logo
Poniedziałek, 23 stycznia 2017 r.
imieniny:
Fernandy, Jana, Rajmundy, Ildefonsa  – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
skrzynka intencji
__________________

 
___________________
 
 reklama
Anna, Jasło
Proszę o uzdrowienie Andrzeja O. z depresji i innych poważnych chorób. Miłosierny Panie Boże, ześlij mu Ducha Pocieszyciela, aby mógł żyć godnie na Twoją chwałę.
TERESA PODLASZ BRANIEWO
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej córki Magdaleny-o poprawę jej zachowania w stosunkach rodzinnych.
edyta
BŁAGAM O ŻARLIWĄ MODLITWĘ W INTENCJI URATOWANIA MAŁŻEŃSTWA EDYTY I BARTOSZA
MICHALINA
proszę o uzdrowienie z nadciśnienia tętniczego. ABY ksiądz ADAM SZYMAŃSKI franciszkanin był proboszczem parafii CHRYSTUSA KRÓLA.w tej parafii jest obecnie.
.
"Oto Ja wyślę anioła mego, aby przygotował drogę przede Mną, a potem nagle przybędzie do swej świątyni Pan, którego wy oczekujecie, i Anioł Przymierza, którego pragniecie."/Mt 3,1/ BŁOGOSŁAWIONYCH, PIĘKNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA KOCHANI BRACIA I SIOSTRY W WIERZE :-) Z darem nieustannej modlitwy -gabrysia
Dorota, Lublin
Proszę o modlitwę za 4 letnią Łucję, u której zdiagnozowano dziś guza mózgu - glejaka. Czeka ją poważna operacja, mimo to grozi jej całkowita utrata wzroku, a nie wiadomo czy nie życia, bo dopiero po operacji okaże się czy guz jest złośliwy. Oby Dobry Bóg, jeśli taka jest Jego Wola, uzdrowił Łucję a jej bliskim dał siłę i nadzieję w tym trudnym czasie...
Jola Kraków
Chciałabym prosić o modlitwę w intencji Krzysztofa, który przeżywa kryzys wiary o łaskę nawrócenia i przystąpienia do Sakramentów Św.
Adam Szczecin
Bardzo proszę o modlitwę, aby mój brat Arek otrzymał jutro pełny etat w firmie, w której pracuje. Bóg zapłać.
Przemysław Nurzyński
Proszę o zdrowie dla mojej kochanej córeczki. Maleństwo ma tylko miesiąc i leży w szpitalu bardzo chora.
Małgorzata
Boże poprowadź mnie ścieżką bez bólu, strachu i łez, bądź przy mnie - dodaj sił ..Pomóż mi , bym nie straciła pracy, by nie dosięgło mnie już żadne zło.. Zawierzam Ci życie swoje i mojej rodziny..
Damian z Tuszyna
Proszę o modlitwę za 2 moje babcie Genowefe i Stanisławe o pełne zdrowie psychiczne i fizyczne dla nich,  dobrych ludzi na ich drogach,  wybaczenie i naprawienie wszystkich błędów i grzechów jakie w życiu popełniły , Ducha Świętego,  wiarę, ufność i miłość do Jezusa i Marii oraz potrzebne łaski . Bóg zapłać!
Beata Gruszów
Proszę o uzdrowienie - jestem zakwalifikowana do operacji kręgosłupa.Proszę o modlitwę !!!
Anna Szczecin
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa o szczęśliwe rozwikłanie się jego bardzo trudnych problemów osobistych. By Pan Jezus nie pozwolił go już skrzywdzić oraz o ufność i nadzieję serca w Bożą Opatrzność, aby się nie załamał.
Anusia kluczkowice
O łaski Boże dla O. Piotra, o cudowne uzdrowienie dla Marzenki
Jan
Boże Ojcze prosimy odpuść nam grzechy, udziel zdrowia i błogosław naszej rodzinie.
Wojciech Tomaszów
Szczesc Boze, Bardzo prosze o modlitwe o łaske uzdrowienia kregoslupa i wewnetrzne ze zranien, lęków... bardzo dziękuję. Z Bogiem.
Witold Szczecinek
Proszę o zdrowie dla mojej mamy Krystyny ze Szczecinka, pomoc w chorobie nowotworowej, o szybkie wyleczenie chorego oka. Syn Witold
dawid radom
proszę o modlitwę za żonę Magdę która odeszła od swojego męża Dawida
Julita Anglia
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego synka Maksymiliana z autyzmu. Dziękuję Ci Panie za wszystkie łaski. Chwała Tobie Panie.
Justyna Busko
bardzo proszę o modlitwę za mnie w intencji uwolnienia i uzdrowienia fizycznego(nie daje rady). Bóg zapłać. Justyna
 
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
...
 

Patron Dniaśw. Ildefons
 
biskup

Urodzony około roku 607, Ildefons pochodził z rodziny szlacheckiej; był prawdopodobnie uczniem św. Izydora z Sewilli. Jako młodzieniec wstąpił do klasztoru benedyktynów w Agalii w pobliżu Toledo; następnie został tam opatem. Jako opat uczestniczył w dwu soborach w Toledo w latach 653 i 655. W roku 657 duchowieństwo i lud wybrali go na arcybiskupa Toledo. Zmarł w roku 667.

jutro: św. Franciszka Salezego

wczoraj
dziś
jutro