logo
Piątek, 29 maja 2015 r.
imieniny:
Benity, Maksymiliana, Teodozji, Urszuli, Bogusławy – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

Przewodnik

skrzynka intencji
 ___________________
 

reklama
Barbara, Szamocin
Jezu, proszę Cię, jutro mam egzamin na prawo jazdy, to moje czwarte podejście. Spraw, abym trafiła na wyrozumiałego egzaminatora, aby jutrzejszy dzień okazał się dniem błogosławionym, abym miała siły, by zdać egzamin.
Robert, Kraków
Ponownie proszę o modlitwę w intencji Bogu wiadomej.
Dawid, Magda z dziećmi
Niepewni jutra, zagrożeni bezdomnością prosimy dobrego Boga o znalezienie bezpiecznego domu dla naszych pociech oraz błogosławieństwo oraz opiekę dla Nas wszystkich modlących się tutaj przez wstawiennictwo Najświętszej Maryji Pany, wszystkich swiętych Archaniolów oraz Aniołów .
Łukasz Ostrołęka
bardzo proszę o modlitwę w intencji: o Boże miłosierdzie oraz w intencji uzdrowienia z choroby psychicznej, Boże błogosławieństwo dla mnie, o wyzwolenie. Bardzo proszę pomódlcie się za mnie
Paweł Kraków
O powodzenie dla mnie w nowej pracy oraz o zdrowie i szczęście i radość dla mnie i dla całej mojej rodziny.
Beata Szczecin
Proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia bardzo poważnie chorej , przebywającej teraz w szpitalu niepełnosprawnej Asi oraz o wsparcie i potrzebne łaski dla jej rodziców i bliskich.
teresa,Olszowice
w intęcji mojego wnuczka Kubusia aby jutrzejsze badane słuchu powiodło sie i wszystko było dobrze,żeby Kubus prawidłowo słyszał i juz niebyło zadnych komplikacji.Bóg zapłac
Sylwia, Kraków
Proszę pokornie o modlitwę w intencji mojej nienarodzonej córeczki, aby Dobry Bóg uchronił ją od ciężkich chorób i uwolnił od wszelkiego zła.
Mateusz z Wrocławia
Dla mnie: o pomyślne zaliczenie wszystkich egzaminów maturalnych.
kasia
Bardzo proszę o modlitwę w intencji nawrócenia i uwolnienia spod działania złego ducha mojego męża Rafała oraz o odbudowanie naszego małżeństwa. Prosi żona Kasia
Anna Sułów
Proszę o modlitwę w intencji córki o szczęśliwie zdaną maturę.
Paweł Kraków
O zdrowie i szczęście dla mnie i dla całej mojej rodziny oraz o poprawę warunków materialnych i powodzenie w pracy.
marta wroclaw
proszę o modlitwę za moich rodziców w beznadziejnej sprawie, o pomoc w rozwiązaniu przytłaczającego problemu
marta wrocław
proszę o modlitwę za moich rodziców w beznadziejnej sprawie, o pomoc w rozwiązaniu przytłaczającego problemu
Marcel, Zielonka
O dostanie się do wymarzonej szkoły.
Paweł Kraków
O zdrowe i szczęście dla mnie i dla całej mojej rodziny oraz powodzenie w pracy i poprawę sytuacji materialnej.
Karol KIelce
!. o zdrowie dla Karola Wójcik i całej jego rodziny, rodzeństwa; 2.o stałą pracę dla Karola Wójcik, Łukasza Wójcik; 3. o fajną żonę dla Karola Wójcik, Łukasza Wójcik; 4. o spełnienie w małżeństwie dla nich i dobre rodziny dla nich; 5. o dużo życzliwych ludzi na każdym kroku i wszelką pomoc od nich, np. w postaci dobrego słowa... 6. o zdrowe córki dla przyszłego małżeństwa Karola Wójcik i przyszłego małżeństwa Łukasza Wójcik;
bożena wrocław
proszę o modlitwę o dar życia wiecznego dla Zenony
Maria, Ostrów Wlkp.
Proszę o modlitwę o spokojny pobyt mojej mamy za granicą oraz szczęśliwy powrót.
Grażyna Olsztyn
Proszę o modlitwę wstawienniczą o uzdrowienie mojej siostry Hanny, która jest po operacji kręgosłupa z niedowładem lewej nogi.Proszę o siłę dla nas opiekujących się Nią.
 
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
...
 

Patron Dniaśw. Urszula Ledóchowska
 
dziewica

Św. Urszula, w świecie Julia Maria Ledóchowska, urodziła się w 1865 roku w gorliwej katolickiej rodzinie. W 21 roku życia wstąpiła do klasztoru sióstr urszulanek w Krakowie. W 1907 roku została skierowana do pracy nad młodzieżą w Rosji. Wydalona stamtąd apostołowała w krajach skandynawskich. W 1920 roku wróciła do Polski i założyła Zgromadzenie Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego, które oddaje się pracy wychowawczej. W całym życiu odznaczała się apostolską gorliwością i pogodą ducha. Zmarła w Rzymie 29 maja 1939 roku. W roku 1983 papież Jan Paweł II zaliczył ją w poczet błogosławionych a 18 maja 2003 r. w Rzymie dokonał kanonizacji Urszuli Ledóchowskiej.

jutro: św. Jana Sarkandra

wczoraj
dziś
jutro