logo
Wtorek, 28 marca 2017 r.
imieniny:
Anieli, Kasrota, Soni, Guntrama, Aleksandra, Jana – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
skrzynka intencji
__________________

 
___________________
 
 reklama
Anonim
Proszę o modlitwę za dziewczynę o imieniu Ela, która została w przeszłości skrzywdzona przez poprzednich partnerów życiowych, nie doznała dostatecznej miłości i opieki od rodziny oraz nie ma wsparcia w aktualnej sytuacji życiowej w której mieszka. Niestety jest w stanie depresji trzeciego stopnia. Proszę o modlitwę o wyprowadzenie jej z depresji oraz chęć jej osoby do pracy nad sobą.
Magdalena
Proszę Cię Boże o ciąg dalszy zasiłku rehabilitacyjnego i zdrowie spraw abym mogła pojednać się z Tobą przez spowiedż i komunię świętą
ks Piotr Torun
prosze o wytrwałosc i uzdrowienie z depresji
Katarzyna
Proszę o modlitwe w intencji Hiromi o zdrowie dla niej i pozytywne skonczenie sie klopotow rodzinnych.Niech Bog zsyla jej pomoc w tak trudnych dniach.Prosze rowniey o modlitwe za mego meza za mnie i cala moja rodzine o zdrowie i godne wypelnianie naszych zyciowych powolan. Z Panem Bogiem
Basia Wrocław
Bóg Zapłać za wcześniejsze modlitwy. Proszę o modlitwę w intencjach: - za Wacława, Łukasza, Janusza, Gosię i ich rodziny o obmycie Świętą Krwią Jezusa Chrystusa ze wszystkich złych więzów Duszy,z konsekwencji grzechów, o uwolnienie i uzdrowienie, o nawrócenie, o Miłość i jedność w nich samych, do ludzi, Boga, o uzdrowienie psychiki, kości i zębów szczególnie u Łukasza i Gosi. O opiekę Matki Bożej oraz wstawiennictwo wszystkich Świętych. - za Basię i Mariusza o osłonę Świętą Krwią nas i wszystkiego co nas otacza, nasze rodziny i bliskich, dzieła Boże, ewangelizacyjne, do których nas Pan posyła. Jeśli Bóg da, to o narzeczeństwo oparte na Bogu i szczęśliwe w Bogu małżeństwo. O piękną Miłość między nimi. Bóg Zapłać.
Marta, Warszawa
Proszę o dobre rozeznanie woli Bożej w sprawie mojego małżeństwa. Niech się dzieje wola Twoja, Panie, lecz daj mi pojąć cóż mam czynić.
Paweł Grabowski
O wszelkie potrzebne łaski dla Jonatana,Michała,Ryszarda,Sławka i ich rodzin.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę!
Warszawa
Prosze o modlitwe w intencji o dobre rozeznanie woli Bozej i wypelnienie jej do konca w zyciu Izy, Basi, Marty, Gabrysi, Łukasza, Asi, o potrzebne dla nich dary i łaski, a takze ochrone przed zlym duchem i jego zasadzkami.
Katarzyna, Kolonia
Proszę o modlitwe w intencji o zdrowie dla mojego męża, dla mnie i calej mojej rodziny o blogoslawieństwo Boże dla nas. A także o zdrowie i pomoc dla Hiromi, która jest w trudnej sytuacji życiowej.Niech Bóg ześle jej swą pomoc a także ludzi jej życzliwych.
Marcin
Panie Jezu Proszę Cię w intencji Teresy, Stanisława i ich rodziny Dziękuję Ci Jezu za wysłuchane prośby, otrzymane łaski i za to że wyprowadziłeś mnie z trudnych sytuacji życiowych. Panie Boże ty stworzyłeś ten świat i wiesz o nim wszystko, we wszystkim Ufam Tobie. Bądź uwielbiony Panie nasz
Ala
Proszę o modlitwę za Monikę o uwolnienie i uzdrowienie na duszy i ciele, uwolnienie z lęków,a także o zdrowie dla jej mamy i babci, o dar potomstwa dla Magdaleny i Cezarego, Katarzyny i Mariusza o pomnożenie wiary zgody i miłości.
Damian miasto Bieruń
Prośba o modlitwę w intencji rodziny Wasilewskich zamieszkałej w Bieruniu na Węglowej 87 mieszkania 5. O zdrowie i o miłość a także o Boże miłosierdzie dla Nas.
Ewa
O uzdrowienie fizyczne i duchowe, wytrwałość w cierpieniu dla mamy Hanny
Elżbieta z Bielska
Proszę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii a dla drugiej córki Justyny o dobrego kandydata na męża i o zdrowie dla całej rodziny
Jakub Jerzmanowice
Za mnie bardzo proszę, zacząłem nienawidzieć przynajmniej tak to odczuwam, i z tego powodu cierpię czuję brak relacji z Bogiem, brak miłości. Proszę o modlitwę za mnie abym potrafił się przezwyciężać, i abym miłował bliźnich i przestrzegał przykazań, bo wydaje mi się, że sprawia mi to trudność. Bóg zapłać
Marcin Krakow
Uprzejmie proszę o gorliwe modlitwy w intencji mojej pracy - abym dobrze wybrał i aby wszystko się dobrze skończyło.
Urszula, Dębica
Proszę o modlitwę w intencji umocnienia mojej wiary.
Darek-Sosnowiec
Bardzo proszę o modlitwę w poniższych intencjach: 1. O siłę, zdrowie i błogosławieństwo Marianny,Roberta,Małgorzaty,Jakuba i Zuzanny Rosa oraz Teresy i Romana Błeszyńskich. 2. O pozytywne rozwiązanie sprawy dotyczącej Roberta Rosa. 3. O utrzymanie się w pracy, abym miał pracę od września 2017r. 4. O światło rozwagę i światło Ducha Św. dla Małgorzaty Rosa. 5. O łaskę nieba dla Agnieszki Filipek,Czesława Kamińskiego,Czesława Świeczaka,Heleny Czepczyk,Anny Gasińskiej,ks. Stanisława Sapota,ks. Zdzisława Warzecha, Domicelę i Władysława Błeszyńskich, Zuzannę i Władysława Dziuban. Bóg zapłać.
Małgorzata
Proszę o modlitwę o mojego męża Piotra aby Bóg uleczył jego spojrzenie i jego serce.Żeby wrócił do rodziny Bóg zapłać
Paweł z Władysławowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej żony Magdaleny ,która ma ogromnego mięśniaka macicy ,co zagraża jej życiu, zdrowiu i płodności .Nie wiemy co robić .Żona boi się iść do lekarza ,bo wszyscy straszą ,że najprawdopodobniej będzie trzeba wyciąć całą macicę ,a chcemy mieć więcej dzieci.Prosimy o modlitwę o cud ,żeby ten mięśniak zaniknął
 
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
...
 

Patron DniaŚw. Guntram
 
król

Św. Guntram, czwarty syn Klotara I, był królem Burgundii i dużej części Akwitanii w latach 561-592. Cieszył się za życia popularnością wśród poddanych, którzy potem czcili go jak świętego. Kiedy jego ziemie zaczęła pustoszyć epidemia, pilnował, aby najbiedniejsi i dotknięci chorobą mieli opiekę, narzucił sobie surowe posty, a w końcu złożył siebie jako ofiarę Boskiej sprawiedliwości, aby ocalić swój lud. Św. Guntram był władcą sprawiedliwym i gorliwym krzewicielem wiary. Wniósł znaczny wkład w organizację trzech synodów, aby podnieść dyscyplinę kleru; hojnie uposażał kościoły i klasztory.

jutro: św. Józefa z Arymatei

wczoraj
dziś
jutro