logo
Środa, 25 kwietnia 2018 r.
imieniny:
Jarosława, Marka, Wiki – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
skrzynka intencji
 

ISMCH

___________________
 
 reklama
 
Weronika, Gniezno
Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji, abym szczęśliwie rozwiązała wszelkie sprawy związane z moimi studiami, napisała pracę magisterską i ją obroniła. Dziękuję także za dotychczasowe łaski.
Krystyna Luboń
Proszę o modlitwę w intencji Marcina o szczęśliwy przebieg bardzo ciężkiej operacji i dary Ducha św dla lekarzy,którzy ją będą przeprowadzać. Bóg zapłać.
Barbara
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Boże błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Bóg zapłać.
teresa Braniewo
Bardzo proszę o modlitwę o zdrowie bratanicy Anety która uległa wypadkowi.
Jan
Boże Ojcze błogosław nam każdego dnia i chroń w czasie podróży.
Monika Warszawa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego męża Krzysztofa,który obecnie przebywa w zakładzie karnym a 8 marca odbędzie sie posiedzenie o Jego wyjście na wolność. Boże jeśli taka jest Twoja wola to niech wróci do rodziny.. Monika
Marzena, Grzebienisko
Proszę o modlitwę w intencji moich dzieci Martynki, Miłosza i Michała. O opiekę Matki Bożej, boże błogosławieństwo oraz obecność Pana Jezusa w ich życiu.
Anna Szczecin
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa aby wygrał trudny proces w sądzie oraz o wszelkie potrzebne mu łaski.
Mirka z Przedcza
Proszę o modlitwę w intencji mojej mamy Barbary o cud uzdrowienia z nowotworu płuc i węzłów chłonnych oraz o nawrócenie mojej siostry Renaty
anna stuttgart
Za wstawiennictwem Świętej Rity z prośbą o dar zdrowia dla koleżanki Wioletty
Barbara, Wrocław
Proszę Boga o Łaskę wiary, miłości, życia zgodnego z wolą Bożą dla mnie i mojego męża Mariusza oraz naszych rodzin i bliskich.
Anna z Warszawy
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę za moją rodzinę, która przeżywa poważny kryzys. Proszę o łaskę wiary dla męża Artura, o uzdrowienie naszej relacji małżeńskiej. Proszę także o dary Ducha Św. dla Zuzanny, o wytrwałość i siły potrzebne w przygotowaniu do matury. Z góry Bóg zapłać! Z pamięcią w modlitwie Ania
Patrycja, Lubartów
Szczęść Boże! Razem z LSE Miriam organizujemy 2-4.03 Kurs Nowe Życie dla Stypendystów Dzieła Nowego Tysiąclecia. Gorąco prosimy o wsparcie modlitewne. Bóg zapłać! ;)
Jan
Matko Boża wypraszaj nam błogosławieństwo Pana Jezusa we wszystkich sprawach.
ala,Krakow
O dobrego meza Ali oraz o zdrowie i potrzebne laski Ali i jej rodziny
Emilia
Proszę o modlitwę za Edytę o łaskę wiary i nawrócenia.
justyna
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla czteroosobowej rodziny która przechodzi teraz grypopodobną chorobę, żebyśmy dali radę wstać wreszcie z łóżka, minęły gorączka i ominęły nas powikłania. Dziękujemy za każdą modlitwę :-)
Adam Gdańsk
Proszę o modlitwę za moją zone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani i za znajomych z podobnymi nałogami.Za zmarłych z mojej rodziny i zmarłych znajomych.Za mame,córke,Ize,brata,Asie,Zdzicha,Edka z mamą i Artura.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!
Ania UK
Proszę o modlitwę w intencji pomocy Ducha Świętego w zrobieniu rachunku sumienia i spowiedzi świętej. Jezu, Maryjo, pomóżcie mi. Sprawa wymaga rachunku z całego życia
Agnieszka Palowice
Prosba o zdanie egzaminu na prawo jazdy Boze dopomoz!!!
 
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
...
 

Patron Dniaśw. Marek Ewangelista

Druga Ewangelia została napisana przez św. Marka, który w Nowym Testamencie jest czasami zwany Janem Markiem. Zarówno on, jak i jego matka, Maria, byli wielce szanowani w pierwszych latach chrześcijaństwa, a dom jego matki w Jerozolimie był miejscem spotkań chrześcijan. Św. Marka wymienia się zwykle ze Św. Pawłem i Św. Barnabą, kiedy mowa jest o podróżach misyjnych na Cypr i dalej. Później podróżował już tylko ze Św. Barnabą. Wiemy również, że przebywał w Rzymie ze Św. Piotrem i Św. Pawłem. Tradycja sięgająca czasów Euzebiusza wskazuje na niego jako założyciela gminy aleksandryjskiej i pierwszego biskupa Aleksandrii. Św. marek jest autorem drugiej Ewangelii, napisał ją prawdopodobnie w Rzymie przed rokiem 60. Ewangelia powstała w języku greckim i była przeznaczona dla ludów nawróconych na chrześcijaństwo. Tradycja mówi także, iż Rzymianie prosili Św. Marka aby głosił nauki Św. Piotra. To tłumaczy pozycję jaką zajmuje Św. Piotr w tej Ewangelii.

jutro
: św. Aldy

wczoraj
dziś
jutro