logo
Czwartek, 27 listopada 2014 r.
imieniny:
Franciszka, Kseni, Maksyma, Waleriana, Wirgiliusza – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
skrzynka intencji


reklama
Marta, Wroclaw
Prosze o modlitwe, aby w moim zyciu wszystko wrocilo do dobrego stanu, dziekuje
Joanna Gorzów Wlkp.
Proszę Cię Panie Jezu i Maryjo Matko Moja o uratowanie życia i zdrowie dla mojej kochanej córeczki Wiktorii,która urodziła się jako wcześniak i walczy o każdą godzinę.Ulituj się Panie nad Wiktorią i daj siły nam rodzicom.Panie tylko w Tobie nasza nadziej , wysłuchaj nas Panie.Tylko Ty możesz dokonać cudów.JEZU UFAM TOBIE!!!
sochaczew
Szczęść Boże Prosze o modlitwe w intencji powrotu do zdrowia dla mojrgo meża. Bóg zapłać Alina
Roman Gdańsk
Błagam o orędownictwo u Pana naszego Jezusa Chrystusa w intencji naszej rodziny,o ratunek,o rozwiązanie trudnych problemów związanych z firmą i o pokój i ufność w naszych sercach i by te serca kochały Jezusa. Jezu ufamy Tobie!
maciek olkusz
prosze o zdrowie dla michała i pomyślność dla niego w szkole
Justyna, Łódź
Proszę Cię Panie, abym odkochała się w Łukaszu, jeśli ty nie widzisz nas razem jako mąż i żona, a jeśli ta relacja ma jakieś szanse pomóż mi nauczyć się go kochać i spraw aby on też się starał mnie kochać.
Monika
Dziękując za modlitwę oraz otrzymane łaski, proszę o modlitwę w intencji ks. Mariana z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, szczególnie łaskę zdrowia oraz wytrwania w cierpieniu, a także opiekę i ochronę Matki Bożej Różańcowej oraz świętego Michała Archanioła. Bóg zapłać.
Gosia Poznań
Dziękując za otrzymane łaski proszę o dalsze błogosławieństwo dla Marii i całej rodziny.
Wiesia
Jestem po operacji nowotwora. Bardzo boje sie dalszych wynikow badan i dalszej terapii. Modlcie sie niech Bog sie nade mna zmiluje. Wiesia
G., Ostrowiec
Pragnę podziękować Bogu za wszystkie łaski, których od Niego doznałem w całym swym życiu, za wybawienie od grzechów i proszę o łaskę nawrócenia i światła Ducha Świętego dla znajomego świadka Jehowy. Viva Cristo Rey!
Andrzej - Ełk
Matko Boża błagam weź w swoją Matczyną opiekę moją Mamę –Feliksę, która już 10 dzień nic nie zjada, a dzisiaj dostała silnego krwotoku z odbytu. Wezwany lekarz pogotowia ratunkowego zasugerował nowotwór odbytu i okazał bezradność w przypadku 85 lat Mamy. Proszę Matko Boża o ulgę w cierpieniu i Łaskę Dobrej śmierci jeśli Twój Syn Jezus Chrystus Ją powołuje z tego świata. Proszę o pokorne przyjęcie Woli Bożej dla mnie i mojego rodzeństwa
Agnieszka Pera
Chciałam prosić o siłę dla mnie i pokój Boży w sercu. Mam nawrót choroby przewlekłej której dodatkowo towarzyszy depresja. I o łaskę zdrowia i dobrej pracy.
KRZYSZTOF-ŚLĄSK
PROSZĘ O MODLITWĘ ZA DUSZE ZMARŁYCH GERTRUDY I ALOJZEGO SŁABOŃ-BÓG ZAPŁAĆ
Mateusz z Wrocławia
Proszę o Miłosierdzie Boże dla mnie na czas przygotowań do egzaminu maturalnego.
Janusz z Leszna
Proszę o modlitwę w Int. Piotra P o rozeznanie swojego powołania i odwagę na zerwanie toksycznego związku z Zosią B.
Przemek
Maryjo Matko Boża Miłosierdzia, nasza najczulsza z Matek, Ty dobrze wiesz jak wygląda nasze życie, co jest w nim dobre, a co od złego pochodzi. Maryjo błagam Cię najusilniej jak tylko potrafię wstaw się za nami przed Bogiem i pomóż nam rozwiązać problemy naszego małżeństwa oraz rodziny, pomóż naszej bezradności. święty Józefie módl się za nami. Święta rodzino ratujcie nas.
Edyta z Warszawy
Bardzo proszę o modlitwę za Janka Mroczka, ojca 3 małych dzieci (jedno adoptowane), który cierpi na wirusa wątroby typu C. Choroba bardzo postępuję, pojawiają się kolejne komplikacje. Janek będzie poddany leczeniu nowym lekiem. Prośmy o łaskę zdrowia dla Janka, o siły i wytrwanie dla niego i jego żony Beaty. Edyta
Jan
Proszę za wstawiennictwem Św. Judy Tadeusza o potrzebne łaski Ducha Świętego dla Jana we ważnej sprawie. Amen.
halina,Radom
co proszę o modlitwę w intencji mojej córki Agnieszki aby szczęśliwie zaszła w ciążę i urodziła zdrowe dziecko
Tomek z Kórnika
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia. Mam fatalne wyniki krwi i lekarze nie wiedzą, co mi jest. Bóg zapłać
 
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
...
 

Patron Dnia

św. Maksym
biskup


Św. Maksym urodził się we Francji. Od dzieciństwa prowadził życie cnotliwe i religijne. Wcześnie wstąpił do słynnego klasztoru w Lerynie, którego opatem był św. Honorat. Kiedy ten ostatni w roku 426 został arcybiskupem w Arles, Maksyma wybrano na jego miejsce. Sława jego świętości przyciągała rzesze pielgrzymów; klasztor prosperował pod jego rządami. Po siedmiu latach, kiedy zwolniło się biskupstwo w Riez w Prowansji, Maksym został zmuszony do przyjęcia nowej godności. Zmarł w roku 460.

jutro: św. Jakuba z Marchii

wczoraj
dziś
jutro