logo
Sobota, 20 września 2014 r.
imieniny:
Eustachego, Faustyny, Renaty, Andrzeja, Pawła – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
skrzynka intencji


reklama
jola
Proszę o modlitwę w intencji cudu uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Romka.
Jan
W imię Pana Jezusa proszę o błogosławieństwo, zdrowie i ochronę od zła dla całej rodziny.
Wacław-Rzeszów
Proszę o modlitwę za duszę śp.Marianny,mojej mamy w 9-tą rocznicę śmierci.
magda,szczecin
O szczesliwa sprzedaz i kupno wymarzonego mieszkania.
izabela rydułtowy
Bardzo proszę o modlitwę za mojego 23 letniego syna Sebastiana,jest uwikłany w nałóg narkotyków ,braku sensu życia,nie potrafi odnależć się w tym świecie ,jest samotny .Obecnie wyjechał do Belgii szukać pracy,boję się żeby nie wylądował na ulicy..Proszę o modlitwę za niego Lipińska Izabela
maciek olkusz
prosze o zdrowie dla michała i pomyślność dla niego w szkole i w życiu
Renka z J-na
Dziękuję Tobie Boże za nowonarodzonego syna, proszę o błogosławieństwo Boże dla całej naszej rodziny. A Ciebie Mateczko o opiekę i ochronę od wszelkich złych przygód, od nieszczęśliwych wypadków, chorób i działanie złego ducha. Bóg zapłać za modlitwę.
Danuta
Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Karoliny i Szymona
Mariusz Tarnów
Proszę o modlitwę za rodzinę , szczególnie o modlitwe za Rafałem o uwolnienie od wpływów złego ducha , za Grzegorzem o uwolnienie z nałogu alkoholowego i wpływu złego ducha , za Joanna o potrzebne łaski i błogosławieństwo Boze dla całej rodziny .
Paweł, Edinburgh
Proszę o modlitwę w intencji „Katolickiego Studium Biblijnego” w Edynburgu. Niech Duch Święty da światło prowadzącemu, a uczestnicy niech wzrastają w miłości do Boga i bliskiej relacji z Nim.
Anna
proszę o modl.w int.Przemka - o zdrowie,życie i bezpieczeństwo.Bóg zapłać
Gabriela,Tychy.
Proszę Cię Panie Jezu pomóż mi przeprowadzić potrzebne remonty w mieszkaniu.Proszę Cię Jezu o łaskę zdrowia,siły i pokój serca. Dziękuję Ci Panie Jezu.
A
Bardzo proszę o modlitwę w intencji rozwiązania moich problemów finansowych. Jestem na skraju samobójstwa i jedyne co mi pozostaje to prosić Boga o cud, który dosłownie mógłby uratować moje zycie i wskrzesić z nic nieznaczących, niepotrzebnych i umarłych. Serdeczne Bóg zapłać.
ANIA Z LUBANIA
KOCHANY PANIE JEZU BŁAGAM CIĘ ABYM ZNALAZŁA MIESZKANIE NA ZAMIANĘ TAKIE W KTÓRYM BYM MIESZKAŁA.KOCHAJĄCA CIĘ ANIA
Szymon KATOWICE
SZCZĘŚĆ BOŻE, bardzo proszę o modlitwę o łaskę powrotu do zdrowia. BÓG ZAPŁAĆ
Anna Bialystok
Za dobra smierc i ulge w cierpieniach dla Richarda Czekally
Kasia
Bardzo prosze o modlitwe w intencji uratowania mojego malzenstwa by maz Tomasz uwolnil sie od nalogow a jego puste serce napelnila milosc do mnie.
Lidia Chwiłkowska Sławin
Proszę Cie Maryjo o wyjście z depresji dla mamy.
jola
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia, wygojenia ran, życia i sił dla Romka.
Kasia
Jestem w ciąży. Niedawno zauważyłam u siebie na piersi guzek. BARDZO boję się, że może być to zmiana złośliwa. BARDZO PROSZĘ O MODLITWĘ ZA MNIE. PANIE BOŻE WYSŁUCHAJ MNIE. PROSZĘ CIĘ. SPRAW ABY TA ZMIANA NIE OKAZAŁA SIĘ ZŁOŚLIWA I ABY ZNIKNĘŁA. PROSZĘ CIĘ KOCHANY BOŻE RÓWNIEŻ O OPIEKĘ I ZDROWIE DLA MOJEJ NIENARODZONEJ JESZCZE DZIDZI. WYSŁUCHAJ MNIE MIŁOSIERNY BOŻE. KOCHAM CIĘ.
 
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
...
 

Patron DniaŚw. męczennicy Andrzej Kim Taegon, kapłan, Paweł Chong Hasang i towarzysze


Z początkiem XVII wieku świeccy chrześcijanie zanieśli wiarę chrześcijańską do Korei. Dopiero w roku 1836 przybyli misjonarze z Francji. Wybuchły krwawe prześladowania, w których 103 męczenników oddało życie za wiarę, między nimi pierwszy kapłan koreański Andrzej Kim Taegon i wybitny apostoł świecki, Paweł Chong Hasang.

jutro: św. Mateusza

wczoraj
dziś
jutro