logo
Wtorek, 13 października 2015 r.
imieniny:
Edwarda, Geraldyny, Teofila, Honorata – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

skrzynka intencji

 ___________________
 

reklama
Aniela
Prosze o modlitwe w intencji uzdrowienia mojego meza Wojtka u ktorego zdiagnozowano guza mozgu, prosze rowniez o modlitwe o sile I Ducha Swietego dla naszej rodziny na ten trudny czas. Bog zaplac
Marta
Z całego serca proszę o modlitwę za zdrowie Mateusza który ciężko zachorował ale jest szansa na jego uzdrowienie Boże pomóż mu i całej naszej rodzinie przetrwać te trudne chwile. Jezu ufam Tobie.
Marta Rogoźno
Proszę o modlitwę w intencji mojego brata Łukasza o oczyszczenie Jego myśli i serca oraz o pełne nawrócenie. Bóg Zapłać!
Iwona Ostrow Wielkopolski
Proszę o modlitwę o zdrowie,uzdrowienie i dobre życie dla moich dzieci Macieja i Marty. Proszę też o modlitewne wsparcie mojej osoby,aby Pan uwolnił mnie od nieustannie towarzyszącego mi lęku o nich,gdyż strach uniemożliwia mi normalne codzienne funkcjonowanie.
Iwona z Lublina
Szczęść Boże! Bardzo proszę o modlitwę w intencji ratowania małżeństwa Anny i Bartłomieja. Mają dwójkę małych dzieci, które cierpią z powodu ich rozstania. Mimo wielu trudności wierzę, że z pomocą Bożą będą mogli odbudować swoje małżeństwo. Gorąco proszę o modlitwę w tej intencji. Bóg zapłać!
Aga Warszawa
proszę o modlitwę za umierającego ,który nie chce spowiedzi świętej pana Madery z Nysy .
Agnieszka Warszawa
proszę o modlitwę za umierającego ,który nie chce spowiedzi świętej pana Madery z Nysy .
Dorota z Hamburga
Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus. Bardzo prosze o modlitwe w intencji naszej 7-letniej corki Maji chorej na raka mozgu, a ktorej stan sie ustabilizowal dzieki modlitwom.Nadal prosze o modlitwe w intencji wyzdrowienia corki z choroby i o potrzebne laski i sily dla naszej rodziny.Bog zaplac Dorota Damaszek
gabrysia
"Nasza wzajemna miłość przyciąga miłość Bożą, a kiedy "Bóg w nas mieszka, miłość ku Niemu jest w nas doskonała". Byśmy się wzajemnie miłowali, jak i On nas umiłował - po Krzyż! Przez wstawiennictwo Najświętszej Panienki, Św. Józefa, Świętych Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela, a także Świętych Apostołów i Męczenników oraz Wszystkich Świętych, zawierzam Bożemu Miłosierdziu moją Kochaną Rodzinę, Przyjaciół, Nieprzyjaciół oraz Prześladowców Kościoła, moich Sąsiadów, wszystkich Ludzi dobrej woli, Współpracowników i Wspólników naszej spółki z o.o., a także pracę mojego Kochanego Męża. Oddaje Ci Panie Jezu wszystkie Duszyczki chore na ciele i duszy, które w sposób wiadomy jedynie Sobie, Pan Bóg nieustannie do mnie sprowadza. I CHWAŁA MU ZA TO! Proszę także o wiele Łask Bożych dla Was, Drodzy Bracia i Siostry w wierze oraz dla wszystkich Braci Kapłanów, których ogarnia moje serce... Jak zwykle - z Łaski Pana, w sposób całkowicie oddany szczególnie w czwartki, bo i łącznie z głęboką modlitwą, jałmużną, Eucharystią i postem zupełnym, oddaję Bogu, naszemu Stwórcy Janka - mojego syna kleryka oraz duchową córkę Emilkę - s.M,Teresę, BŁAGAJĄC DOBREGO BOGA O CZYSTOŚĆ, ŚWIĘTOŚĆ i PIĘKNO KAPŁAŃSKIE oraz ZAKONNE, a także mojego umiłowanego w Panu Przyjaciela, ks. Grzegorza Lechowicza, prosząc o głębokie oczyszczenie Jego Serca i napełnienie Go Czystą, Piękną, Uszczęśliwiającą Bożą Miłością, by zdecydowanym i prężnym krokiem na wieczną CHWAŁĘ BOGA, nieustannie miał siłę iść w ciemno za Światłem, Którym jest Sam Jezus Chrystus, nasz Pan i Zbawiciel, ...i tylko w tę naszą PIĄTĄ STRONĘ ŚWIATA, bo i nigdzie więcej! Niech nasza Mateczka otacza Ich Swoją Matczyną Opieką oraz Miłością, zwłaszcza w tych trudnych chwilach życia... Niech wyprasza u swojego Syna wszelkie potrzebne Łaski, by podejmowany trud zmagania się z codziennością uskrzydlał Ich i pozwolił dotykać Nieba już tu na ziemi. Przez szczególne orędownictwo Świętego Brata Charbela, proszę o całkowite wypełnienie Woli Bożej w nas, o Światło Ducha Świętego, o Wielką Bożą Odwagę i Siłę w wiernym pielgrzymowaniu, które wyznacza nam Pan Zastępów. Napełniaj nas Panie Twoją Wierną, Niepojętą i Uszczęśliwiającą Miłością, aż po same brzegi naszych serc, byśmy nie ustali w niesieniu jej na cały Twój Boży świat, w który nas posyłasz. Przenikaj nas, Boże, i poznaj nasze serca, doświadczaj nas i poznaj nasze myśli. I zobacz, czy idziemy drogą nieprawą, a poprowadź nas drogą Twojej Odwiecznej Wszechogarniającej i Wiernej Miłości. Byśmy już nic nad Ciebie nie pragnęli Jezu... Dziękuję Ci Panie, że uczyniłeś mnie, jakże przecież niegodną, narzędziem w Swoich Świętych Dłoniach. Dziękuję, że uczyniłeś mnie człowiekiem szczęśliwym i spełnionym już tu na ziemi. BOGU NIECH BĘDĄ WIELKIE DZIĘKI! Niech Jezus Eucharystyczny, Który przechodzi przez Święte Dłonie Kapłańskie, uświęca nas Wszystkich, abyśmy kiedyś mogli się spotkać w Królestwie naszego Niebieskiego Ojca. AMEN.
Alina
Prosze o modlitwe w intencji Z.,o sily fizyczne i duchowe w jego walce z choroba nowotworowa. O uwolnienie spod wplywow bioenergoterapii, o spokoj duszy i zaufanie Bogu. Prosze o sile i nadzieje dla calej jego rodziny, o ich zjednoczenie i wzajemne wsparcie.
Iloan, Jeruzal
Proszę o modlitwę za moja siostrę która jutro przechodzi operację oka , na jedno już niewidzi a drugie będzie jutro operowane pomódlcie sie o to aby Pan Bog zesał na nią łaskę aby operacja się udała i mogła widzieć na to drugię okok prosze o pomoc i modliitwę . wiem że ty Panie Boże jestę i nam pomożesz ufam tobie pomuz moje siostrze
Anna
Dziękuję Dobry Boże, że w moim życiu pojawiła się ciocia, która pożyczyła mi pieniądze, przez co nie wyrzucono mnie z domu i mam za co kupić jedzenie. Dziękuję Dobry Boże, że uciszyłeś moje wzburzone serce. Proszę nie opuszczaj mnie w ciężkich chwilach, zwłaszcza zwątpienia i rozpaczy. Utrzymuj mnie swą łaską przy sobie, bym Ci służyła. Dopomóż mi w trudnej sytuacji finansowej, bo bez Ciebie nie ma wyjścia nawet w tej chwili. Boże wyzwól mnie z nędzy! Ocal Boże mnie przed złem i przemień moje serce, żebym żyła w miłości i nie zamartwiała się o mój ciężki byt. Przyjmij Boże wszelkie cierpienia i łzy, gdy nie miałam sił utrzymać się przy życiu i zgasła we mnie wszelka nadzieja na poprawę. Tobie zawierzam siebie, ofiarując wszystko co posiadam i czym jestem. Oddając Ci cześć za łaski i dobro, jakimi mnie obdarzyłeś proszę miej litość nade mną. Błogosław mi. Amen.
Zrozpaczona córka
Proszę o modlitwę za mojego Tatę który po czterech latach abstynencji napił się wódki, proszę za wstawiennictwem św.Rity by zrozumiał że to co zrobił jest źle i na nowo wkroczył na drogę trzeźwości. Bóg zapłać
Marta Sosnowiec
Proszę o zdrowie dla Antoniego,zeby wyleczył się z cukrzycy i schorzenia kręgosłupa. Bóg Zapłać
Paweł
O wszelkie łaski dla Sławka oraz jego rodziny.Serdeczne Bóg zapłać kochanym siostrom za modlitwę!
Bogumiła Jelenia Góra
Proszę o modlitwę w intencji rodziny mojego syna.Proszę Cię Boże, aby małżeństwo Wojtka i Agnieszki się nie rozpadło. Aby oboje wraz z dziećmi zechcieli być razem wybaczyli sobie doznane krzywy o na nowo się pokochali
Jan
Św.Melichiorze wstawiaj się za nami u Boga Ojca o błogosławieństwo w życiu, światło Ducha Świętego we ważnej sprawie, ochronę od zła i zdrowie dla całej rodziny.
Longina Toruń
bardzo proszę aby Bóg był zawsze w życiu moich najbliższych, dzieci i wnucząt, aby był na pierwszym miejscu, abyśmy potrafili życ zgodnie z wolą Bożą. Bóg zapłac!
Marta Andrychów
Błagam o modlitwę w intencji zdrowia dla mnnie i pomyślnych wyników badań.
Charbel Dom
Proszę o modlitwę za mojego przyjaciela, aby dobry, miłosierny Jezus dotknął i uleczył jego umysł, całą głowę i serce zranione i ubrudzone przez grzech i aby został uzdrowiony i mógł dobrze funkcjonować w społeczeństwie; również o uzdrowienie fizyczne, z braku apetytu i możliwości przytycia(z kompleksów z tym związanych), z nerwowości, złości oraz problemów z tarczycą, przemianą materii... Aby doświadczył nieskończonego Miłosierdzia Bożego i odnowił się duchowo, fizycznie, psychicznie i moralnie oraz nie bał się występów publicznych jakie go niebawem czekają(o ducha męstwa i odwagi w działaniu)... Bóg zapłać za wsparcie modlitwą...
 
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
...
 

Patron Dniabł. Honorat Koźmiński


Honorat, w stanie świeckim Wacław Koźmiński, urodził się w Białej Podlaskiej 16 października 1829 roku. Wykształcenie podstawowe otrzymał w rodzinnym mieście, średnie w Płocku, po czym rozpoczął studia architektury w Szkole Sztuk Pięknych w Warszawie. Po przeżyciu kryzysu wiary, w 1848 roku wstąpił do Zakonu Kapucynów. W dniu 27 grudnia 1852 roku otrzymał święcenia kapłańskie, a następnie oddał się całkowicie pracy duszpasterskiej. Założył 26 zgromadzeń zakonnych, z których 17 istnieje do dzisiaj. Wiele pisał, był świetnym kierownikiem duchowym i spowiednikiem. Zmarł w Nowym Mieście nad Pilicą 16 grudnia 1916 roku. Papież Jan Paweł II zaliczył go w poczet błogosławionych 16 października 1988 roku.

jutro: św. Kaliksta

wczoraj
dziś
jutro