logo
Środa, 22 października 2014 r.
imieniny:
Haliszki, Lody, Przybysłąwa, Salomei, Filipa, Donata – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
skrzynka intencji


reklama
paweł Kraków
O powodzenie w pracy i o zdrowie dla mnie i dla całej rodziny.
Leszek Grodzisk
Uwielbiam Ciebie Boże bo jesteś ze mną!
jola
Przez wstawiennictwo Maryi błagamy Dobrego Boga o łaskę zdrowia dla ciężko chorego Romka, o siły dla Niego, o pokonanie na przekór wszystkiemu choroby i powrót do zdrowia oraz o siły dla Jego żony i bliskich im osób. Jezu ufamy Tobie! Jezu w Tobie nasza nadzieja!
Aga Reiss; Kraków
Proszę o modlitwę w intencji mojego jeszcze nienarodzonego dziecka, by prawidłowo się rozwijało, by urodziło się zdrowe i o szczęśliwe rozwiązanie
Przemek
Maryjo Matko Boża Miłosierdzia dziękuje za Twą Matczyną opiekę nad naszymi rodzinami. Proszę Cię najusilniej jak tylko potrafię o potrzebne łaski dla wszystkich rodzin. Maryjo Królowo Różańca Świętego módl się za nami wszystkimi którzy jesteśmy w potrzebie, obdarz nas łaską wolności Dzieci Bożych i uwolnij nas z wszelkich więzów grzechów pokoleniowych i własnych których się dopuściliśmy świadomie lub nieświadomie. Święta Rodzino ratuj nas.
halina Ostrów Wlkp
Błagam o modlitwę w intencji Joanny i Krzysztofa, o wielką wiarę, miłość i wierność małżeńską, zdrowie duszy i ciała oraz dar rodzicielstwa. Proszę tez o modlitwę w intencji Agnieszki, wielką wiarę, dary Ducha Świętego na każdy dzień,zdrowie duszy i ciała, pokój serca oraz dar dobrego męża, gorliwego katolika.
Jan
Przez Najświętszą Krew Pana Jezusa proszę Boga Ojca o błogosławieństwo, odpuszczenie grzechów i zdrowie dla całej rodziny. Duchu Święty napełnij nas Swoimi łaskami, o które nie ośmielamy się prosić. Św. Janie Pawle II wstawiaj się za nami i wypraszaj łaski dla Papieża Franciszka oraz Benedykta XVI. Amen.
Mariusz Katowice
Proszę o modlitwę za całą moją rodziną i szczególną opiękę Matki Bożej i sw. Michała Archanioła ,dziękuję za wszystkie łaski
maciek olkusz
prosze o zdrowie dla michała dobre wyniki w nauce i pomyslnosc w życiu
Wieslawa Monachium
Stwierdzono u mnie raka piersi. Blagam o modlitwe, zeby terapa przebiegla z sukcesem i zebym mogla znowu byc zdrowa i w spokoju wychowywac swoje dzieci. Blagam o modlitwe. Bardzo sie boje.
Piotr Kozłów Biskupi
O zdrowie i pomyślność operacji Mirosława G.
Aleksandra, Warszawa
Gorąco proszę o modlitwę wstawienniczą za mojego nienarodzonego synka, aby urodził się zdrowy, i nie miał problemów z układem moczowym, które nam teraz sygnalizują lekarze. Proszę o łagodny, szybki i szczęśliwy poród, abym wyszła z niego zdrowa i silna i mogła się zaopiekować swoim dzieciątkiem. Proszę również o odnalezienie właściwej drogi zawodowej, abym w końcu z pasją wykonywała swoją pracę i osiągała sukcesy. Serdecznie dziękuję za kochanego męża, i proszę o zdrowie i poczucie szczęścia dla niego. Serdeczne Bóg zapłać! Aleksandra z Warszawy
Przemek
Miłosierny Jezu dziękuję za Twą opiekę nad naszym małżeństwem i naszą rodziną. Proszę Cię Jezu o łaskę rozwiązania i zerwania wszystkich więzów którymi zostaliśmy zniewoleni oraz uwolnienia naszego małżeństwa i naszej rodziny z wszelkich sideł szatańskich, w które się świadomie lub nieświadomie wplątaliśmy. Jezu ufam Tobie. Maryjo Nasz Najukochańsza Matko ratuj nas i udziel nam łaski wolności dzieci bożych.
Jan
Najdroższy Boże Ojcze w imię Pana Jezusa dziękujemy za wszystko i prosimy o odpuszczenie grzechów, ochronę od złej woli ludzi, kradzieży, napadów zła w każdej postaci oraz o zdrowie i obfite błogosławieństwo dla całej rodziny. Duchu Święty napełnij nas. Amen.
Mieczysława Białystok
Szczęść Boże proszę o modlitwę za moją siostrę o kontynuację leczenia (ma silną depresję, mieszka w USA i ma męża który stosuje przemoc psychiczną) i chęć do życia, o pomoc w znalezieniu pracy, nie pracuje.
Weronika
Bardzo serdecznie dziękuję za modlitwę w mojej intencji. Modlitwy zostały wysłuchane. Oby nigdy tak życzliwych osób nie zabrakło. Bóg zapłać.
Zosia
Proszę o modlitwę w intencji Joli chorej na SM i jej mamę Teresę chorą na raka.Szczęść Boże
Agnieszka
Panie Jezu, proszę uczyń tak jak rzekłeś, tak jak mi objawiłeś, tak jak do mnie mówisz.... Spraw proszę, abym poślubiła Huberta, bym mogła być dla niego dobrą żoną, by dane mi było urodzić mu dzieci, bym mogła zostać matką i założyć liczną rodzinę.
Danuta
Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o uwolnienie, uzdrowienie dla syna oraz o potrzebne laski dla całej rodziny.
Dominik, Warszawa
Proszę o modlitwę w intencji mojego ciężko chorego ojca Aleksandra, o dar uzdrowienia i wybudzenia ze śpiączki oraz potrzebne łaski
 
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
...
 

Patron Dniaśw. Jan Paweł II
papież


Karol Józef Wojtyła urodził się w 1920 r. w Wadowicach. Wyświęcony na kapłana w Krakowie, kontynuował studia teologiczne w Rzymie. Po powrocie do kraju pełnił różne obowiązki duszpasterskie i akademickie. Mianowany biskupem pomocniczym archidiecezji krakowskiej, w roku 1964 został jej arcybiskupem metropolitą. Uczestniczył w pracach Soboru Watykańskiego II. 16 października 1978 r. wybrany na papieża, przyjął imię Jana Pawła II. Jako gorliwy pasterz otaczał szczególną troską przede wszystkim rodziny, młodzież i ludzi chorych. Odbył liczne podróże apostolskie do najdalszych zakątków świata. Szczególnym owocem jego spuścizny duchowej są m.in. bogate magisterium, promulgacja Katechizmu Kościoła Katolickiego, Kodeksu Prawa Kanonicznego Kościoła łacińskiego i Kościołów wschodnich. Zmarł w Rzymie 2 kwietnia 2005 r., w wigilię Święta Miłosierdzia Bożego (II Niedziela Wielkanocna)..

***

Św. Salomea

św. Salomea


Była prawdopodobnie siostrą Maryi, matki Jezusa. Św. Jan wspomina ją jako jedną z trzech kobiet stojących u stóp Krzyża. Św. Marek nazywa ją Salomeą, a św. Mateusz określa ją jako "matkę synów Zebedeuszowych". Była tą kobietą, która prosiła Jezusa, aby jej dwu synom, Jakubowi i Janowi, dał honorowe miejsce w Swoim Królestwie. Salomea w języku hebrajskim znaczy pomyślność i spokój, co odpowiada greckiej Irenie.

jutro: św. Jana Kapistrana

wczoraj
dziś
jutro