logo
Wtorek, 21 kwietnia 2015 r.
imieniny:
Jarosława, Konrada, Selmy, Anzelma, Konrada – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
skrzynka intencji
 ___________________
 

reklama
Marcel, Zielonka
Proszę o modlitwę za mnie, abym poradził sobie z grzechami, zbliżył się do Jezusa. A także za konkurs, który niedługo będę pisał, a jest on dla mnie ważny, abym dobrze się przygotował i o jasność umysłu w dniu konkursu.
Ania
W wielkim bólu serca proszę o modlitwę. Mam problemy emocjonalne, związane z tym, że rozpaczliwie poszukuję miłości i bardzo szybko przywiązuję się do mężczyzn, którzy okażą mi najmniejsze zainteresowanie. Potrzebuję pomocy, aby wyleczyć się ze wszystkich miłości platonicznych i być gotowa na miłość zesłaną mi przez Boga. Proszę, abym nie przegapiła tego właściwego człowieka i abym właściwie go rozeznała wśród innych ludzi. Mam dosyć życia z ciągle złamanym sercem, niech mnie Pan Bóg uleczy, abym nie pakowała się więcej w tarapaty. Amen.
danuta
Bardzo prosze o modlitwe za mnie gdyz mam duzo przykrosci w pracy zostalam ofiara wielu intryg i insynuacji i beda sie toczyly w najblizszym czasie rozmowy na moj temat z moimi przelozonymi.bardzo dziekuje danuta
Teresa
Proszę o modlitwę w intencji Dawida, o uwolnienie go z mocy złego ducha i od skutków przekleństwa ,aby odzyskał radość życia .
Danuta Skoczów
Prośba o modlitwę za Dorotę chorą na białaczkę po przeszczepie
Katarzyna Gdańsk
Proszę Cię Boże o nawrócenie mojego ciężko chorego brata Darka .Św Józefie proszę Cię wstaw się za moja rodziną u Twojego Miłosiernego Syna Jezusa Chrystusa aby nie opuszczał nas w tej trudnej sytuacji życiowej . Proszę o siłę i moc Najwyższego abym mogła służyć jak tylko będę potrafiła najlepiej mojej rodzinie w tym czasie próby . Proszę o uzdrowienie fizyczne i psychiczne mamy Wandy , ojca Jana i mojego kochanego brata Darka . Katarzyna
Patrycja Kąty Wrocławskie
Błagam o pomoc. Błagam żeby moja mama długo żyła i była zdrowa. Błagam żeby okrutne zabobony sie nie sprawdziły. Błagam żeby wszystko było dobrze. Żeby problemy sie rozwiązały. Żeby dożyła starości . Błagam.
Edward Chorzów
Prośbę o modlitwy. O wstawiennictwo Matki Boskiej do swego syna Jezusa Chrystusa o uzdrowienie i odzyskanie wiary dla córki Katarzyny.
anna
Boże w Trójcy Jedyny proszę Ciebie o pomoc w rozwiązniu moich problemów zawodowo-finansowych
Bernadeta, Ścinawa
Proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji uzdrowienia z choroby nowotworowej i zachowanie przy życiu na chwałę Bożą Leny, o łaskę żywej wiary dla niej i spełnienie jej pragnień w zgodzie z wolą Bożą, Chwała Panu Jezusowi i Matce Bożej za łaski otrzymane w chorobie.
Bernadeta, Scinawa
Proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji uzdrowienia z choroby nowotworowej i zachowanie przy życiu na chwałę Bożą Leny, o łaskę żywej wiary dla niej i spełnienie jej pragnień w zgodzie z wolą Bożą, Chwała Panu Jezusowi i Matce Bożej za łaski otrzymane w chorobie.
Alina
Prosze o modlitwe o dar rodzicielstwa dla mnie i mojego meza, o to by Pan Bog obdarzyl nas upragnionym potomstwem. Dziekuje.
Lublin
Proszę o modlitwę za męża chorego na zespół Meniera. Leży teraz w szpitalu w Warszawie i czeka na zabieg przecięcia nerwu przedsionkowego. Mamy 7 dzieci z czego jedno u Pana. Najmłodsze ma 6 miesięcy. Jezu synu Dawida ulituj się nad nim. Monika
Weronika Bycina
Proszę o zdanie egzaminu praktycznego na prawo jazdy 25 marca.
janina krakow
Prosze omodlitwe za michala o uwolnienie z mocy zla od skutkow przeklenstw nawrocenie
Paweł, Edinburgh
Proszę o modlitwę w intencji „Katolickiego Studium Biblijnego” w Edynburgu. Niech Duch Święty da światło prowadzącemu, a uczestnicy niech wzrastają w miłości do Boga i bliskiej relacji z Nim.
Lidia New York
Modlcie sie ze mna o pomoc do Milosiernego Serca Pana Jezusa I do Matki Bozej o Uzdrowienie z raka mojej mamy.
Urszula
Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie duszy i ciała mojego siostrzeńca Dawida( 24lata) u którego stwierdzono nowotwór złośliwy ( mięsak), jak na razie nieoperacyjny. Po dwóch seriach chemii nie ma żadnej poprawy, a obecnie dostaje trzecią serię chemioterapii. Dziękuję
Aleksandra Katowice
Proszę o modlitwę w intencji rozeznania mojego powołania życiowego i odkrycia talentów jakimi obdarzył mnie Bóg. Gdzie mnie poślesz Panie?proszę daj mi znać... Bóg zapłać za modlitwę.Szczęść Boże!
Barbara
Kochane Duszki Modlitewne proszę o modlitwę za moją rodzinę za męża Tomasza i córkę Kasię. Jezu Miłosierny wstaw się do Ojca Ukochanego o dary Ducha Świętego dla mojej rodziny o dar łaski nawrócenia i przemianę serca mojego męża Tomasza,o dar pokuty i pojednania,oddal złego z jego głowy i uwolnij od uzależnień.Jezu co Bóg złączył człowiek niech nie rozdziela. Proszę o dar łaski przebaczania i zapomnienia krzywd i zranień dla córki i jej taty niech miłość rodzicielska znów zakwitnie.Jezu przytul nas do Swoich ran i daj miłość jaką tylko Ty możesz dać.Dziękuję za łaski które ja już dostałam.Bóg zapłać. Barbara,Tomasz i Kasia.
 
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
...
 

Patron Dniaśw. Anzelm
 
biskup i doktor Kościoła

Św. Anzelm z Canterbury urodził się 1033 roku w Połnocnych Włoszech. Wstąpił do benektynów w Le Bec w Normandii, gdzie został później opatem. Jako arcybiskup Canterbury walczył nieugięcie w obronie wolności Kościoła w Anglii, za co był dwukrotnie wypędzony. Całe życie gorliwie dążył do poznania Boga w świetle wiary i w świetle rozumu. Umarł 21 kwietnia 1109 roku.

jutro: św. Epipodiusza i Aleksandra

wczoraj
dziś
jutro