logo
Niedziela, 25 września 2016 r.
imieniny:
Aureli, Kamila, Kleofasa, Władysława – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
skrzynka intencji


______________________________________
 
 

 

reklama
katarzyna
Proszę o modlitwę za Piotra o nawrócenie i wyrwanie z nałogów.
Arek Świerklany
Proszę o modlitwę za mojego 4 - letniego chrześniaka Radka. Miesiąc temu wykryto u niego ostrą białaczkę, o łaskę uzdrowienia. Proszę również za jego ojca Piotra o nawrócenie. Dziękuję
Grazyna Londyn
Gorąco proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji otrzymania dodatku na opiekę, wciąż czekam na decyzję. Bóg zapłać za modlitwę.
Agnieszka
Bardzo proszę o modlitwę w intencji otrzymania przeze mnie pracy i poprawy bardzo trudnej sytuacji materialnej.
katarzyna
dziekuje ci jezu za nawrocenie sie mojego brata oby nigdy nie zwatpil w twoja milosc badz przy nim zawsze kocham cie jezu
Andrzej Równe Ukraina
Boże Ojcze, Abba, proszę w imieniu całej mojej rodziny o Miłosierdzie Twoje i Królewstwo Niebieski dla zmarlego w tych dniach Eugeniusza Końka
Marzena Trzebnica
Proszę o dar zdrowia dla księdza Zbigniewa
Łukasz Chełm
O pomoc dla wszystkich ofiar przemocy seksualnej.
Przemek Chodzież
O uwolnienie z lęków, niepokojów, większą ufność do Pana, dary męstwa i rozwiązanie trudnej sytuacji w relacji człowiek-człowiek Przemysław
Kasia, Wrocałw
Proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji uzdrowienia z choroby autoimunologicznej i zachowanie przy życiu na chwałę Bożą mojej siostry Beni, o łaskę żywej wiary dla niej i spełnienie jej pragnień w zgodzie z wolą Bożą, Chwała Panu Jezusowi i Matce Bożej za łaski otrzymane w chorobie.
sylwia Krakow
Prosze o modlitwe w intencji pokoju i milosci w malzenstwie i rodzinie Piotra i Sylwii z okazji rocznicy slubu. Bog zaplac.
Justyna z Castrop - Rauxel
Blagam o modlitwe aby Bog wybaczyl mi moj najwiekszy grzech I aby o nim zapomnial bo powtorzylam go kilkokrotnie niech Bog sie zmiluje na demna I wybaczy I bedzie przymnie prosze
Staszek, Wrocław
Proszę o uzdrowienie, nawrócenie i miłość do mnie dla mojej żony Kamilii... i o pragnienie drugiego dziecka ze mną....
zabrze krzys
Prosze o modlitwe w intencji nawrocenia Basi o umocnienie jej związku sakramentalnego z Krzysztofem,wzajemne zaufanie i aby Pan Bóg zapalił w niej uczucie pełnej miłosci małzenskiej. Umacniał Duchem Świętym.Aby duch zwycięzył materializm w jej zyciu.Aby potrafiła prawdziwie pokochac swojego męza( po rozwodzie cywilnym)
Beata Płońsk
w podziękowaniu za otrzymane łaski i przeciwności losu. Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij. Bądź wola Twoja. W intencjach Krystyny, Beaty, Anety, Jolanty, Joanny, Katarzyny, Magdaleny, Wioletty, Kingi, Waldemara oraz osób z grup modlitewnych do których należę oraz osób, które za mnie się modlą. Łaskę uzdrowienia dla Edyty, Renaty, Huberta, Rafaelle, Roberta, Grażyny i Karoliny.
małżonkowie
Proszę o modlitwę w intencji Pauliny i Artura i z okazji 4 rocznicy ślubu - dziękując za otrzymane łaski i prosząc o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski, o dary Ducha Świętego, zdrowie i opiekę Matki Bożej w dalszym wspólnym życiu oraz o zdrowe dzieci.
Jan
Panie Jezu prosimy o zdrowie, szczęśliwą podróż, odpuszczenie grzechów i błogosławieństwo dla naszej rodziny
Grazyna Londyn
Gorąco proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji otrzymania zasiłku na opiekę. Bóg zapłać za modlitwę.
wiesia
za wstawiennictwem Matki Teresy z Kalkuty gorąco prosze o nieustającą modlitwe za Stowarzyszenie Ołowek - o uzdrowienie z kryzysu, problemów z jakimi sie obecnie zmaga oraz o światło co do dalszej działalnosci i podejmowanych decyzji..
Krystyna
Proszę o zgodę i pojednanie w naszej rodzinie.
 
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
...
 

Patron DniaBł. Władysław z Gielniowa
 
kapłan

Bł. Władysław urodził się w Gielniowie koło Opoczna w roku 1440. Jako student Akademii Krakowskiej przyjaźnił się ze św. Janem Kantym i bł. Szymonem z Lipnicy. Pod wpływem kazań św. Jana Kapistrana wstąpił do bernardynów i odbył nowicjat w Warszawie. Zasłynął jako wybitny kaznodzieja i twórca religijnych pieśni ludowych. Przez piętnaście lat był prowincjałem swego zakonu, dwukrotnie pielgrzymował do Rzymu o żebranym chlebie. Po złożeniu urzędu osiadł w Warszawie i tam umarł 4 maja 1505 roku. Jest patronem Warszawy.

jutro: św. Kosmy i Damiana

wczoraj
dziś
jutro