logo
Niedziela, 29 marca 2015 r.
imieniny:
Marka, Wiktoryny, Zenona, Bertolda, Eustachego, Józefa – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
skrzynka intencji
Polecamy
rekolekcje internetowe!


___________________

reklama
ANIA Z LUBANIA
KOCHANY PANIE JEZU BŁAGAM CIĘ UZDRÓW MNIE Z ZAŁAMANIA NERWOWEGO,DEPRESJI I NERWICY ORAZ BŁAGAM CIE O MIŁOŚĆ, ZGODĘ I POKÓJ BOŻY MIĘDZY MNĄ A ŁUKASZEM. KOCHAJĄCA CIĘ ANIA
maciek olkusz
prosze o zdrowie dla michała i pomyślność dla niego w szkole
Irek
O łaski potrzebne i błogosławieństwo dla Karoliny. Niech jej serce na nowo Zakocha się w Bogu i Maryi, niech na nowo stanie sie ona Swiatynia Ducha Sw. Boże Wszechmogący, pomóż Karolinie na nowo odrodzic się Wierze, Nadziei i Milosci. Matenko prowadz Karoline i wspieraj.
Justyna, Wrocław
PROSZĘ O MODLITWĘ za moją Babcię Reginę o uzdrowienie. Jest ciężko chora na raka nerki. Niech się dzieje wola Boża, a jak dobrze, gdyby zechciał jeszcze jej dać czas tutaj.
Joanna Zambrow
Miesiac temu wysylalam tutaj prosbe o modlitwe w intencji zdania egzaminow.Egzaminy zaliczylam na dobre stopnie.Dziekuje serdecznie za modlitwe.
Legionowo
Proszę o modlitwę za mojego podopiecznego 90 letniego Pana Rysia jego nawrocenie błogosłwienstwo w chwilach samotnosci by opatrznosc Boza czuwała nad nim. Proszę rowniez za moja rodzinę syna męza. marianna
Maciej z Torunia
Panie Boże proszę o dar zdrowia i łaski Bożej dla mojej osoby w powrocie do zdrowia po chorobie oraz Twoją opiekę i błogosławieństwo. Amen
Maciej z Torunia
o radość życia wiecznego ŚP Hannę Bogdanowicz i zmarłych ŚP Jankowskich o radość życia wiecznego w Niebie
Marysia-Sosnowiec
Błagam o wsparcie w modlitwie do P.Boga,do serca P. Jezusa,do Mateńki Najświętszej,do Aniołów , Archaniołów i Orędowników od Spraw Najtrudniejszych- o uzdrowienie mojej Mamy Heleny-niech Jej stan się poprawi,niech wróci do domu,do nas.Błagam,pomóżcie mi wyjednać dla Niej łaskę zdrowia -Bóg zapłać...Jezu Ufam Tobie...Amen.
Artur z Pabianic
Proszę o modlitwę w intencji spełnienia moich marzeń. Artur
Aneta
bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą o dar poczęcia dzieciątka i urodzenie go zdrowego dla Anety i Grzegorza oraz Boże Błogosławieństwo
Grzegorz Warszawa
Miłosierny Panie wejrzyj na utrapienia Reni , postaw proszę dobrych ludzi na jej drodze i uwolnij od wpływu złych ludzi w pracy. Poślij proszę Ducha Pocieszyciela dla Reni a prześladowcom jej daj Panie łaski według swojej woli. Bóg zapłać.
Jacek, Częstochowa
Jezu Miłosierny za wstawiennictwem Najświętszej Matki Twojej proszę Cię, aby zbliżający się okres Wielkiego Postu był czasem głębokiego nawrócenia dla mnie i dla moich najbliższych.
Adam Szczecin
Święta Klaro, proszę Cię o uzdrowienie zwyrodnienia kręgosłupa i chorego pęcherza mojej mamy.
Iwona
Bardzo proszę o modlitwę abym zachowała moją dotychczasową pracę. Jeśli Wola Boga jest inna to proszę o modlitwę w intencji znalezienia nowej dobrej pracy, bo jest mi naprawdę potrzebna... Bóg zapłać.
Tessa
Jadę do pracy za granicę. Bardzo się tego wyjazdu obawiam. Bardzo proszę o modlitwę za mnie i moją Mamę, o bezpieczeństwo moje i jej w chwili rozstania i o powodzenie tego wyjazdu, o dobre przygotowanie wyjazdu. Ponadto proszę o uwolnienie mojej Rodziny od pewnego wielkiego, tragicznego zła.
anna wwa
prośba o uzdrowienie MIrka
Iza, Tarnobrzeg
Proszę o modlitwę, aby Jezus Miłosierny uwolnił od zniewoleń i zranień oraz uzdrowił duszę i ciało mojej ciężko chorej cioci Emilii. Niechaj napełni jej serce miłością, pokojem i przebaczeniem. Maryjo, Ucieczko grzeszników i Uzdrowienie chorych, módl się za nami.
Sławek Kąty Wr.
Prośba o uzdrowienie pewnej rodziny opętanej przez tarot i uwolnienie od wpływu szatana.
Iwona Ełk
Proszę o modlitwę w intencji nas rodziców byśmy gorliwie wypełniali obowiązki rodzicielskie,o trzeźwość mojego męża Wojciecha za wstawiennictwem Maryi Matki i św.Józefa oraz w intencji naszych dzieci Jakuba Dawida i Szymona,aby Dobry Ojciec nasz strzegł ich dróg i bronił od wszelkich form uzależnień i światowych wpływów.Swięty Janie Pawle módl się za nami.Maryjo Matko Najmilsza razem ze Świętym Józefem wspieraj nas nieustannie na drodze do Boga Ojca,,,Jezu ufam Tobie
 
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
...
 

Patron DniaŚw. Józef z Arymatei
 
patron grabarzy

Św. Józef z Arymatei był sprawiedliwym i pobożnym człowiekiem, który szukał Królestwa Bożego. W czasie, gdy nasz Pan żył i nauczał na ziemi, obawiał się przyznać otwarcie, że jest Jego uczniem, ale po ukrzyżowaniu Jezusa miał odwagę pójść do Piłata i poprosić, aby wydano mu ciało. Wspomagany przez Nikodema, zdjął ciało Zbawcy z krzyża, namaścił olejami, owinął w płótno i złożył we własnym nowym grobowcu wykutym w skale.

jutro: św. Jana Klimak

wczoraj
dziś
jutro