logo
Środa, 01 października 2014 r.
imieniny:
Teresy, Heloizy, Igora, Remigiusza – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
skrzynka intencji


reklama
Agnieszka
Panie Jezu, już sama się gubię, nie wiem co jest prawdą, a w co chcę wierzyć - proszę oświeć mnie. Spraw Panie, abym poślubiła Huberta, bym mogła być dla niego dobrą żoną, bym urodziła mu dzieci i została matką licznego potomstwa.
maciek olkusz
prosze o zdrowie dla michała i pomyślność dla niego w szkole i w życiu
Ania z Nysy
Prosze o modlitwę o uleczenie mojej córki Natali z bulimi i uwolnienie od zla i wszelkich natręctw oraz lęku przed ludźmi.Bóg zapłać.Ania
Alicja z Rzeszowa
Maryjo, Ty widzisz nasze cierpienia, błagam Cię, wymódl aby Sądy dostrzegły perfidne kłamstwa i mataczenia tego człowieka. Pokieruj Anną, aby podjęła właściwe decyzje. Aby ten koszmar wreszcie się skończył.
Ania
intencja zdrowia i pracy. Ania
joanna Kraków
Proszę w intencji córki aby jej kontakty z rówieśnikami były dobre,by znalazła prawdziwego przyjaciela
Kamila
Proszę o modlitwę w intencji odnalezienia bezdomnego Bogusława oraz o wszelkie łaski dla niego.
Marta z Sosnowca
Szczęść Boże, Z całego serca proszę o modlitwę za moją mamę Elżbietę - dzisiaj będzie miała przeprowadzony zabieg w znieczuleniu ogólnym - żeby odbył się bez żadnych komplikacji,żeby wszystko było w porządku. Bóg zapłać Marta
M
Módlcie się o pokój. Bez niego wszystko inne jest względne.
Anna Łomianki
Maryjo ,proszę Cię o wstawiennictwo ;proszę zaopiekuj się losem moich koleżanek.Ania i Joanna nie mogą znaleźć pracy,mają w niej kłopoty,proszę daj im dobrą ,godną pracę,rozwiąż ich problemy .Jezu ,proszę o dar głębokiej modlitwy ,proszę bym mogła przekazywać Ciebie innym.Dziękuję.
Ewa
O dar Ducha Świętego dla Ewy w rozopoczynającym się roku szkolnym i opiekę Maryji Panny Częstochowskiej dla: Ewy, Marylki, Kasi, Kazika i Daniego.
Justyna, Łódź
Proszę o modlitwę do Pana o pomyślą operację dla taty Wioli i powrót do zdrowia, aby Pan pozostawił go przy życiu.
Rafał
Proszę o modlitwę w intencji pracy, aby Bóg błogosławił i aby ta praca zawsze była
MAŁGORZATA KRAKÓW
o nawrócenie Marcina, i wyrwanie z nałogów
Sylwia Nehrybka
Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia od złego ducha i o uzdrowienie duchowe a także o siłę i błogosławieństwo dla kapłana który mi pomaga.
Elżbieta, Rzeszów
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrego chłopaka, który pokocha mnie ze wzajemnością, prawdziwą, szczerą, dojrzałą miłością. Proszę także o łaskę przyjaźni pomiędzy mną a Łukaszem, o wyjaśnienie sobie wszystkiego, zerwanie z grzechem i wzajemne przebaczenie.
Joanna, Bieruń
Bardzo proszę ponownie o króką modlitwę w intencji: By Bóg połączył Michała i Joanne, by dane im było być znowu razem
Zygmunt-Lądek-Zdrój
Dziękuję Panu Bogu za zdrowie i rodzinę.A proszę o dalsze łaski i o nawrócenie dla syna.Pobłogosław Panie Boże.
Eliza
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa. Po ludzku nie mogę już nic zrobić. Błagam więc o boskie łaski uzdrowienia naszych serc, dusz i ciała. Niech złe rzeczy i ludzie znikną z naszego życia, niech już nic nie zagraża wierności i trwałości naszego małżeństwa. Niech nasze dziecko ma pod jednym dachem kochających się rodziców.
Tomasz Kalisz
Szczęść Boże Czy mogę prosić o modlitwę? O uzdrowienie małżeństwa Agnieszki i Tomasza. O nawrócenie Laury i Dariusza. O miłość w rodzinie. Bóg zapłać za wszystko.
 
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
...
 

Patron Dniaśw. Teresa od Dzieciątka Jezus (Teresa Martin)
dziewica, doktor Kościoła, patronka misji


Urodziła się 2 stycznia 1873 roku w Lisieux (Francja). W wieku 15 lat wstąpiła do klasztoru karmelitanek bosych. 9 lat życia w zakonie spędziła praktykując wśród ustawicznych cierpień swoją "małą drogę dziecięctwa duchowego", którą pojmowała jako doskonałe wypełnienie wszystkich nawet najmniejszych obowiązków w prostocie, z miłości ku Bogu, "aby Jezusowi sprawić przyjemność". Zmarła mając zaledwie 24 lata dnia 30 września 1897 roku.

jutro: świętych Aniołów Stróżów

wczoraj
dziś
jutro