logo
Niedziela, 21 grudnia 2014 r.
imieniny:
Honoraty, Seweryny, Tomasza, Piotra, Anastazego – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
skrzynka intencji

reklama
Marta Andrychów
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mnie i mojej córki
x.przyjaciel
Św. Józefie, Matko Najświętsza pokornie proszę o nawrócenie Agnieszki, by uwolniła tego słabego, pogubionego naszego Ks. Grzegorza, który nie może wyrwać się z grzechu nieczystości, w który pogrążyła go ta kobieta.
Ewa Błonie
Bardzo Proszę o modlitwę w intencji mojej mamy.Choruje na raka piersi Błagam was módlcie się za nią aby wyzdrowiała,żeby pokonała chorobę.Módlcie się aby Pan Jezus i Mateczka Najświętsza uleczyli moją kochaną mamę.Módlcie się aby rak nie był bardzo złośliwy tak was bardzo proszę wręcz błagam.Każdy kto morze niech się modli o wyzdrowienie mojej mamy Marzanny.Bez niej moje życie nie ma sensu.
maciek olkusz
prosze o zdrowie dla michała i pomoc dla niego w szkole
Aggnieszka, Łuków
Proszę za Weronikę i Marcina, aby nie poddawali się i zwyciężyli miłością przeciwności jakie stawia im rodzina. Proszę o Danusię, aby pozwoliła żyć synom własnym życiem.
Wioletta Wołów
Dziękuje Panu Bogu za wiele łask otrzymanych w każdej sekundzie życia, Proszę o modlitwe w intencji wyjscia z nałogu mojego meża Krzysztofa, o jego powrot do domu, o odnowienie przysiegi małżeńskiej, o zakończenie pomyślne wszystkich spraw sadowych i urzędowych Wioletta
Jakub
proszę o modlitwe za zmarłych z rodzin gibas bieniaszewskich Marcinkowskich czarkowskich Nowopolskich Należińskich gajtkowskich kłos i ryńskich , busz czajkowskich i dusze w czyśćcu cierpiące i poegłych na wojnie prosi Jakub
Andrzej
o zdrowie, Boże bogosławieństwo dla mnie, mojej żony i każdej z córek - o wszelkie łaski
JAKUB PLEWISKA
O ZDROWIE DLA MOJEGO TEŚCIA LESZKA, JEST NA INTENSYWNEJ, ROZPOZNANO BLOK SERCA.
Barbara Białystok
Prosze o modlitwę w intencji Roberta, o prawdę i opamiętanie dla niego na praktyki okultystyczne i magie stosowaną na bliźnich by wymuszać swoje oczekiwania i szkodzić im gdy nie są posłuszni., niszcząc im zdrowie, nawet podczas podczas Mszy św. Traktując te moce jak dary Ducha św. Amen. Jestem przerażona
Bogumiła Jelenia Góra
Bardzo proszę o modlitwę w intencji piecioletniej Celinki, która nie mówi. Proszę o łaskę nawrócenia dla syna Wojtka
Przemek
Jezu Miłosierny błogosław rodzinom, które przeżywają trudności oraz uwolnij od wszelkiego zniewolenia. Udziel biednym, zatwardziałym zniewolonym grzesznikom łaski uświęcającej oraz uwolnienia od wszelkich przekleństw i złych więzów pokoleniowych. Jezu Ufam Tobie. Maryjo Matko Boża Miłosierdzia módl się za nami.
g
W intencji ks. Marcina, ks. Grzegorza, ks. Piotra F., ks. Jacka, ks. Piotra P., ks. Rafała, ks. Jerzego, ks. Józefa P., ks. Józefa S., ks. Pawła, ks. Stanisława, ks. Damiana, Ks. Radka, ks. Dawida, ks. Piotra P., ks. Tomasz, ks. Ireneusza, ks. Antoniego, ks. Jana i ks. Andrzeja o wypełnienie Woli Bożej i Światło Ducha Świętego dla Nich!
jola
Proszę dobrego Boga o łaskę zdrowia dla mojej siostry i jej cudem poczętego maluszka, by dobrze się rozwijał, szczęśliwie urodził i mądrze został wychowany w miłości do Boga i szacunku do ludzi, a szwagier z miłością i troską otoczył dziecko i jego mamę.
olik
Bardzo proszę o modlitwę w intencji chorej na nowotwór Ewy, której pragnieniem serca jest przystapienie do Sakramentu Spowiedż sw. po kilkudziesioletniej przerwie .... Bardzo się boi, proszę więc za wstawiennictwem sw.Rafała Kalinowskiego, o uratowanie jej duszy, przed odejściem do Pana . Bóg zapłać za modlitwę. Jezu Ufam Tobie .....
marek lublin
prosze o modlitwe za ele ,o rozeznanie woli Bozej i wszelkie laski potrzebne do jej wykonania ,dziekuje
sylwia
Proszę o cud uzdrowienia z żylaków i szczęśliwy przebieg ciąży, o zdrowie dla dziecka w moim łonie
gabrysia
Z całego serca proszę o dalsze wsparcie modlitewne w intencji Kochanej Danusi, którą postawił Pan na mojej drodze z wielkim pragnieniem Chrystusa. Módlmy się, by spełniło się Jej pragnienie serca i nauczyła się Różańca. OTO POCZĄTEK JEJ DROGI. Bogu dzięki! Dzieją się prawdziwe cuda w Jej życiu!!! Różaniec z instrukcją obsługi już wręczony :-) NIECH BĘDZIE BÓG UWIELBIONY W JEJ SERCU!!! Proszę również we wszystkich intencjach, które powierzył mi ks. Piotr Fedorowicz, a także w Jego intencji o powrót do zdrowia i wypełnienie Świętej Woli Bożej w tym pięknym Kapłanie Bożym... Błogosławionego, pięknego dnia Kochani Bracia i Siostry!
Anita Ostrów Mazowiecka
Bardzo proszę o modlitwę w intencji nawrócenia, uzdrowienia i uwolnienia z nałogów mojego męża Józefa oraz siostrzenicy Moniki.
sylwia
Proszę o cud uzdrowienia dla Faustynki i szczęśliwą operację dla Racheli oraz za dziecko w łonie Sylwii.
 
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
...
 

Patron Dniaśw. Piotr Kanizjusz
 
kapłan i Doktor Kościoł

Piotr Kanizjusz urodził się w Nijmegen nad Renem 8 maja 1521 roku. Mając 22 lata, wstąpił w Rzymie do świeżo powstałego Towarzystwa Jezusowego (Zakon Jezuitów). Całe życie i wszystkie siły poświęcił odbudowie upadłego przez protestantyzm bądź narażonego na upadek katolicyzmu, zwłaszcza w Niemczech, których stał się drugim apostołem. Niezmordowanie przebiegał Niemcy, Szwajcarię, Tyrol, Austrię, Czechy i Polskę, gdzie jako legat Stolicy Apostolskiej uczestniczył w synodzie piotrkowskim w roku 1577. Nauczał, kazał, wydał wielki katechizm, reformował i zakładał szkoły i uniwersytety. Był pierwszym prowincjałem Jezuitów w Niemczech. Do niego w roku 1567 w Dillingen schronił się św. Stanisław Kostka po ucieczce z Wiednia. Był też jednym z założycieli prasy katolickiej i pierwszym Jezuitą - literatem. Zmarł 21 grudnia 1597 we Fryburgu szwajcarskim. Papież Pius XI kanonizował go w 1925 roku, jednocześnie ogłaszając go doktorem Kościoła.

jutro: św. Chermona i Ischyriona

wczoraj
dziś
jutro