logo
Wtorek, 30 maja 2017 r.
imieniny:
Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama, Jana, Joanny – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
skrzynka intencji
 
___________________
 
 reklama
Łòdź
Szczęść Boże Proszę Kochane Siostry i Wspólnotę Duszków Modlitewnych o modlitwę w intencji mojego syna Marcina i Jego dziewczyny Oleńki. Oboje zaczęli wczoraj rekolekcje Marcin Fundament (rekolekcje ignacjańskie w Kaliszu u o jezuitów) Oleńka Kurs Jan (Nowak Ewangelizacja) Marcinek ma bardzo poranione serce i toczy walkę z tym co chce zgarnąć Jego serce. Powiela złe schematy postępowania wyniesione z domu wynikające z toksycznych relacji. Nie wiem jak to napisać ale czasami mam takie odczucie jakby zło swoimi mackami wciągało Go w manipulacje barak szacunku i podległych zachowań pod ojca ale nie prowadząca Go do dobra a do zła. W rodzinie męża jest ogromna nienawiść, zadaniona, odrzucenie matki połączone z brakiem szacunku (mąż zapomniał jak mam na imię w dniu ślubu i od 23 lat jestem bezokolicznikiem) niestety Marcin robi podobnie ale jeszcze gorzej bo kiedy rozmawia z Olą nie zwraca się do Niej po imieniu. Rozmawiałam z Nim o tym prosiłam o pomoc brata ale to nic nie daje śmieje mi się w twarz. Jezu proszę uwolnij serce Marcina Jego myśli język czyny od przewrotności obłudy egoizmu. Jezu proszę ulituj się nad moim dzieckiem On teraz jest w Twoich rękach POMÒŻ Mu błagam. Panie Ty wiesz że moje serce pękło by z bólu gdyby moje dziecko zakładając rodzinę postępowałby tak jak Jego ojciec to jest koszmar tak nie można źyć. Mi jest nie wolo pytać Go o nic mi siè nid odpowiada i o niczym nie mówi. Tylko dla ludzkiego oka jest pozór gra źe wszystko funkcjonuje dobrze a TO JEST KŁAMSTWO! Ja nie chce już udawać nie mam na to siły i wołam do Ciebie Jezu Ty się tym zajmij. Oddaje serce Oleńki. Jezu Ty wiesz czego Jej potrzeba obdarza Jej serce radością pokojem miłością odwagą i jasnością umysłu aby widziała i reagowała na zło Panie usuń z serca Oli wszelki lęk. Jezu dziękuję Ci za łaskę tych rekolekcji. Wierzę źle zaprosiłem tam Marcinku aby Mu pomóc tak jak kiedyś mnie. Dzièkuje Ci Jezu za Oleńka w źycie Marcina. PROSZĘ O MODLITWĘ. W BOGU JEDYNA NADZIEJA NA ŁASKĘ UWOLNIENIA SERCA JĘZYKA MARCINA (mąż w domu nie rozmawia ze mną z synem czasami jak ma taką potrzebę wraca na noc do domu i nadal głębi mnie nas psychicznie a na zewnątrz oczekuje gry pozorów. Nie mogę dłużej tak funkcjonować juz nie) Maryjo pomóc. Duchu Święty oświetlenie umysł Marcina i Oleńki. Dziękuję.
karolina
Maryjo, Proszę Cie o laskę zdrowia oraz pomoc i wsparcie w znalezieniu dobrej pracy oraz wyprostowaniu wszystkich trudnych spraw. Pod Twoją Opiekę...
Ciocia
Prosba. Proszę o modlitwę w intencji Nikolasa o dobry przebieg radioterapii, która rozpoczyna się od dnia 02.05. żeby nie było powiklan oraz wszelkie potrzebne laski i sily. Niech Matka Boza wezmie Go w swoja opieke i wstawia się za nim.
Beata
Proszę o modlitwe o światło Ducha Świętego dla Biskupa Kazimierza Gurdy o dobre decyzje budujące wspólnotę diecezjalną.
Magdalena Gloucester
Proszę o modlitwę za rodzinę Skoniecznych o Boże Błogosławieństwo,dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej
malgorzata poznan
proszę o modlitwę za Ewę i Grzegorza o uratowanie małżenstwa i uzdrowienie relacji w rodzinie i o wytrwanie w trzezwosci dla grzegorza
Marek Leeds
O dobrą i szybką sprzedaż domu i pomyślny powrót z emigracji do Polski dla mojej rodziny.
Tadeusz
- uzdrowienie duszy i rozeznanie dla Julii - dary Ducha św. Dla Julii - rozwiązanie toksycznego węzła między Julią i Adamem, - wyrwanie z mocy szatańskiej Heleny i uzdrowienie moralne dla jej rodziny
Magda Grodzisk Maz.
Proszę o Boże Błogosławieństwo i opiekę Mateńki Najświętszej nad związkiem Magdy i Rafała. Niech się w nas wypełnia Wola Boża i zwycięża miłość. Tobie Panie Jezu i Maryjo zawierzam ten związek zaprowadźcie nas do małżeństwa jeśli jet nam to pisane.
Jan
Boże Ojcze w imię Pana Jezusa prosimy pobłogosław naszej rodzinie, przebacz grzechy i udziel zdrowia.
Monika
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia syna Miłosza z jego choroby, żeby mógł cieszyć się pełnią zdrowia.
Michał kowalewo
Panie Jezu proszę Ciebie przez twoje miłosierdzie i Mamę Maryję o wszelkie łaski i błogosławieństwo, a szczególnie nawrócenie, żywą wiarę i posłuszeństwo Tobie dla Zbyszka, Marcina, Pawła, Piotra, Taty, Mamy,Natalki, Maćka, Sebastiana, Oli, Ani, Roberta, Adama Magdaleny, Krystyny, Marioli, Krzyśka, Jacka, Arlety, Kamila, Marcina Justyny, Jarka, Dawia, Jarka, Weroniki, Izy, Jacka, Arelty Cicoi Basi, Huberta Mamy,Doroty, Dawiada, Krzyśka Sary, Hammada Syna Kaźmierza i Mamy Kamila dla mnie. Oraz wszystkich osób z nami związanych szczególnie tych które zraniliśmy i które nas zraniły. dziękuję
Gosia Z Rzeszowa
o zdrowie dla Taty Krzysztofa - Bóg Zapłać
Dagmara Łódź
Prośba o modlitwę w moich intencjach , za św.p. rodzinę Wąsiewicz , moich bliskich św.p. i za mnie.
Olga, Krasnystaw
Proszę o modlitwę w intencji aby Daniel do mnie wrócił i aby Bóg miał nas w opiece
Wawa
Prosze za Symona ktory pisze na stronie ze szuka Pracy. Boze pomoz mu.Bo wiem jak ciezko takiej osobie. Prosze o modlitwe w sprawie Mojego Ukochanego aby odwazyl sie kochac mnie,okazywac milosc,dawac milosc i potrafic ja przyjmowac. Prosze o staly zwiazek z tym mezczyzna. Boze TY wiesz. Oddaje Ci go w Twa opieke.
Iwona
O łaskę nawrócenia i uzdrowienia fizycznego dla syna Dawida
Berlin
Prosze o Modlitwe w intencji rozeznania powolania zyciowego i o laski potrzebne dla zbawienia i walki z grzechami dla Jakuba oraz wytrwalosc dla wszystkich chcacych naprawic swoje zycie i isc za Chrystusem !
Kasia
Proszę o modlitwę o wewnętrzną przemianę i o uwolnienie od nałogów dla męża Dariusz.
Magdalena Suchorze
Proszę o modlitwę za moją poważnie chorą Mamę Czesławę, aby wyzdrowiała, aby miała siły do walki z chorobą i aby Pan Jezus otoczył Ją swoją miłością i opieką.Przeszła tyle cierpienia w życiu, utracone ciąże, choroby, przeszczep wątroby, proszę o szczerą modlitwę za Nią, aby Bóg dał Jej zdrowie.
 
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
...
 

Patron Dniaśw. Jan Sarkander
 kapłan i męczennik

Św. Jan Sarkander urodził się 20 grudnia 1576 roku w Skoczowie na Śląsku Cieszyńskim. Odbył studia w Ołomuńcu, Pradze i Grazu. Święcenia kapłańskie otrzymał w 1609 roku. W wyniku jego gorliwej pracy duszpasterskiej na licznych placówkach, wielu odstępców wracało na łono Kościoła katolickiego. To wywołało nienawiść innowierców przeciwko Janowi. Torturowany, zmuszany do zdrady tajemnicy spowiedzi świętej, po długich cierpieniach zakończył życie w Ołomuńcu 17 marca 1620 roku.

jutro: św. Nawiedzenie NMP

wczoraj
dziś
jutro