logo
Wtorek, 29 lipca 2014 r.
imieniny:
Marty, Konstantego, Olafa, Ludmiły – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
skrzynka intencji


reklama
Jan
Na cześć i chwałę Boga Ojca i Ducha Świętego proszę przez Pana Jezusa o światło Ducha Świętego w mojej sprawie i obfite błogosławieństwo dla Nataszy i Michała. Amen.
KASIA WARSZAWA
BARDZO PROSZĘ O MODLITWĘ ZA CÓRKĘ SYLWIĘ,KTÓRA 4 LIPCA MA OSTATNIĄ MOŻLIWOŚĆ POPRAWKI EGZAMINU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA STUDIACH.PROSZĘ O OPIEKĘ JEZUSA I DUCHA ŚWIĘTEGO,O JASNY UMYSŁ, MĄDROŚĆ I POKÓJ W CZASIE EGZAMINU.
Kamilla
Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie i siły oraz długie życie dla moich ukochanych rodziców-Haliny i Stanisława. Kamilla
Anna
Jezu, ratuj mnie i moje dziecko przed ludźmi, którzy uczynili nam tyle złego i nadal chcą to robić, łamiąc prawo i wszelkie normy ludzkie.
Ewelina Gdańsk
Od 7 lat tułam się po Gdańsku... Proszę o łaskę znalezienia pokoju w czystym zadbanym mieszkaniu, w dobrym miejscu z ludźmi o dobrym sercu. Proszę o modlitwę.
Monika
Szczęść Boże Prosze o modlitwę w intencji Katarzyny, której godziny jak mówią lekarze są policzone( nowotwór). Prawdopodobnie Kasia jest niepojednana z Panem. Proszę o Miłosierdzie Boże dla niej i modlitwę. Bóg zapłać
maciek olkusz
prosze o zdrowie dla michała i pomyslnosc dla niego w szkole
Jan
Panie Boże w imię Pana Jezusa przebacz nam grzechy, udziel błogosławieństwa we wszystkm oraz chroń nas od złej woli ludzi i działania zła w każdej postaci. Duchu Święty prosimy ześlij nam potrzebne łaski.
ewa lipiny
Prosze o modlitwe w intencji mojego syna lukasza o przemiane jego serca
Kornelia Opole
Bardzo proszę o modlitwę w intecji uzdrowienia ciężko chorej babi mojej przyjaciółki co dalej będzie decyduje zaledwie kilka godzin . Proszę o modlitwę.
Halina Bacza z Przemyśla
błagam o modlitwe w intencji mojej Siostry Bogusi o uzdrowienie z białaczki
Jakub i Starachowice
Bardzo proszę o modlitwę, abym nauczył się kilku języków obcych(trafił w międzynarodowe środowisko), biegle się nimi posługiwał oraz żebym dostał pracę w jednym z klubów piłkarskich. Jak również, żeby znalazły się pieniążki na wyjazd do Libanu do grobu św. ojca Charbela, abym tam pojechał we wrześniu, znalazł dobrą i świętą żonę oraz w końcu założył rodzinę i aby była to liczna, szczęśliwa i wesoła rodzinka. Oraz o błogosławieństwo Boże we wszystkich podejmowych przedsięwięciach...
Anna
Proszę o cud uzdrowienia dla małej Lilki o wiarę dla jej rodziców oraz o uzdrowienie mojego brata.
Ilona Wrocław
Proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże
EWELINA
ŚW Bracie Albercie wyprosc u Boga szczesliwa i dobraz, zdrowa podróż dla Justyny Kamila Jkauba Basi Saławka Ani i całej rodziny, wyjście z dlugow i cud finansowy dla nas, o prace dla Eweliny i zdanie prawa jazdy dla Justyny i Eweliny. za śp Tomasza,Irene, Benedyka,Czeslawa Oliwi Lemanczyka i dusz najbardziej opuszczonych o rychle wybawienie
Paweł
O wszelkie łaski dla Reginy,Jacka,Marka,Haliny,Grażyny,Czesława,Sylwestra,Pauliny,Patrycji,Rafała,Tomka,Szczepana,Marka oraz ich rodzin.Bóg zapłać za modlitwę!
Tomasz Gdynia
Bardzo proszę o modlitwę przez wstawiennictwo sw. Józefa i św apostoła Mateusza w intencji wyjścia z olbrzymich długów!!!!!! Jezusie, Synu Boga Najwyższego, wierzę, że jeśli zechcesz wyciągnąć mnie i moją rodzinę z ogromnych długów i zabrać strach, to uczynisz to. Ty wszystko możesz! Wierzę Ci Boże!!!!!!!!!!!
Przemek
Jezu Miłosierny błagam Cię przez wstawiennictwo Twej ukochanej Matki, Maryi Matki Boże Miłosierdzia zmiłuj się nad nami biednymi grzesznikami, którzy są w wielkiej potrzebie. Św. Rodzino ratujcie rodziny, które przeżywają trudności i doświadczenia lub znaleźli się w beznadziejnych sytuacjach życiowych. Wszyscy Święci i Święte Boże módlcie się za nami. Och Jezu, oddaję się Tobie, Ty się tym zajmij. Maryjo, LITOŚCI!
Iwona
Szczęść Boże! Gorąco proszę o modlitwę o zdrowie w intencji mojej chorej Mamy-Danuty i mojego bratanka- Jacka, który ma mieć przeszczep wątroby. Bóg zapłać!
jadwiga Irlandia
Matko Boza przez Twoje ukochane ręce proszę Twojego ukochanego syna o lepszą pracę dla mojej corki Kasi Jadwiga
 
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
...
 

Patron Dniaśw. Marta
 
dziewica, patronka kucharek

Marta była siostrą Marii i Łazarza, z którymi mieszkała w Betanii (obec. El Azaryie). Rodzina cieszyła się ogólnym szacunkiem. Byli, jak wiadomo z Ewangelii, przyjaciółmi Chrystusa, który często bywał ich gościem. Marta jest wzorem zapobiegliwej gospodyni. Kiedy Jezus przybył do Betanii po śmierci Łazarza, Marta wyszła Panu na spotkanie i rzekła: "Teraz wiem, że Bóg da Ci wszystko, o cokolwiek byś prosił Boga". Usłyszawszy wówczas słowa: "Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem", odpowiedziała wspaniałym aktem wiary: "Ja mocno wierzę, żeś Ty jest Mesjasz, Syn Boży". Siostry głosiły też Jezusa po wskrzeszeniu Łazarza. W roku 1187 odkryto w Tarasconie we Francji rzekome relikwie św. Marty i umieszczono we wspaniałej krypcie w tamtejszym kościele.

jutro: św. Piotra Chryzologa

wczoraj
dziś
jutro