logo
Środa, 07 grudnia 2016 r.
imieniny:
Ambrożego, Marcina, Sobiesława – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
skrzynka intencji

______________________________________
 
 reklama
Anna, Kraków
Proszę o modlitwę za moje małżeństwo o miłość, zgodę i zdrowie oraz o upragnione zdrowe potomstwo.
TERESA
Proszę o modlitwe za Ryszarda o pomyslny przebieg operacji
JOLANTA CHICAGO
DZIEKUJE BOGU ZA POBYT W POLSCE ZA WSZYSKIE DOZNANE PRZEZYCIA TE RADOSNE I TE SMUTNE. PROSZE O MODLITWE W INTENCJI ZMARLEGO NIEDAWNO TATY FRANCISZKA.
AKA CHorzów
Proszę o modlitwę za Zygmunta o uzdrowienie od choroby nowotworowej oraz o ulgę w cierpieniu.Bóg zapłać.
Mariola Bytom
o nawrócenie ,wyjście z nałogu ,zdrowie i,odnalezienie wlaściwej drogi w życiu,światło ducha świętego,znalezienie dobrej pracy dla taty o nawrócenie ,znalezienie dobrej pracy ,odnalezienie właściwej drogi w życiu , i światło ducha świętego dla barata o nawrócenie ,odnalezienie właściwej drogi w życiu i zdrowie dla mamy o zdrowie dla dziadków
Dawid
o boże błogosławieństwo ,uzdrowienie z wszystkich chorób ,uzdrowienie wewnętrzne ,światło ducha świętego
Zosia
Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia maleńkiej Zuzi, która urodziła się z wadą serca. Mimo operacji serce zatrzymywało i w wyniku reanimacji doszło do rozerwania płuca. Możliwe, że doszło także do obumarcia mózgu. Proszę także o modlitwę za jej rodziców o przyjęcie woli Bożej
Halina
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny z prośbą o szybką sprzedaż nieruchomości ,żeby móc spłacić kredyty.Żeby w naszym życiu ponownie zapanowała radość i spokój o naszą przyszłość.Jezu ufam Tobie.Ty się tym zajmij...
janina krakow
Prosze ozdrowie dla ani aby nie bylo nawrotu choroby nowotworowej za mochala piotra o uwolnienie zmocy zla nawrocenie
Edyta z Warszawy
Proszę Cię Panie Jezu o uzdrowienie z choroby nowotworowej dla Romana. Jezu ufam Tobie.
Agnieszka Starachowice
Proszę Cie Panie o dar wiary jeszcze wielszej i gorętszej do Ciebie i Matki Twej i mojej.Proszę o zar modlitwy za moich synów, aby zło ich omijało i szli przez Zycie tak jak byś Ty chciał by szli, strzez ich Panie w tym swiecie zła i internetu, pokaż im Ich dobra drogę, daj Im swiatło.Panie Jezu proszę też w intencji mojego dobrego męża, aby nigdy nie spotkała go kara w pracy, życie rodzinne by nie przynosiło zmartwień.A w pracy mej dodaj mi sił.By zły mnie nie nękał, oddal zło w tym środowisku, pomóż znaleść wspólny język ze współpracownikami.Pokaz im,że Ty Żyjesz, jesteś i działasz cuda.Oni są jak niewierny Tomasz, daj im siłę wytrwania.A mnie pokaż co mam czynić, jak działać na Twą chwałę, czy to co robię w zyciu podoba Ci się?Daj mi oczy abym widział samo dobro, nogi bym szedł tam, gdzie chcesz mnie posłać, serce bym kochał szczerze jak Ty kochasz nas, uszy bym słuchać umiał innych sercem i wiarę, bym nigdy jej nie stracił.Panie Jezu powiedziałeś, bysmy pukali do dzwi a Wam otworzą, więc pukam i stoję u Twych stóp.Ty jesteś Panem moim i królem, Tobie oddałam i oddaję ponownie me serce, dzieci,rodzinę, wszystko co mam.Najcenniejsze.Tobie ufam,że poprowadzisz mnie z wiara i nadzieja i miłościa, bo jesteś Prawdą, Drogą, Życiem.Chwała Ci Panie!Któż jak Bóg.Miej mnie w swej opiece ze swoja i naszą Matką.
Ewelina
Bardzo proszę o realizację planów Bożych, światło Ducha Św. i rozeznanie powołania, dla Eweliny i Szymona i w Panu Bogu wiadomych intencjach oraz o nawrócenie, abyśmy nie byli “faryzeuszami”, ale miłowali Boga i bliźniego i ufali miłości Bożej dla Eweliny, Szymona, Gabrysi, Edyty, ks. Janusza, Ewy i bliskich nam osób oraz wszystko co jest w woli Bożej. Dla Eweliny, aby pracowała zgodnie z wolą Bożą, aby Bóg rozlał swoją miłość na każdego również przez jej pracę. Dziękujemy:)
Emilia Opole
Proszę o modlitwę za Józefa o zdrowie dla niego i mądrość i pewną rękę dla lekarzy, o siły dla jego żony i całej rodziny. Bądź wola Twoja dobry Boże.
Agata Katowice
Święta Rito, proszę o zdrowie dla córeczki Zosi i dziękuję za wszystko, co dotychczas otrzymaliśmy. Błogosław całej naszej rodzinie.
Grażyna, Warszawa
Proszę o modlitwę o uzdrowienie z poważnej choroby o. Franciszka N.
Franciszek, Katowice
Prosze o goraca modlitwe o wyzwolenie od ducha bluznierstwa i przeklenstwa, ducha nienawisci - dla Magdy, ktora sama cierpiac duchowo przelewa ogrom nienawisci i zla na swoja rodzine, przeklinajac i bluzniac na najblizszych czlonkow rodziny, matke i innych.
Małgorzata Włocławek
Panie Boże dodaj mi sił. Pomóż odnaleźć spokój i obroń przed pomówieniami ludzi, którym nigdy nie zrobiłam niczego złego. Spraw by zrozumieli swój błąd i uchronili mnie przed cierpieniem i odrzuceniem. Dodaj mi sił, bym mogła dalej utrzymywać Rodziców i Córkę mimo postępującej choroby..
Krystyna Bydgoszcz
Dobry Boże proszę spraw aby dusza mojego kochanego męża zaznała spokoju wiecznego,proszę otwórz bramy niebios dla niego ,dla moich kochanych rodziców i moich teściów, wieczny odpoczynek racz im dać Panie.
IZA WA-WA
Dziękuję za wszelkie łaski Boże mój w Trójcy Jedyny i Matko Boża i proszę abyś Panie uczył mnie jak przyjąć to, co dla mnie przygotowałeś, abym z ufnością wykonała Twój plan. O przemianę serca męża, o nawrócenie rodziny i bliskich, szczęśliwe narodziny, dobrą pracę, potrzebne łaski i dary Ducha Świętego Amen
Paweł
O potrzebne łaski dla Jacka oraz jego współpracowników.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę!
 
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
...
 

Patron Dniaśw. Ambroży
biskup i doktor Kościoła


 

Św. Ambroży urodził się około roku 340. Jego ojciec był prefektem Galii. Po śmierci ojca, powrócił ze swoją matką do Rzymu, gdzie odebrał staranne wykształcenie, nauczył się greki i zostsł prawnikiem. Mając trzydzieści pięć lat został namiestnikiem Ligurii i Emilii z rezydencją w Medjolanie. Już jako katechumen został wybrany przez lud biskupem Mediolanu. Dzielnie zwalczał panoszący się arianizm. W roku 381 zorganizował sobór w Mediolnie przeciwko herezji Apolinarego, brał udział w soborach w Akwilei i w Rzymie. Był wybitnym kaznodzieją i pisarzem, jednym z największych biskupów Kościoła katolickiego. Nawrócił wielu pogan i heretyków, wprowadził do Kościoła św. Augutstyna. Nieugiencie walczył o prawowitość i niezależność Kościoła, był to jednocześnie asceta, żarliwy duszpasterz i opiekun ubogich. Bogatą spuściznę literacką stanowią przede wszystkim kazania, komentarz do Ewangelii św. Łukasza, pisma dydaktyczne, mowy i 91 listów. Pracowity żywot zakończył traktatem o dobrej śmierci. Umarł w Wielki Piątek, 4 kwietnia 397 roku. Dzień 7 grudnia, kiedy Kościół obchodzi jego pamięć, jest rocznicą jego konsekracji biskupiej.


jutro: NMP Niepokalanie Poczętej

wczoraj
dziś
jutro