logo
Poniedziałek, 24 października 2016 r.
imieniny:
Arety, Marty, Marcina, Antoniego – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
skrzynka intencji


______________________________________
 
 

 

reklama
Irena Rzeszów
Pacjentka po cesarskim cięciu walczy o życie.Ma 27 lat 3 dzieci.Gorąca prośba o modlitwę.Boże Wielki- wysłuchaj
Aga Nysa
Proszę o modlitwę w intencji mojej mamy, która obrała złą drogę. O nawrócenie i opamiętanie.
Grazyna Londyn
Gorąco proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji otrzymania zleceń na naukę jęz.ang. poniewaz nie przyznano mi zasiłku o który się starałam. Bóg zapłać za modlitwę.
Sylwia
Szczesc Boze, Drogie siostry, Kochane duszki modlitewne czy moge prosic o modlitwe w intencji mlodej mamy 3 dzieci,ktora w wyniku zatoru plucnego walczy o zycie,lekarze niestety nie daja jej szans na przezycie.My natomiast wiemy ,ze dla Ojca Naszego i Matenki Naszej oraz Pana Jezusa nie ma rzeczy niemozliwych. Bog zaplac!!!!
beata
proszę o modlitwę za mnie, żeby odeszła depresja, o siły do nauki i wierność Panu Bogu. Bóg zapłać!
Leszek Przasnysz
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji mojej tragicznie zmarłej Żony Zofii. Bóg zapłać.
Beata Płońsk
proszę o modlitwę w intencji uwolnienia Natalii, nawrócenie Igi, Wojciecha, Roberta. Łaski i siły i pełnię Ducha Świętego dla Beaty, Krystyny, Anety, Kingi, Magdaleny, Jolanty, Adama, Arkadiusza, Agaty
Marta płock
Witam, proszę o modlitwę by udało mi się kupić domek za małe pieniądze w którym mogłabym prowadzić szczęśliwe życie .
Kraków
Pilne! Proszę gorąco o modlitwę za Sylwię lat 27 w 4 dobie po cesarce, zator płucny...mama 3 małych dzieci, lekarze powiedzieli że jest bez szans.
Malgorzata
Panie Boże boję się - proszę uchroń mnie przed najgorszym. Spraw, by osoba, która tak źle mi życzy - ochłonęła i opamiętała się - nie zrobiłam jej przecież absolutnie nic złego. Pomóż mi Boże i ocal od cierpienia.
mama
o uzdrowienie Jakuba z padaczki i upośledzenia psychoruchowego.
Iwona
Proszę o siłę do walki z chorobą i dobre wyniki badań dla syna Dawida
Magda Białe Błota
Proszę o modlitwę za mojego męża żeby przestał nadużywać alkoholu i o zmianę jego zachowania, proszę o zdrowie dla całej rodziny i o pracę dla mnie.
Krystian Żary
Proszę o modlitwę, żeby udało mi się z pomocą Bożą zdać teraz poprawki we wrześniu i przejść warunkowo na 3 rok studiów, Z góry Bóg zapłać za modlitwę!
Kasia
Chryste, mój najdroższy Przyjacielu, proszę Cię o rozwiązanie moich problemów zawodowych i osobistych, które dręczą mnie już od tylu lat. Staram się robić dobrą minę do złej gry i zapewne ludzie nie zdają sobie sprawy z tego jak bardzo cierpię. Jedynie Ty wiesz jak bardzo krwawi moje serce. Proszę Cię za wstawiennictwem Twojej Wspaniałej Matki abym znalazła rozwiązanie sytuacji, która być może nie jest beznadziejna ale smutek i zniechęcenie sprawiają, że czasem tak właśnie ją postrzegam. Podaj mi swoją dłoń i przeprowadź przez ten trudny czas.
Jan
Boże Ojcze w imię Pana Jezusa błogosław, udziel zdrowia, chroń od zła i pomóż we wszystkich trudnych sprawach naszej rodzinie.
Marcin
Pokornie proszę o modlitwę Jezu Ufam Tobie Serdeczne Bóg zapłać
Zofia
O przemianę serca Wacława i pomoc Bożą w uzyskaniu renty dla niego,o zgodę,miłość i jedność w małżeństwie Asi i Radka,prawidłowy rozwój wnucząt,pomoc w wyjściu z nałogów dla Radka,poprawę relacji Asi z teściową,oczyszczenie mnie z pomówień,dobra pracę dla Agaty
Jan
Matko Boga wypraszaj dla naszej rodziny błogosławieństwo Pana Boga, zdrowie, ochronę od zła i potrzebne łaski we ważnej sprawie.
Grazyna Londyn
Gorąco proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji otrzymania zleceń na naukę jęz.ang. poniewaz nie przyznano mi zasiłku o który się starałam. Bóg zapłać za modlitwę
 
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
...
 

Patron Dniaśw. Antoni Maria Claret
 
biskup

Św. Antoni Maria Claret urodził się w Sallent koło Barcelony 23 grudnia 1807 roku. W młodym wieku uczył się tkactwa. Idąc za głosem powołania wstąpił do stanu duchownego. Jako kapłan pracował najpierw w duszpasterstwie parafialnym, a później jako misjonarz apostolski w Katalonii i na Wyspach Kanaryjskich. W roku 1849 założył Zgromadzenie Synów Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Wkrótce potem został mianowany arcybiskupem Santiago na Kubie i gorliwie pracował nad odrodzeniem życia katolickiego w tej diecezji. Dla chrześcijańskiego wychowania dziewcząt założył zgromadzenie sióstr nauczycielek pod wezwaniem Maryi Niepokalanej. W roku 1857 został odwołany do Hiszpanii i objął urząd spowiednika królowej Izabeli II. Towarzyszył jej również na wygnaniu we Francji. Umarł we Francji 24 października 1870 roku.


jutro: św. Gaudentego

wczoraj
dziś
jutro