logo
Wtorek, 02 września 2014 r.
imieniny:
Ingrydy, Dionizy, Izy, Juliana, Stefana – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
skrzynka intencji


reklama
Małgosia z Warszawy
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus, Chciałabym przekazać intencję modlitewną z serdeczną prośbą o modlitwę. Moje małżeństwo znalazło się w kryzysie, w sytuacji patrząc po ludzku beznadziejnej. Tylko interwencja Boga może je odnowić. Dlatego bardzo proszę o wsparcie w modlitwie. Wierzę, że odrodzenie małżeństwa sakramentalnego jest zgodne z Wolą Bożą.
Małgorzata/Grudziądz
Proszę o łaskę nawrócenia dla Oli i Pawła oraz łaskę sakramentu małżeństwa. Panie przytul ich do siebie - przemieniaj, dotykaj uzdrawiaj ich serca, bo tylko Ty masz moc przemiany ich życia. Jezu ufam Tobie !
Mirek Bremen
Bardzo prosze o modlitwe dla mojej rodziny.O Blogoslawiestwo Boze i laske wyleczenia z choroby:Malgosi,Haliny,Mirka.O nawroceniu sie skonczenie studiow i usamodzielnienie sie. Mirek
ania poznań
proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa o powrót Darka do domu do mnie pojednanie i odbudowanie uczuć i relacji między nami
justyna piastów
Proszę w intencji uzdrowienia mojej przeszłości, pomocy w układaniu swojego życia na nowo i pomocy w znalezieniu dobrego męża.
Przemek
Jezu Miłosierny okaż mojej rodzinie swoje miłosierdzie i wyciągnij nas z tych problemów w które się uwikłaliśmy. Maryjo Matko Boża Miłosierdzia wstaw się za nami u Boga i wyproś dla rodzin, które spotkały trudności pomoc. Maryjo Matko Boga ratuj nas. Św. Rodzino zmiłuj się nad nami i uwolnij nas od wszelkich zniewoleń tego świata.
jola
Matko nasza Maryjo tak bardzo się boimy o życie i zdrowie ciężko chorego Romka,któremu lekarze nie dają już szans, a my tak o ludzku pragniemy by pokonał chorobę i na przekór wszystkiemu żył, wyproś dla Niego te łaski u swojego Syna,który nigdy niczego Ci nie odmawia.
Lucyna
Proszę o modlitwę w intencji Beaty chorej na nowotwór,której lekarze od trzech miesiecy nie umieją dokładnie zdiagnozować.Proszę także o modlitwę w intencji jej rodziny,która ciężko znosi zaistniałą sytuację.Bóg zapłać.
Ewelina
Proszę Pana Jezusa o uzdrowienie z nerwicy i agresji, o zdrowie psychiczne i umiejętność radzenia sobie z problemami. Ewelina
agata ślaskie
Bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą w intencjach Panu Bogu znanych. Bóg zapłać za pomoc
Aneta - Szczecin
Matko Nieustającej Pomocy błagam wyproś łaskę uzdrowienia mojego wujka Adama. Proszę również o zdrowie dla cioci Joli.
Jan
Boże Ojcze proszę przez Najświętszą Krew i Rany Pana Jezusa o potrzebne łaski, zdrowie, miłosierdzie nad naszymi grzechami oraz ochronę od zła w każdej postaci. Duchu Święty wstawiaj się w naszych błaganiach.
helena z Częstochowy
Proszę o modlitwę w intencji kapłanów ktorzy obecnie posługują i poslugiwali od powstania parafii, za rodziny, zwlaszcza te przezywajace kryzysy roznorodne, za oddalonych od Kościoła Chrystusowego. Za służbę liturgiczna. Za chorych i cierpiacych. W parafii naszej od lipca nastapily calkowite zmiany - jest nowy proboszcz, wikary, koscielny. Ubywa sluzby liturgicznej. Daje sie odczuc zmniejszenie godzin Adoracji Najswietszego Sakramentu. Daje sie odczuc zmniejszenie odlitwy przed Eucharystia a takze c3lebrowanie Eucharystii na czas (aby nie była za dluga). Dlatego bardzo prosze o wspomozenie mojej modlitwy w intencji parafii chociazby na czas nowenne 9-cio miesiecznej przed jubileuszem 25-lecia.. Bog zaplac za kazda modlitwe a zwoaszcza w Godzinie Milosierdzia,
Asia Łódź
Szczęść Boże. Kochane Siostry i Duszki Modlitewne chce Wam podziękować za modlitwę w intencji cioci Zofii, która była chora na raka. Odeszła do Domu Boga w sirode 23 lipca, dzień Maryjny, pojednana z Bogiem i moją mamą. Chwała Panu Jezusowi za tą łaskę. Po pogrzebie Cioci zaświeciło słońce, zagrzmiało i popadało, a moja siostra cioteczna Bożenka powiedziała Ciocia jest już w Niebie. Chwała Panu. Wczoraj dowiedziałam się ,że mój Kochany Tata ma raka złośliwego pęcherza moczowego nikt z nas nie spodziewał się takiej wiadomości bo Tata nie ma żadnych dolegliwości i Chwała Panu, że tak jest i że Tata zrobił badania, które ujawniły chorobę. Proszę Kochane Siostry i Duszki Modlitewne o modlitwę w intencji Naszego Kochanego Taty Stanisława, bardzo kocham mojego Tate!, zawierzając życie i zdrowie Taty Niepokalanemu Sercu Maryi proszę o Boże błogosławieństwo, proszę aby Matka Boża wyprosiła u Swego Syna, Pan Jezus łaskę uzdrowienia z choroby, aby Duch Święty napełnił serce Taty siłami duchowymi i fizycznymi potrzebnymi do walki z chorobą, proszę Dobrego Boga o wypełnienie się woli Bożej w życiu Taty, przez Niepokalane Serce Maryi proszę o pokój serca dla Taty i Mamy Zofii o światło Ducha Świętego dla lekarzy, dla nas Krzysztofa z Rodziną, Wojtka z Rodziną brat jest zniewolony przez złego ducha i dla mnie i moich Bliskich. Bądź wola Twoja Panie jako w Niebie tak i na ziemi. JEZU UFAM TOBIE. BÓG ZAPŁAĆ ZA MODLITWĘ I NIECH BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO, OPIEKA MARYI SIOSTRĄ I DUSZKOM MODLITEWNYM NIEUSTANNIE TOWARZYSZY. Asia
KAROLINA Z ŻYWCA
Panie Boże proszę odsuń od mojego mężą Teresę. Prosze o łaskę uratowania naszego małżeństwa,abyśmy mogli razem odbudować nasze relacje.abyśmy mogli razem zamieszkać i cieszyć się naszą córeczką Olenką ,oraz z potomstwem którym nas obdarzysz .dzięki mój Boże .
anonim podkarp
prosze o dobrego meza, prace i zakonczenie szczesliwie spraw w urzedzie skarbowym blagam
Aleksandra, Człopa
Panie Jezu Miłosierny, przez swoją bolesną mękę przemień serce, uzdrów wnętrze mojej córki Barbary i spraw aby się opamiętała i daj jej siłę i chęci do dalszej walki ze złem
Przemek
Jezu Miłosierny błagam Cię zmiłuj się nad rodzinami, które przeżywają kryzysy i ciężkie doświadczenia. Pomóż nam rozwiązać nasze problemy, które nas paraliżują i zniewalają. Jezu Ufam Tobie. Święta Rodzino módl się za nami.
Ania
Prosze o modlitwe w intencji dobrego przygotowania do spowiedzi swietej dla mnie i o dobra spowiedz. O nawrocenie Francesco i jego rodziny, mojego taty, brata, o uwolnienie Ewy od przywiazania do zonatego mezczyyzny, o wypelnienie sie woli Boga wzgledem mnie i mojej rodziny. O milosc dla mnie i mojej rodziny. Bog zaplac.
Ania
Prosze o modlitwe w intencji dobrego przygotowania do spowiedzi swietej dla mnie i o dobra spowiedz. O nawrocenie Francesco i jego rodziny, mojego taty, brata, o uwolnienie Ewy od przywiazania do zonatego mezczyyzny, o wypelnienie sie woli Boga wzgledem mnie i mojej rodziny. O milosc dla mnie i mojej rodziny. Bog zaplac.
 
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
...
 

Patron Dniaśw. Beatrycze z Silvy
dziewica

 

Urodziła się w miejscowości Ceuta w Portugalii w 1424 r. Należała do rodziny arystokratycznej; jej bratem był bł. Amadeusz z Portugalii, franciszkanin. Wychowała się na dworze księżnej Izabelli Portugalskiej. Kiedy księżna wyszła za mąż za Jana II Kastylijskiego, zostając królową Kastylii i Leon, Beatrycze razem z nią udała się do Hiszpanii.

Z racji swej pięknej urody Beatrycze wzbudzała zazdrość, także u królowej Izabelli. Wskutek intryg dworskich Beatrycze musiała ucieć z dworu Jana II Kastylijskiego i schronić się w klasztorze dominikańskim w Toledo. Potem, również w tym mieście, spędziła 30 lat w klasztorze cystersek. Pod wpływem objawienia Matki Bożej, która poprosiła o założenie nowego zgromadzenia ku Jej czci, Beatrycze z kilkoma towarzyszkami – za zgodą Stolicy Apostolskiej – objęła na własność klasztor w Toledo, przyjmując go od królowej Izabelli I Kastylijskiej. W ten sposób w 1484 r. w Toledo powstał nowy zakon Sióstr Franciszkanek od Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, zwanych także koncepcjonistkami.

Beatrycze zmarła 9 sierpnia 1490 r. w Toledo, w sześć lat po założeniu zakonu koncepcjonistek. Jest pochowana w klasztorze w Toledo. Beatyfikował ją w 1926 r. papież Pius XI, a kanonizował – papież Paweł VI w 1976 r. Jest patronką więźniów.

jutro: św. Grzegorza

wczoraj
dziś
jutro