logo
Sobota, 24 lutego 2018 r.
imieniny:
Boguty, Bogusza, Macieja, Modesty, Etelberta – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
skrzynka intencji
 

ISMCH

___________________
 
 reklama
 
Arek
Droga Matko, za twoim wstawiennictwem bardzo proszę o łaskę uzdrowienia umysłu i serca mojej żony. O jej powrót do rodziny. Wyrwanie się że związku pozamalżeńskiego w jakim tkwi.
Katarzyna
Najdroższy Jezu, gorąco dziękuję Ci za to, że uratowałeś życie Wandzi i pozwoliłeś jej uzyskać remisję choroby. Teraz za pośrednictwem Twojej wspaniałej Matki oraz św. Rity bardzo Cię proszę o udany przeszczep i całkowity powrót Wandzi do zdrowia. Bracia i Siostry, z całego serca proszę o modlitwę.
Iwona
Panie Jezu proszę o łaskę uzdrowienia mojego syna Jakuba z agresji i uczuć nienawiści.Pomóż mu kochać i szanować innych.Proszę daj mu pogodę ducha i siłę do pokonywania przeciwności.Jezu ufam Tobie.
Joanna, Łódź
Proszę o modlitwę za mojego kuzyna Karola - przebywa w więzieniu i ma problemy psychiczne. Niestety nastąpiło pogorszenie jego stanu psychicznego ze względu na prześladowanie ze strony współwięźnia. Próby interweniowania kończą się agresją ze strony personelu - gorąco proszę o wsparcie.
Jakub Nowy Tomyśl
Proszę o modlitwę o umocnienie mojej rodziny(mamy Agnieszki, taty Tomka i brata Cypriana) oraz o wskazanie Bożego rozwiązania na trapiące nas problemy.
Jan
Boże Ojcze prosimy o zdrowie dla Teresy, szczęśliwą podróż I błogosławieństwo dla całej rodziny.
Żaneta
blagam o modlitwe za kilkudniowego Karola, aby zmiany w jego głowce sie wchłonęły, wyniki badan usg wyszły dobrze, a maluszek rozwijał sie prawidłowo
Marta Ilawa
Prosze o modlitwe za moje malzenstwo, moja corke Laure i dzieciatko ktore nosze w sobie. Niech to cierpienie ktore zadaje mi nieustannie maz stanie sie droga do nawrocenia mojego meza. Jezu Tobie ofiaruje moj smutek moje lzy moje cierpienie i cala siebie.
Marta sokolow
Prosze o modlitwe o uwolnienie mojego meza Kamila od złego,jego czysty umysł i serce.Panie jeśli chcesz Uratuj małżeństwo Marty i Kamila.
Karolina
Proszę bardzo o zdrowie dla Danuty . Poprawę trudnej sytuacji Doroty .
Daniel, Przasnysz
Panie Boże proszę Cię o Twoje błogosławieństwo i w szczególności o zdrowie, oddal ode mnie i całej rodziny wszelkie choroby. Obdarz mnie panie zdrowiem.
Anna
Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrustus. Bardzo proszę o modlitwę za mnie w intencji poszukiwania nowej pracy, w obecnym miejscu moja praca się kończy a ja nie mam do kond pójść nie mam rodziców a za to chorego brata błagam o modlitwę w intencji znalezienia nowej pracy. Boże pobłogosław każdej osobie.
Martyna warszawa
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z depresji i innych chorob
Martyna warszawa
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z depresji i innych chorob
Marta
Prosze o modlitwe za mojego meza za moje malzenstwo. Panie Jezu uzdrow jego schorowana dusze, przemyj mu oczy i pozwol nam zyc w totalnej harmonii cieszac sie naszym potomstwen. Panie wysluchaj mnie powierzam Ci moje cierpienie.
Marta
Prosze o modlitwe za mnie i mojego meza. Drogi Jezu jestem zmeczona i utrapiona w tym cierpieniu ktore znosze badz milosciw dla mnie i uratuj Nasze malzenstwo poprzez zeslanie na Nas Ducha Swietego. Panie ufam Tobie i Tobie ofiaruje moje cierpienie.
Ewa bristol
Proszę o pomoc w modlitwie za Mariusza który jest w stanie ciężkim. Bardzo proszę za intencję które zostały mi powierzone. Bóg Zapłać
marta Nowy Sącz
Proszę o modlitwę w intencji wyjścia z bardzo trudnej sytuacji finansowej, oraz o uwolnienie raz na zawsze od długów i ciągłego zadłużania się. Bóg Zapłać.
Barbara
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Boże błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Bóg zapłać.
Zygmunt z Warszawy
moje prośby o modlitwę: o miłosierdzie Boże dla syna Rafała,tragicznie zmarłego w zeszłym roku. o rozwiązanie moich trudnych spraw sądowych(sprawa spadkowa);o rozwiazanie mojej trudnej sytuacji życiowej-sprawy finansowe,materialne,zdrowotne. o uwolnienie mnie z lęków i apatii duchowej,o żarliwą wiarę dla mnie
 
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
...
 

Patron Dniaśw. Etelbert
król Kentu

Św. Etelbert był potomkiem Hengista, legendarnego założyciela pokolenia Jutów z Kentu. Został królem w roku 560 i rozszerzył swoje panowanie na całą Brytanię. Ożenił się z chrześcijańską księżniczką Bertą, córką merowińskiego króla Chariberta. Wtedy to po raz pierwszy wprowadzono w Anglii chrześcijaństwo. Kiedy św. Augustyn z Centerbury przybył na misję do Brytanii w roku 597 - został życzliwie przyjęty przez Etelberta, który pobudzony przykładem małżonki i świętego misjonarza nawrócił się i został ochrzczony w Zielone Święta. W następnych latach popierał krzewienie chrześcijaństwa w swoim królestwie, nieustannie troszcząc się o dobro swojego ludu. Za jego rządów powstał kodeks praw, który przez długie wieki cieszył się uznaniem w Brytanii. Św. Etelbert zniósł kult bożków, a ich świątynie zamienił na kościoły lub zamknął. Przyczynił się również do nawrócenia Seberta, władcy plemion saksońskich i Redwala, władcy Anglów. Umarł w roku 616 po przeszło półwiecznym panowaniu.

jutro: św. Tarazjusza

wczoraj
dziś
jutro