logo
Wtorek, 03 marca 2015 r.
imieniny:
Kingi, Kunegundy, Maryna, Tycjana – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
skrzynka intencji
 

reklama
Ola Międzybrodzie Bialskie
Bardzo proszę i błagam o modlitwę, w intencji mojej bratowej Agaty wraz z dziećmi, aby wyrwać ja z sideł sekty branhamowców , w której tkwi i niszczy rodzinę - szatan ją opętał . Proszę również w intencji mojego brata ś.p. Marka by dobry Bóg przyjął go do swojego królestwa zbawionych. Bóg zapłać.
Jadwiga Lublin
Prosze o modlitwe za moją córkę Sylwie o uzdrowienie duszy i ciała za uwolnienie od osoby przy której Sylwia straciła chęć do życia i wiarę w Boga aby z Panem Bogiem
ewelina chrzanow
prosze o uzdrowienie corki i o to aby znowu uwierzyla ze PAN BOG ISTNIEJE
Wrocław
Najświętsza Maryjo proszę Cie aby moja wtorkowa rozmowa kwalifikacyjna doprowadziła mnie do zatrudnienia. Szefostwo firmy, do której składam aplikacje stwierdziło, że wypadłam bardzo dobrze, teraz oddaje się Twojej łasce i proszę dopomóż i spraw abym związała się zawodowo z ta firmą.
Wanda
Mój kochany Panie, jedyna mocy wyzwalająca.Przyjdż do mojego rodu wybaw nas z ciemności ,popędliwości wciąż za czymś,przyjdż obdarz nas wiarą, gruntownym nawróceniem,skruchą,żalem,odrodzeniem.Uzdrów nasze dusze i ciała.Światłem rozjaśnij nasze myśli,daj cisze pokój by Cię usłyszeć,daj przestrzeń dla Ciebie.Panie jesteśmy chorzy dziedzicznie.Potrzebujemy Twojej litości.Jezu odnów nas do naszego początku......
Mieczysława
Bardzo proszę o modlitwę za moją siostrę Basię o uzdrowienie z raka piersi o siły potrzebne dla niej i całej rodziny.Jezu proszę zajmij się chorobą mojej siostry.
Katarzyna, Tarnów
Panie Jezu proszę o uzdrowienie mojego zranionego serca. Proszę o nawrócenie mojego męża Rafała i Anny.
Helena
Proszę o modlitwę w intencji mojego zięcia; o przemianę serca względem żony i dzieci, by stał się dla nich bardziej troskliwy i opiekuńczy. Bóg zapłać.
Magdalena Cieciory
Chciałabym podziękować Maryji Pompejanskiej za wyproszenie łaski uzdrowienia dla mnie U Jezusa i prosić za jej wstawiennictwem o łaskę uzdrowienia z tych chorób których Bóg jeszcze nie zabrał. Bóg zapłać
Aleksandra z Warszawy
Dziękuję za wysłuchanie moich modlitw o szybki i bezpieczny poród, dziękuję za zdrowego synka. Serdeczne Bóg zapłać za każdą modlitwę i każde wstawiennictwo w naszej intencji. Szczęśliwa Mama
Beata z Sosnowca
Błagam o dar miłości, małżeństwa i macierzyństwa -mam 40 lat i nie wiem już jak się modlić i jak błagać,po 22 latach modlitwy brakuje mi już sił by prosić.
Rafał Lublin
Proszę o modlitwę w intencji Olgi, o uzdrowienie i uwolnienie jej duszy od wpływu złych duchów, by powróciła na drogę prawdy jaką jest Jezus Chrystus
Andrzej - Ełk
Panie Jezu proszę o potrzebne Łaski dla bardzo chorego Marka, Krystyny i ich rodzin. Andrzej –Ełk
Alicja, Parczew
Proszę o modlitwę za moją sąsiadkę Elżbietę, która jest chora na raka piersi i ma być operowana 19 lutego br. Jest bardzo potrzebna swojej rodzinie.Z góry serdeczne Bóg zapłać. Łączę się w modlitwie Alicja
Wrocław
Najświętsza Maryjo proszę Cie aby moja wtorkowa rozmowa kwalifikacyjna doprowadziła mnie do zatrudnienie. Szefostwo firmy do której składam aplikacje stwierdziło że wypadłam bardzo dobrze, teraz oddaje się Twojej łasce i proszę dopomóż i spraw abym związała się zawodowo z ta firmą.
Maria, Gliwice
Proszę o pomoc w podziękowaniach dla Pana za odebrane łaski. Proszę o uzdrowienie fizyczne i duchowe, jeśli jest taka Wola Boża.
Wojtek Bydgoszcz
Aby Bóg pomógł mi w nowej pracy. Aby uwolnił mnie od strachu, niepewności. Ale też od senności, dekoncentracji, nieuwagi, zmęczenia i otępienia umysłu, które bardzo mi doskwierają. Bóg zapłać za modlitwę!!!
aleksander Katowice
proszę o modlitwę za Sabine(23l.) ma guza w głowie.O właściwa diagnozę i cierpliwość w chorobie.
ania
Bardzo dziekuje za modlitwe w intencji odnalezienia skradzionej mi rzeczy. Pojawilo sie swiatelko, teraz wszystko w rekach policji. Jestem wdzieczna Bogu i Wam, modlacym sie. Bog zaplac!
izawarszawa
Dziękując za wszystkie łaski Miłosierny Boże uwolnij mnie,moją rodzinę,bliskich od złego ducha lenistwa,robactwa,lęku przez ręce Maryi.Panie mój ratuj swoje dzieci.
 
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
...
 

Patron DniaŚw. Kunegunda
cesarzowa

Ojcem Św. Kunegundy był Zygfryd, hrabia Luksemburga. Pobożnie wychowana, wyszła za mąż za Henryka II, księcia Bawarii, który po śmierci Ottona III został wybrany cesarzem. Św. Kunegunda została koronowana w Padeborn w 1002 roku. W roku 1014 wraz z małżonkiem otrzymała w Rzymie cesarską koronę z rąk papieża Benedykta VIII. Chociaż wyszła za mąż, żyła w dziewictwie, gdyż za zgodą męża złożyła śluby czystości jeszcze przed zawarciem małżeństwa. Niegodziwi oszczercy zarzucali jej, iż prowadziła się skandalicznie, ale jej niewinność została dobitnie potwierdzona przez Opatrzność Bożą; ku wielkiej radości cesarza przeszła bez śladu oparzeń po rozżarzonym żelazie. Henryk II zmarł w 1024 roku. Św. Kunegunda została w nędzy, ponieważ cały majątek rozdała ubogim. W rocznicę śmierci męża, z okazji poświęcenia klasztoru, który zbudowała dla benedyktynek w Kaffungen, przywdziała skromny habit, przyjęła z rąk biskupa welon i wstąpiła do tego samego klasztoru. Bez reszty poświęciła się modlitwie, czytaniu i pracy fizycznej. W ten sposób spędziła ostatnie 15 lat swego życia. Umarła w roku 1040; jej doczesne szczątki przeniesiono do Bambergu, gdzie zostały złożone obok ciała jej męża Św. Henryka.

jutro: św. Kazimierza

wczoraj
dziś
jutro