logo
Poniedziałek, 03 sierpnia 2015 r.
imieniny:
Augustyna, Kamelii, Lidii, Nikodema, Miłosława – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

Apostol

skrzynka intencji

 ___________________
 

reklama
Alicja, Świdnik
Witam, gorąco proszę o modlitwę, aby WUP szybko przelał pieniądze i abyśmy zdążyli na czas zwydatkować w moim projekcie minimum 70 % środków finansowych. to bardzo ważna sprawa.Alicja
Monika
Proszę o modlitwe w intencji mojej Mamy-Marianny. O Łaskę uzdrowienia dla Niej.
Michał Jodłowa
Szczęść Boże! Bardzo proszę o modlitwę o szczęśliwy przebieg zbliżającej się kolejnej, czwartej operacji okulistycznej i uratowanie wzroku żony Krystyny Michał
Edyta Lublin
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego śmiertelnie chorego taty, który każdego dnia jest coraz słabszy. Proszę o modlitwę również za moją mamę aby nie opuściły ją siły, Tak bardzo boję się, że może się jej coś stać...Niech Bóg się nami opiekuje, niech nas nie opuszcza. Wszystko jest w jego rękach, my jesteśmy tacy bezsilni. Ja chyba już nie potrafię się modlić...pomódlcie się za moich rodziców.
Ewa Kraków
Proszę o modlitwę przebłagalną za moje grzechy, chwilowo nie jestem w stanie jej podołać tak jakbym chciała. Bardzo dziękuję.
Ewa Kraków
Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia i uzdrowienia - sytuacja jest dramatyczna (wieloletnie molestowanie do dnia wyjazdu przez 27 lat,, poraniona psychika i życie, straszliwe bluźnierstwa, dręczenia szatańskie). Proszę również, aby mój obecny wyjazd -ucieczka okazał się szczęśliwy. Nie mogę już wrócić do domu, a nie mam gdzie się podziać. Nie wiem, co stanie się ze mną po powrocie, na ile zdołam wynająć gdzieś mieszkanie i zbudować życie od nowa. Proszę bardzo o modlitwę w tej intencji. I ażeby udało mi się wyciągnąć z tego piekła Mamę.
Tomasz Bielcza
Szczęść Boże Proszę serdecznie o dalszą modlitwę w intencji uzdrowienia mojej psychiki i umysłu z depresji, nerwicy, natrętnych myśli, które uniemożliwiają mi normalnie życie i działanie , o silną wiarę, odnalezienie drogi życiowej, abym naprawił swoje błędy, o silną wiarę, dary ducha świętego, o to by sprawy życiowe potoczyły się ku dobremu, by powróciła chęć do życia i pasja, aby Bóg uleczył mnie z chorób ciała, skóry, by moje życie się ułożyło bym się usamodzielnił, znalazł pracę, abym uwolnił się z toksycznego środowiska, aby w mojej rodzinie poprawił się relacje między jej członkami, zniknęła nienawiść i alkoholizm, aby pojawiły się w moim życiu osoby, które mi pomogą, o potrzebne łaski i błogosławieństwo boże dla mnie i mojej rodziny oraz dla wszystkich kapłanów, zakonników i sióstr zakonnych. Bóg zapłać!
Beata
Proszę o łaskę rychłego pozytywnego rozwiązania mojego konfliktu małżeńskiego; uzdrowienie na duszy i ciele dla męża i mnie, zachowanie wierności małżeńskiej dla nas; bym mogła wkrótce cieszyć się dobrym mężem i dziećmi, być dobrą żoną i matką. Dziękuję
Jacek
Boże, brak mi już sił, proszę Ciebie o pomocną dłoń. Ratuj nas, zmiłuj się nad nami. Przebacz nam.
Jan
Boże błogosław Nataszy, Michałowi i Janowi.
Paweł Kraków
O łaskę zbawienia dla mnie i dla całej mojej rodziny oraz o zdrowie i szczęście dla nas i o udaną przeprowadzkę.
KRZYSZTOF
JEZU SPRAW BYM DOSTAŁ GODNĄ PRAGODNIE ZARBIAŁ.POBŁOGOSŁAW MI-KRZYSZTOF
Przemek Wyszków
Proszę Matkę Boża abym dostał się na kurs podoficerski
Joanna
Bardzo proszę o modlitwe w intencji pomyślnego zdania przeze mnie egzaminów na prawo jazdy. BÓG ZAPŁAĆ
Joanna, Szaflary
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Macieja zmagającego się z chorobą nowotworową o potrzebne łaski do walki z tą chorobą. Bóg zapłać.
Tomasz, Warszawa
Proszę o pomyślne ułożenie się moich relacji z Kasią, żeby zechciała dać mi jeszcze szansę i żeby wszystko było między nami jak dawniej. Żebyśmy mogli być razem i żebyśmy byli ze sobą szczęśliwi.
Agnieszka Warszawa
Bardzo proszę o modlitwe w spr. szczęśliwego polubownego załatwienia spraw finansowych
Joanna Lelek, Szaflary
Szczęść Boże, Serdecznie proszę o modlitwę w intencji: O wypełnienie się Woli Bożej w mym życiu. Szczególni proszę o modlitwę w najbliższych dniach. Bóg zapłać.
Izabela Milton Keynes
Szczesc Boze drogie siostry. Prosilabym o modlitwie w mojej intencji. O Dary ducha sw. Dobre podejmowane decyzje. Zakochalam sie w obcokrajowcu ktory wyznaje inna religie.A na dodatek jest zonaty ma dzieci ale nie mieszka juz z zona dwa lata. Jest w trakcie rozwodu i chce sie ze mna ozenic.Bardzo cierpie z tego powodu bo kloci sie to z nasza wiara. Zawsze chcialam meza praktykujacego katolika.Dziekuje bardzo za modlitwe izabela
Piotr , Drużbice
Witam.jest potrzebna modlitwa za Julie-ma 19 lat . Zaplanowała sobie ze 14lutego popełni samobójstwo bo jej ukochany tez to zrobił i chce się z nim spotkać. Dziewczyna jest przesiąknięta New Age . jaka kolwiek Ewangelizacji - nie działa.. Prosił bym stałą modlitwę za tą dziewczynę. Z Góry dziękuje
 
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
...
 

Patron Dnia



Św. Lidia
 
patronka farbiarzy

Św. Lidia pochodziła z Tiatyry w Azji Mniejszej, słynącej ze swych purpurowych barwników. Zajmowała się sprzedażą purpury w Filippi, w Macedonii, kiedy do tego miasta około roku 55 zawitał po raz pierwszy św. Paweł. Św. Lidia była "czcicielką Boga" jak nazywano pogan nawróconych na judaizm. Pod wpływem nauk św. Pawła razem ze wszystkimi domownikami przyjęła chrzest. Jest to pierwszy zanotowany fakt nawrócenia w Europie. Na chrzcie Lidia poprosiła św. Pawła i towarzyszących mu Łukasza i Sylasa, aby przyjęli gościnę w jej domu. Św. Łukasz napisał później wspomnienie o tym w Dziejach Apostolskich (16,11-15).

jutro: św. Jana Vianneya

wczoraj
dziś
jutro