logo
Środa, 27 sierpnia 2014 r.
imieniny:

Cezarego, Małgorzaty, Moniki – wyślij kartkę

Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
skrzynka intencji


reklama
Lucyna
Proszę o modlitwę w intencji Beaty chorej na nowotwór,której lekarze od trzech miesiecy nie umieją dokładnie zdiagnozować.Proszę także o modlitwę w intencji jej rodziny,która ciężko znosi zaistniałą sytuację.Bóg zapłać.
Ewelina
Proszę Pana Jezusa o uzdrowienie z nerwicy i agresji, o zdrowie psychiczne i umiejętność radzenia sobie z problemami. Ewelina
agata ślaskie
Bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą w intencjach Panu Bogu znanych. Bóg zapłać za pomoc
Aneta - Szczecin
Matko Nieustającej Pomocy błagam wyproś łaskę uzdrowienia mojego wujka Adama. Proszę również o zdrowie dla cioci Joli.
Jan
Boże Ojcze proszę przez Najświętszą Krew i Rany Pana Jezusa o potrzebne łaski, zdrowie, miłosierdzie nad naszymi grzechami oraz ochronę od zła w każdej postaci. Duchu Święty wstawiaj się w naszych błaganiach.
helena z Częstochowy
Proszę o modlitwę w intencji kapłanów ktorzy obecnie posługują i poslugiwali od powstania parafii, za rodziny, zwlaszcza te przezywajace kryzysy roznorodne, za oddalonych od Kościoła Chrystusowego. Za służbę liturgiczna. Za chorych i cierpiacych. W parafii naszej od lipca nastapily calkowite zmiany - jest nowy proboszcz, wikary, koscielny. Ubywa sluzby liturgicznej. Daje sie odczuc zmniejszenie godzin Adoracji Najswietszego Sakramentu. Daje sie odczuc zmniejszenie odlitwy przed Eucharystia a takze c3lebrowanie Eucharystii na czas (aby nie była za dluga). Dlatego bardzo prosze o wspomozenie mojej modlitwy w intencji parafii chociazby na czas nowenne 9-cio miesiecznej przed jubileuszem 25-lecia.. Bog zaplac za kazda modlitwe a zwoaszcza w Godzinie Milosierdzia,
Asia Łódź
Szczęść Boże. Kochane Siostry i Duszki Modlitewne chce Wam podziękować za modlitwę w intencji cioci Zofii, która była chora na raka. Odeszła do Domu Boga w sirode 23 lipca, dzień Maryjny, pojednana z Bogiem i moją mamą. Chwała Panu Jezusowi za tą łaskę. Po pogrzebie Cioci zaświeciło słońce, zagrzmiało i popadało, a moja siostra cioteczna Bożenka powiedziała Ciocia jest już w Niebie. Chwała Panu. Wczoraj dowiedziałam się ,że mój Kochany Tata ma raka złośliwego pęcherza moczowego nikt z nas nie spodziewał się takiej wiadomości bo Tata nie ma żadnych dolegliwości i Chwała Panu, że tak jest i że Tata zrobił badania, które ujawniły chorobę. Proszę Kochane Siostry i Duszki Modlitewne o modlitwę w intencji Naszego Kochanego Taty Stanisława, bardzo kocham mojego Tate!, zawierzając życie i zdrowie Taty Niepokalanemu Sercu Maryi proszę o Boże błogosławieństwo, proszę aby Matka Boża wyprosiła u Swego Syna, Pan Jezus łaskę uzdrowienia z choroby, aby Duch Święty napełnił serce Taty siłami duchowymi i fizycznymi potrzebnymi do walki z chorobą, proszę Dobrego Boga o wypełnienie się woli Bożej w życiu Taty, przez Niepokalane Serce Maryi proszę o pokój serca dla Taty i Mamy Zofii o światło Ducha Świętego dla lekarzy, dla nas Krzysztofa z Rodziną, Wojtka z Rodziną brat jest zniewolony przez złego ducha i dla mnie i moich Bliskich. Bądź wola Twoja Panie jako w Niebie tak i na ziemi. JEZU UFAM TOBIE. BÓG ZAPŁAĆ ZA MODLITWĘ I NIECH BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO, OPIEKA MARYI SIOSTRĄ I DUSZKOM MODLITEWNYM NIEUSTANNIE TOWARZYSZY. Asia
KAROLINA Z ŻYWCA
Panie Boże proszę odsuń od mojego mężą Teresę. Prosze o łaskę uratowania naszego małżeństwa,abyśmy mogli razem odbudować nasze relacje.abyśmy mogli razem zamieszkać i cieszyć się naszą córeczką Olenką ,oraz z potomstwem którym nas obdarzysz .dzięki mój Boże .
anonim podkarp
prosze o dobrego meza, prace i zakonczenie szczesliwie spraw w urzedzie skarbowym blagam
Aleksandra, Człopa
Panie Jezu Miłosierny, przez swoją bolesną mękę przemień serce, uzdrów wnętrze mojej córki Barbary i spraw aby się opamiętała i daj jej siłę i chęci do dalszej walki ze złem
Przemek
Jezu Miłosierny błagam Cię zmiłuj się nad rodzinami, które przeżywają kryzysy i ciężkie doświadczenia. Pomóż nam rozwiązać nasze problemy, które nas paraliżują i zniewalają. Jezu Ufam Tobie. Święta Rodzino módl się za nami.
Ania
Prosze o modlitwe w intencji dobrego przygotowania do spowiedzi swietej dla mnie i o dobra spowiedz. O nawrocenie Francesco i jego rodziny, mojego taty, brata, o uwolnienie Ewy od przywiazania do zonatego mezczyyzny, o wypelnienie sie woli Boga wzgledem mnie i mojej rodziny. O milosc dla mnie i mojej rodziny. Bog zaplac.
Ania
Prosze o modlitwe w intencji dobrego przygotowania do spowiedzi swietej dla mnie i o dobra spowiedz. O nawrocenie Francesco i jego rodziny, mojego taty, brata, o uwolnienie Ewy od przywiazania do zonatego mezczyyzny, o wypelnienie sie woli Boga wzgledem mnie i mojej rodziny. O milosc dla mnie i mojej rodziny. Bog zaplac.
ilona piaseczno
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny: -męża- o nawrócenie i powrót do domu -małżeństwo-ocalenie i pojednanie -dzieci-zdrowie, potrzebne łaski i nawrócenie -kobietę, która rozbija moje małżeństwo- o nawrócenie i mądrość
Lech Andrzej Międzyzdroje
Proszę o modlitwę w intencji szybkiej sprzedaży domu, co mojej żonie i mnie, dwojgu schorowanym emerytom, pozwoli na kupno mieszkania i dalsze w miarę spokojne życie bez problemów finansowych. Bóg zapłać.
Irena Katowice
Jezu ... miej w opiece Iwonę, która rozpoczęła walke z ciężką chorobą ... dodaj jej sił, aby nie traciła nadziei ....
Natalia z Katowic
Proszę o to, abym wygrała z bulimią. Abym miała siłę do spowiedzi, takiej generalnej, długiej i prawdziwej. Mi brakuje już sił, nie umiem się modlić. Kiedyś wzywałam złego, aby mi pomógł, bo uznawałam ,że Bóg specjalnie stworzył mnie abym cierpiała. Proszę o siłę, odwagę. Z całego serca dziękuję, za modlitwę.
Katarzyna Łódź
Boże proszę o zgodę dla katarzyny i Michała o łaskę miłości, przebaczenia i wiary dla nich oraz usunięcie wszelkich przeszkód które stoją im na drodze do bycia razem.
Anna
Bardzo proszę o nawrócenie i uzdrowienie z alkoholizmu dla mojego brata Maćka
kasia / łódz
Prosze o modlitwe w intencji ukonczenia studiow oraz uwolnienia z biernosci i niemocy; Jezu Ufam Tobie !
 
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
...
 

Patron DniaŚw. Monika
 
wdowa, patronka matek

 

Św. Monika, urodzona w Tagaście, w Północnej Afryce, około roku 330, poślubiła poganina o gwałtownym charakterze, którego u schyłku jego życia pozyskała dla wiary chrześcijańskiej swoją łagodnością i cierpliwością. Odtąd główną jej troską stało się nawrócenie syna Augustyna, który uległ wpływom heretyków i prowadził grzeszne życie. Swoimi łzami i modlitwami wyprosiła nawrócenie syna, który z czasem został biskupem i jednym z wielkich doktorów Kościoła. Św. Monika dożyła jego chrztu i wkrótce potem umarła w Ostii w 387 roku. Jest wzorem żony i matki chrześcijańskiej, która troszczy się również o dobro duchowe rodziny. 

jutro: św. Augustyna

wczoraj
dziś
jutro