logo
Piątek, 22 września 2017 r.
imieniny:
Maurycego, Milany, Tomasza – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
skrzynka intencji
 
___________________
 
 reklama
elżbieta sejny
proszę o modlitwę za szczęśliwy poród i zdrowie dla synka który ma się urodzić
Jan
Proszę Boga Ojca o zdrowie ich błogosławieństwo dla Nataszy, Michała, Martyny , Amelii, Ireny i Jana. Św. Ignacy, módl się za nami.
Aleksandra, Piła
Mam 18 lat.Ostatnio mam wątpliwości co do tego czy Bóg istnieje, a jeśli tak to czy wysłuchuje moich próśb. Mam wrażenie że przez modlitwę (ostatnio nieczęstą) spoczywam na laurach, a tym samym stoję w miejscu jako istota cielesna. Wiem, że aby dążyć do duchowości trzeba porzucić cielesność ale to jest zbyt trudne, zbyt mocno przejmuję się tym co doczesne. Proszę o modlitwę o żywą wiarę, wytrwanie w czystości i o zaufanie wobec Boga. Bóg zapłać.
Jan
Boże Ojcze proszę w imię Pana Jezusa o błogosławieństwo dla Jana. Matko Boża módl się za nim.
Urszula
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna by uwolnił się od nałogów i żył zgodnie z wolą Bożą.
Jan
Proszę Pana Boga o błogosławieństwo dla całej rodziny.
Jarosław, Słupsk
Gorąco i usilnie proszę - błagam o modlitwę za moją żonę. Żona zwija się z bólu - ma zmiany nowotworowe na kręgosłupie i prawdopodobnie w jelitach. Modlimy się i czytamy Pismo, ale nasza Wiara nie jest widać tak silna. Jeszcze raz prosimy o modlitwę za żonę - Małgorzatę o uzdrowienie i pokonanie choroby. Niech Dobry Bóg wynagrodzi Wam każdą chwilę poświęconą żonie i każde westchnienie (żonę strasznie boli i zwija się z bólu). Życzymy ogromu Łask. Jarosław i Małgorzata.
grazyna
prosze o modlitwe wstawiennicza za mnie w uzdrowieniu mnie grazyny z choroby jamy ustnej i calego ciala Chwala Tobie Panie dziekuje
Łukasz Chełm
Proszę o modlitwę za Polskę.
Danuta, Mnich
Szczęść Boże Proszę o modlitwę o uzdrowienie z choroby psychicznej.
Sylwek, Morąg
Proszę o modlitwę za mojego teścia Ryszarda z Pasłęka, ojca Anety - mojej żony. Wykryty został u niego rak złośliwy, 2 guzy 5x3cm, 3 mniejsze i przerzuty rozlane na płucach. Lekarze dają mu 2 miesiące życia. Proszę o modlitwę o uzdrowienie. Pozdrawiam, Sylwester.
Katarzyna, Pilchowo
Bardzo proszę o modlitwę. Jestem mamą samotnie wychowującą dwie córki (8 i 6 lat). Mam podejrzenie raka skóry (czerniaka). W piątek 28 lipca mam zabieg usunięcia zmiany skórnej.Proszę o modlitwę, żebym była zdrowa i mogła wychować dzieci, które mają tylko mnie (moi rodzice są starsi a ojciec dzieci nie interesuje się nimi i nie jest dobrym człowiekiem). Dziękuję Kasia
Ala Rumia
W intencji o dobrą pracę, o uzdrowienie serca, tarczycy, duszy z dołków, o szczęśliwe załatwienie i ułożenie wszystkich spraw finansowych, prawnych i innych. Boże ratuj!
Jan
Boże Ojcze w imię Pana Jezusa proszę o odpuszczenie grzechów, zdrowie, szczęśliwą podróż, ochronę od zła i obfite błogosławieństwo dla całej rodziny.
Katarzyna Kolonia
Prosze o modlitwe w intencji o zdrowie, spelnione i blogoslawione malzenstwo dla mojej siostry oraz modlitwe za moje malzenstwo o wzajemna dobroc, milosc i wyrozumialosc oraz o godne spelnianie naszego powolania. A takze za nasze rodziny i wszystkich tych, ktorzy modla sie w naszych intencjach o Boze blogoslawienstwo dla nich. Pozdrawiam
Anna Warszawa
Proszę o modlitwę do Dobrego Boga,który jest Łaskawy i Miłosierny pokornie proszę o cud uzdrowienia z nawracających,bolesnych dolegliwości u mojego syna Patryka.WYSŁUCHAJ MOJEGO BŁAGANIA,NIECH DOJDZIE ONO DO TWOJEGO SERCA PANIE I DAJ NAM DOŚWIADCZYĆ TWOJEGO MIŁOSIERDZIA.Z błogosławieństwem 2J3,ANNA
Piotr Białas Pruszków
Wielka prośba o chwile modlitwy za mojego tatusia Tadeusza Białasa ,który przeszedł dzisiaj kolejną operacje (juz 3 w ciagu dwóch tyg.) zespolenie jelita cienkiego ,w którym był guz takowy wielkości mandarynki. Tata się okopie meczy proszę o krótka modlitwę aby Pan dał mu jeszcze troszkę pożyć jeżeli jest to oczywiście w jego woli. Bóg zapłać i Szczęść Boże.
Chełm
Prośba o modlitwę w celu zawrócenia męża na drogę Bożych Przykazań. Uwolnienie z wszelkich skrzywień, nałogu alkoholu i pornografii. O zaniechanie wnoszenia przez niego sprawy o rozwód i powrót do żony. Obdarz go BOŻE pokorą!
Elżbieta
Proszę o łaskę zdrowia i dobre wyniki badań dla Małgosi. Panie Boźe, dla Ciebie nie ma nic niemożliwego, ześlij na Małgosię zdrowie i Swoje błogosławieństwo. Amen.
Danuta
Proszę o modlitwę za Wiktorię o jasność umysłu , dobre wybory życiowe i konsekwencje, cierpliwość w dążeniu do celu, nie uleganie nałogom, i presji środowiska i o opiekę Matki Bożej na każdy dzień.
 
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
...
 

Patron DniaŚw. Tomasz z Villanueva
 
biskup, patron Walencji

Św. Tomasz urodził się w roku 1488 w Królestwie Kastylii w Hiszpanii. Jego bardzo pobożni rodzice przekazali mu szczególny dar miłosierdzia dla biednych. Jako młodzieniec studiował, zdobył stopień magistra sztuk wyzwolonych, po czym został profesorem filozofii. Odbywszy nowicjat, otrzymał w roku 1520 święcenia kapłańskie i podjął prace duszpasterską. Gorliwością w spełnianiu obowiązków zasłużył sobie na miano apostoła Hiszpanii. W roku 1544 zgodził się zostać arcybiskupem Walencji. Był godnym naśladowania przykładem prostoty i pobożności, cieszył się też ogromnym zaufaniem swoich współbraci w biskupstwie. Ze względu na zły stan zdrowia nie mógł być obecny na soborze trydenckim, gdzie reprezentował go biskup Huesca. W roku 1555 św. Tomasz umarł.

jutro: św. Pio z Pietrelciny

wczoraj
dziś
jutro