logo
Wtorek, 21 listopada 2017 r.
imieniny:
Janusza, Marii, Reginy – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
skrzynka intencji
 

NASZ SKLEP

___________________
 
 reklama
 
Jan
Panie Jezu proszę o Twoje błogosławieństwo we wszystkich sprawach dla Nataszy, Michała, Martyny, Amelii, Ireny i Jana.
x
Proszę o modlitwę w intencji Rodziny Marcina, Rodziny Ewy oraz Rodziny Mariusza, za nierozerwalność ich sakramentalnych małżeństw, które są poranione i przeżywają kryzysy... Proszę o modlitwę o nawrócenie i odnowienie tych małżeństw, o WIARĘ, NADZIEJĘ i MIŁOŚĆ oraz Sakrament Pokuty i Pojednania. Boże strzeż i błogosław wszystkie nasze relacje z drugim człowiekiem, by pośrodku nas zawsze był Chrystus, błagam! PANIE, uczyń nas wolnymi jedynie w Tobie! Proszę również o modlitwę w intencji nawrócenia Zbyszka. O czystość Jego serca, o wyrwanie Go z okowów śmierci grzechu ze związku cywilnego i powrót do życia sakramentalnego lub w czystości. NIECH DZIEJE SIĘ JEDYNIE I TYKO WOLA BOŻA!
Marek
Podziękowanie za Modlitwę Dziękuję za modlitwę o zdrowie dla naszej nowo narodzonej córeczki Dagmary która została uzdrowiona mocą naszego Pana Jezusa Chrystusa. Serdeczne Bóg zapłać.
Łukasz Warszawa
Proszę o modlitwę o pokorę, siły, wytrwałość, wiarę, nadzieję i miłość i przede wszystkim błogosławieństwo Boże w staraniach o odbudowanie związku na którym mi bardzo zależy. O uwolnienie z nałogów i wszystkiego co odciąga mnie od miłości. Dla Boga nie ma nic niemożliwego. Dziękuje za znalezienie mieszkania. Amen. Dziękuje
Katarzyna Stojowice
Prosze o modlitwe za wujka Pawla o ratunek dla niego i wyjscie z dlugow.Bog zaplac.Katarzyna
Bożena
Proszę za mojego syna Adriana o szczęśliwą podróż i powrót do domu oraz znalezienie pracy
Twoja córka
Panie Jezu, Umiłowany mój Bracie, dziękuję za ten Krzyż, Krzyż Pięknej, Czystej i Wiernej Miłości. Daj siłę, by godnie Go nieść aż do końca. Z Tobą damy radę! Amen. Proszę o wiarę! Błagam o nawrócenie Zbyszka i jego poranionej, rozbitej rodziny...
Jarosław
Bardzo dziękujemy za Waszą modlitwę. Została ona wysłuchana - ból żony w jelitach ustał, apetyt jest świetny, a władza w nogach pomału wraca - Chwała Panu. Ale nadal usilnie prosimy o modlitwę o uzdrowienie żony z ciężkiej choroby- ma zmiany nowotworowe na kręgosłupie i na wątrobie. Modlimy się i czytamy Pismo, i dziękujemy Bogu za wszystkich modlących się w tej intencji. Jeszcze raz prosimy o modlitwę za żonę - Małgorzatę o uzdrowienie i cud pokonania choroby. Niech Dobry Bóg wynagrodzi Wam każdą chwilę poświęconą żonie i każde westchnienie. Życzymy ogromu Łask. Jarosław i Małgorzata.
Małgorzata
W intencji mojej koleżanki Magdaleny o szczęśliwe rozwiązanie oraz o zdrowie dla matki i dziecka
grazyna
Jezu Chryste Boze Wszechmogacy dziekuje za cudowne uzdrowienie prawego oka Marcela Chwala Tobie Panie Najwyzsza
Halina Mielnik
1. O zdrowie i prawidłowy rozwój dla wnuczka Antoniego o łaskę spokoju, radości i mądrości dla niego a dla rodziny o zdrowie, cierpliwość, wiarę i miłość. 2. O potomstwo dla Łukasza i Pauliny o łaskę zdrowia, spokoju, wiary , miłości i trzeźwości dla nich.
Halina , Toruń
Najdroższe Siostry , z całego serca Wam dziękuję. Dzięki Waszej modlitwie w mojej intencji , moja prośba została wysłuchana i zrealizowana. Niech Bóg obdarzy Was wszelkimi łaskami ! Jeszcze raz dziękuję z całego serca !!! Proszę jeszcze o modlitwę za mnie do Pana Boga Naszego , niech moje życie będzie nareszcie wypełnione zdrowiem , spokojem i miłością Bożą. Z Panem Bogiem Kochane Siostry !
Monika, Rzeszów
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla Maleństwa, które rośnie pod moim sercem, aby zdrowo i szczęśliwie przyszło na świat.
Magdalena,Gloucester
Proszę o modlitwę abym mogła nauczyć się testów na prawo jazdy i praktycznej jazdy i została dobrym kierowcą.
Katarzyna
Prosze o modlitwe w intencji Louciany aby Bog spelnij jej prosbe posiadania dziecka, ktorego tak bardzo pragnie .
Anna Szczecin
Serdecznie proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa aby wygrał bardzo trudny proces w Sądzie i by Żaneta nie zrobiła mu już więcej zła.
Anna, Janinów
Proszę w intencji mojego taty, aby odnazł spokój ducha i nawrócił się do Boga.
Iza
Proszę o modlitwę w intencji o błogosławioną, bezpieczną podróż i czas pobytu w Ziemi Świętej zgodnie z Bożym planem i Bożą wolą dla Izy, Marty, Asi. Bóg zapłać.
Urszula z Dębicy
O wiarę.
Ania UK
W intencji nawrocenia I spowiedzi dla mnie.
 
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
...
 

Patron DniaOfiarowanie Najświętszej Maryi Panny

 

Według tradycji wywodzącej się z apokryfów, Maryja jako dziecko została przedstawiona w świątyni jerozolimskiej i przy niej się wychowywała. Święto to obchodzono na Wschodzie już w VII wieku w rocznicę poświęcenia kościoła Matki Bożej w Jerozolimie. W XI wieku święto zostało przyjęte przez Kościół Zachodni. Kościół wspomina dzisiaj przede wszystkim ofiarę, która dokonała się w duszy Maryi w zaraniu Jej świadomego życia. Maryja ukazuje się wszystkim jako wzór życia poświęconego Bogu.

jutro: św. Cecylii

wczoraj
dziś
jutro