logo
Środa, 10 luty 2016 r.
imieniny:
Elwiry, Elizy, Jacka, Scholastyki, Jacentego – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

skrzynka intencji
___________________
 

reklama
Matka
Jezu Miłosierny, czyniący cuda, dopomagający ludziom w potrzebie i cierpieniu, proszę Cię z całego serca dopomóż mojemu ukochanemu 24 letniemu synowi Adamowi. Miej go w opiece, uzdrów Panie jego duszę, serce, myśli i cialo tak aby mógł być w pełni szczęśliwy. Dopomóż mu zrozumieć, że zasługuje na prawdziwą miłość i szczęście bo jest wspaniałym mlodym człowiekiem. Dopomóż mu aby wytrwal w walce z uzaleznieniem narkotykowym, nikotynowym, lekowym. Uwolnij go ze wszystkich zniewolen ciala i duszy, lekow, panik, negatywnych emocji i uczuc, pomóż poukładać mu swoje życie. Proszę Cie Panie wysłuchaj mojej szczerej prosby. Pobłogosław i przytul mojego syna do swojego serca aby poczul Twoja milosc. Ulecz Panie problemy zdrowotne, wysuniete dyski szczekowe oraz skrzywienie pierwszego kregu w szyji podtrzymujacego glowe na skutek urazen sportowych I wypadku samochodowego co zaczelo sie odzywac po latach. Matko Boska wstaw się za Adamem upraszajac u Boga laske uzdrowienia I uleczenia. Zważ więc na modlitwę i błagania cierpiacej Matki zebrzacej pomocy dla ukochanego syna. Błagam Cie dopomóż mojemu synowi. Dziekujac za Boze Milosierdzie I wszystkie laski dotychczas otrzymane… Matka
Andrzej Duczmanski
Bardzo prosze o modlitwe za mnie,o sile Andrzej 22 lata.
grażyna Katowice
Proszę o modlitwę za mojego syna Pawła aby pokonał nałogi pijaństwa i narkotyków.Jezu ufam Tobie.
Anna Kraków
Miłosierna Mateczko przez Twoje serce proszę w intencji Agnieszki i Marcina aby rychło rozpoczeli budowe domu i mieli wreszcie własny kąt.
Ewa, Gdańsk
Proszę gorąco o modlitwę w intencji mego syna Michała, który ma poważne problemy z sercem i jest nałogowym alkoholikiem. Proszę o łaskę uzdrowienia z nałogu i łaskę wiary dla niego.Matka.
Wojtek Czerwionka-Leszczyny
W intencji umierającego Adama i chorego współtowarzysza o łaskę nawrócenia, sakrament pokuty, przyjęcie Komunii Świętej oraz namaszczenia chorych.
Barbara Palczowice
Proszę o uzdrowienie mojej córeczki Martusi.
Barbara Palczowice
Proszę o łaskę zdrowia i Błogosławieństwa Bożego dla mamy Heleny i rodzeństwa z rodzinami.
Ania Garwolin
proszę o modlitwę o nawrócenie męża Mariusza i powrót do rodziny
Magda Lublin
Proszę o modlitwę w intencji dziewczyny o imieniu Magda. Jest w bardzo złym stanie na drugim końcu Polski i prawdopodobnie podcina sobie żyły (poznałem ją przez internet i wysłała mi zdjęcie krwi. Wiem że to prawdziwe) Proszę o pokorną modlitwę do Jezusa / Matki Najświętszej / wstawienniczą.
Gosia, Żagań
Bardzo proszę o modlitwę w intencji naszej młodej rodziny, aby Pan Bóg nam pobłogosławił w dobrej pracy Męża, w wychowywaniu dwójki naszych Dzieci oraz w znalezieniu mieszkania dla nas. Bardzo proszę Maryję Matkę Pięknej Miłości, aby wypraszała łaskę miłości, wierności, uczciwości i jedności dla naszego małżeństwa oraz łaskę wiary w Jezusa, Żywego Boga i łaskę szczerej spowiedzi dla mojego Męża.
Ania Pyskowice
Proszę o modlitwę w intencji mającego się odbyć w dniach: 5,6,7 lutego 2016r w Pyskowicach kursu Szkoły Nowej Ewangelizacji: "Nowe Życie" , prośba o to, aby Duch SW. rozpalał nasze serca, ale też serca uczestników na swoją wolę i prowadzenie.Bóg zapłać za modlitewną pomoc. Z modlitwą w Waszej intencji i wyrazami wdzięczności. Ania Kupka i organizatorzy kursu SNE z Pysowic.
Helena Lubań
Panie Jezu błogosław we wszystkim mojej rodzinie i udziel potrzebnych łask Ducha świętego dla naszego syna Tomasza na drodze do kapłaństwa. Dobry Boże spełnij swoją wolę w jego i w naszym życiu. Umacniaj go, dopomóż i błogosław mu dobry Jezu. Jezu ufam Tobie. Pozwól Panie doświadczyć Twych łask.
dawid wola
Proszę o modlitwę w intencji Sebastiana o uzdrowienie i uwolnienie z nałogu hazardu, narkotyków i uzależnia brania pożyczek
Wojciech Tomaszów
Szczesc Boze, bardzo prosze o modlitwe o uzdrowienie kregoslupa , stawów, oraz z leków... Bardzo dziekuje. Pozdrawiam. Z Panem Bogiem.
Paweł, Edinburgh
Proszę o modlitwę w intencji „Katolickiego Studium Biblijnego” w Edynburgu. Niech Duch Święty da światło prowadzącemu, a uczestnicy niech wzrastają w miłości do Boga i bliskiej relacji z Nim.
Jan
Boże Ojcze w imię Pana Jezusa proszę o zdrowie, szczęśliwą podróż, obfite dary Ducha Świętego we ważnej sprawie, odpuszczanie grzechów oraz błogosławieństwo dla Nataszy, Michała, Teresy, Ireny i Jana.
Monika, Wroclaw
Proszę o modlitwę w intencji Daniela i przyjaciół, nie mam od nich wiadomości i nie wiem jak sobie radzą. Także wiele osób młodych potrzebuje wsparcia, ponieważ są atakowani, proszę o pracę dla nich i opiekę. Ludzie porozumiewają się we własnych słowach, aby byli pozbawieni szoku.
Monika, Wroclaw
Proszę o modlitwę w intencji Daniela i przyjaciół, nie mam od nich wiadomości i nie wiem jak sobie radzą. Także wiele osób młodych potrzebuje wsparcia, ponieważ są atakowani, proszę o pracę dla nich i opiekę. Ludzie porozumiewają się we własnych słowach, aby byli pozbawieni szoku.
Irek
Boze Milosci i Milosierdzia prosze o laske opieki dla rodziny Zawadzkich: Kazimierza, Haliny, Wioletty, Doroty, Ireneusza. Miech jednosc i milosc panuje miedzy nami a przede wszystkim abys TY zawsze byl na pierwszym miejscu. Blagam o nawrocenie dla tych z nas ktorzy tego potrzebuja a laske umocnienia wiary dla tych sa przy Tobie. Jezu, Maryjo, sw.Jozefie otoczcie nasza rodzine opieka i strzezcie przed zlymi decyzjami, Sw.Michale Archaniele bron naszej rodziny od zlego. Duchu Swiety dzialaj w nas. Sw Janie Pawle II modl sie za nami.
 
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
...
 

Patron Dniaśw. Scholastyka
dziewica

Św. Scholastyka, siostra św. Benedykta – opata urodziła się około roku 480 w Nursji. Kiedy jej brat założył słynny klasztor na Monte Cassino, zamieszkała opodal w Plambiora – około siedmiu kilometrów od Monte Cassino, gdzie założyła klasztor żeński. Z bratem widywała się raz na rok. Ponieważ jednak nie mogła przekroczyć furty jego klasztoru, św. Benedykt wraz z kilkoma braćmi spotykał się z nią w pobliskim domostwie. Spotkania upływały na wspólnych dyskusjach o sprawach duchowych. Umarła 10 lutego 547 roku i została pochowana na Monte Cassino. Benedyktynki czczą ją jako swoją matkę duchową.

jutro: św. NMP z Lourdes

wczoraj
dziś
jutro