logo
Czwartek, 29 stycznia 2015 r.
imieniny:
Franciszka, Konstancji, Salomei, Gildasa, Zdzisława  – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
skrzynka intencji
 

reklama
Warszawa
Moja mama Janina ma w czwartek bardzo ryzykowną operację usunięcia góza mózgu, potrzebujemy modlitwy za nią i za lekarza neurochirurga, bardzo proszę o pamięć i z góry dziękuję
Lidka
O łaskę nawrócenia w życiu jacka i Beaty oraz o zdrowie psychiczne po utracie pracy i na czas poszukiwania nowej
Anna Kraków
Bardzo prosze o modlitwe w intencjach znanych i miłych Panu Bogu ,a zwłaszcza pilnie o zdrowie i pozytywne zakonczenie pewnej sprawy. Bóg zapłać Anna
Wojtek, Bydgoszcz
O pomyślne wyleczenie zęba Izy. Bóg zapłać! Wojtek, Bydgoszcz
Ernest Warszawa
W intencji ułożenia sobie życia i bym nie uległ pokusie popełnienia samobójstwa.
Justyna z Teofilów
Proszę o modlitwę ,zostałam zwolniona dyscyplinarnie z pracy, w mojej ocenie niesłusznie, odwołuję się do sadu pracy. Odmówiłam włączenia urządzenia którego nigdy nie uruchamiałam, niepoprawne uruchomienie zagrażałoby pacjentom. Proszę o modlitwę o wygrana w sądzie i dobry powrót do pracy.
Danuta
Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i proszę o pomyślne załatwienie sprawy Bogu wiadomej.
Agnieszka.Poznań
Proszę o modlitwę abym umiała rozeznać sprawy w których muszę podjąc decyzję.Proszę również o modlitwę o dobrą komisję lekarką i przyznanie mi renty.Zgodnie z Wolą Bożą. Dziękuję Bogu za wszelkie otrzymane łaski. Za moją rodzinę.Za Eucharystię .D Dziękuję Wam Kochane Siostry zapewniam o modlitwie.
żnin
Bardzo prosze o wspólną modlitwę w intencji o zdrowie dla Mateusza by nie poddal sie i wygrał z chorobą Marta
Ewa
Proszę o światło Ducha Świętego dla mnie i mojej rodziny. Proszę o łaskę mądrości i pokoju dla całej rodziny.a dla Marylki i Kasi błagam o dobrego męża za wstawiennictwem Świętego Józefa.Dziękuję Matce Bożej za Jej wstawiennictwo do Syna i proszę o dalszą opiekę nad rodziną. Chcę podziękować i prosić o dalsze łaski Świętego Tadeusza Judę.
Maciek Olkusz
prosze o zdrowie dla michała i pomyślność dla niego w szkole
Mieczysława
Bardzo proszę o modlitwę za moją siostrę Basię o uzdrowienie z raka piersi.Mateńko Maryjo miej ją pod swoją opieką i całą jej rodzinę.
żnin
Prosze o modlitwe w intencji Mateusza który jest chory na białaczke by wytrwal w chorobie by dał rade przejsc te trudne chwile by nie poddał sie i walczył o cos bardzo cennego o życie bo ma duzo do zrobienia jako młody męźczyna życie przed nim
Aneta
Proszę o łaskę odnowienia i umocnienia powołania kapłańskiego dla mojego przyjaciela. o łaskę wyrwania go z nałogu nikotynowego. o umocnienie go w wierze i wierności Bogu.
Aneta Swinoujście
Pragnę podziękować Bogu za łaskę nawrócnia, za Jego obecność w moim życiu. Błagam o modlitwę o uwolnienie mnie od nękań złego ducha, od jego nieustannych pokus bym puściła rękę mojego Boga, który mnie prowadzi. Proszę o opiekę Matki Bożej nade mną i moją rodziną, na której zły duch sie mści za mni że wyzwoliłam się z grzechu i wykrzyczalam że Jezus jest moim Jedynym Panem. Proszę o umocnienie w wierze, o łąskę ufności i wlanie pokoju w moje serce, którego doświadczylam po nawróceniu.
paulina z koszalina
Proszę o modlitwę w intencji taty który uległ wypadkowi samochodowemu i ma ciężki uraz kręgosłupa.
Mariusz Lombard
Prosze o modlitwe w intencji o zgode, pojednanie oraz uzdrowienie relacji w rodzinie Anny
Aneta świnoujście
Proszę o nawrócenie mojej rodziny. O wyrwanie z nałogu alkoholowego wszytkich moich bliskich. o łaskę zbawienia dla mojej zmarłej cioci i dziadka. Proszę o opiekę Matki Bożej i Aniołów Stróżów dla moich chrześniaków Weroniki, Poli, Bartka. O zdrowie dla mojej mamy i łaskę uzdrowienia naszych relacji.
Joanna , Dębica
Szczęść Boże , zwracam się z prośbą o modlitewne wstawiennictwo o uzdrowienie mojego ciężko chorego syna Piotra zatroskana matka , wdowa \od 26 lat trójki dzieci
Iwona
Panie Boże ty nas nauczyłeś kochać, proszę Cię pomóż Markowi zrozumieć pewne sprawy, spraw aby przestał się obawiać naszego uczucia i przyszłości ze mną, spraw aby przestał mnie ranić zdradzać, aby była kobieta z jego przeszłości przestała niszczyć jego i moje życie. Ty jesteś wielki i wiesz o co chodzi. Bóg zapłać
 
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
...
 

Patron Dniaśw. Aniela Merici
 
dziewica

Św. Aniela Merici urodziła się około roku 1470. W roku 1535 w Brescii założyła stowarzyszenie panien pod wezwaniem św. Urszuli, którego członkinie, żyjąc według rad ewangelicznych, ale bez klauzury i habitu zakommego, miały szukać kontaktu z ludźmi, oddziaływać na swoje środowisko, a przede wszystkim otoczyć opieką biedne dziewczęta. Stowarzyszenie św. Urszuli przekształciło się w zakon urszulanek. Św. Aniela umarła 27 stycznia 1540 roku.

jutro: św. Batyldy

wczoraj
dziś
jutro