowie błogosławieństw Boze i rozwiazanie trudnych spraw spadkowych po zmarłym mężu sp.Andrzeju O uwolnienie jej od pazerności jego rodziny O odzyskanie pieniędzy z banku O spokój dla niej w domu i w pracy,o życzliwość ludzka dla córki Justyny i pomoc ludzi dobrej woli w tej trudnej sprawie Prosi Maria
Marian
Proszę o modlitwę, aby polska dziewczynka, 16-letnia Ania z Wrocławia, nie została przymusowo wysłana do USA przez ośrodek ewangelicki. Dziewczynka ma w Polsce rodzeństwo, nie wiadomo też co ją czeka za granicą - burdel czy pobranie organów. Boże otocz ją opieką i nie pozwól, aby traktowano ją jak żywy towar.
Beata elk
O uwolnienie od chorej sytuaji
Anna Szczecin
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa o całkowite zahamowanie zła ze strony Żanety oraz o szczególną opiekę Matki Najświętszej nad nim.
Marian
Ok. 23 czerwca, w Tajlandii, w jednej z jaskiń została uwięziona grupa chłopców z nauczycielem. Mimo mobilizacji wszystkich ratowników tego kraju, nie udało się jeszcze wydobyć ich na powierzchnię. Przeszkodą jest woda wypełniająca jaskinię i konieczność nurkowania po ciemku. Co więcej, zbliża się pora monsunowa, która może jeszcze pogorszyć ich sytuację. Proszę o modlitwę, aby Bóg na razie powstrzymał deszcze i pomógł uratować wszystkie dzieci oraz ich przewodnika.
kasia
Za moja corie Jowite zeby nauczyla sie sluchac
Rodzina
Proszę o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Mileny Kmiecik. Bóg zapłać za modlitwę.
Agnieszka
Błagam o modlitwę w intencji uzdrowienia Bogdana z choroby nowotworowej oraz o uzdrowienie Miłosza z ciężkiej depresji. Wielkie Bóg zapłać!!!
 
1  
2  
3  
4  
5  
...
 

Patron Dniaśw. Wawrzyniec z Brindisi
 kapłan i doktor Kościoła

Św. Wawrzyniec urodził się w roku 1559 w Brindisi. Wstąpił do zakonu kapucynów. Na studiach w Padwie i Wenecji zdobył głębokie wykształcenie teologiczne i biegłość w kilku językach. Wyświęcony na kapłana, pracował gorliwie nad reformą katolicką w Italii, Niemczech i Czechach. Pod koniec życia działał jako dyplomata i pośrednik pokoju. Umarł w Lizbonie 22 lipca 1619 roku.

jutro: św. Marii Magdaleny

wczoraj
dziś
jutro