DRUKUJ
 
Nowa płyta zespołu Illuminadi
 


Patronatem medialnym serwis Katolik.pl objął powstającą płytę "Tenebras meas illumina" zespołu Illuminadi.
 
Materiał do płyty powstaje sukcesywnie etapami już od grudnia zeszłego roku: wtedy też w rzeszowskim Studio Rejs została zarejestrowana perkusja. Pod koniec stycznia już w dębickim Screw Factory Studio nagrano pod okiem Janusza Bryta - obecnego akustyka grupy VADER, partie gitar - w lutym basu, a w marcu/kwietniu wzbogaciły materiał skrzypce i wiolonczela. Teraz od sierpnia w dębickim Studio Chinook Studio swoje wokale nagrywa Jan Trębacz.
 
Program płyty to "Zdrada", "Hymn of the Creation", "Jeździec", "40.doba", "Is Qui Est" - teksty zamieszczone są na stronie www.illuminandi.kdm.pl. Utwory z polskimi lirykami zostaną zarejestrowane także w angielskiej wersji - docelowo na płycie znajdzie się zatem nie pięć a dziewięć utworów.
 
Dodatkowo należy wspomnieć o planowanym udziale zaproszonych gości z różnych zespołów. Dotychczas w lipcu zarejestrowana została już jedna z takich wizyt. Mianowicie w jednym z utworów zaśpiewała Julia (wokal operowy) z grupy HERJALF, która niedawno zadebiutowała w barwach wytwórni METAL MIND. Jeśli wszystko się powiedzie, w niektórych innych numerach również pojawią się gościnnie dodatkowe smaczki - być może nawet z jednego znanego zespołu, ale niech to pozostanie już niespodzianką.
 
Całość już dokonanych postępów jest możliwa dzięki udzielonej nam pomocy poprzez sponsorów: Firmę SURET oraz ks. Jacka Miszczaka, którym jesteśmy bardzo wdzięczni.
 
Jednak chcąc wydać całość w pełni profesjonalniew dalszym ciągu poszukujemy sponsorów z prośbą o wsparcie naszych wysiłków. Otwarci jesteśmy na każdą propozycję pomocy - wszelkie informacje na temat grupy, także kontaktowe zawiera nasza strona:
www.illuminandi.kdm.pl
 
Pozostaja nam wyrazić cichą nadzieję, że powstający materiał sprosta oczekiwaniom wszystkich przyjaznych nam dusz, które chcielibyśmy pozdrowić.
 

Patronat medialny płyty:
RUaH - ogólnopolski magazyn z muzyką chrześcijańską www.RUaH.pl,
Droga - Tygodnik Młodzieży Katolickiej,
Obserwator Lokalny - Tygodnik powiatu dębickiego,
Klub Dobrej Muzyki - www.kdm.pl,
Katolik.pl - internetowe radio www.Radyjko.pl,
Bosko.pl - portal młodzieżowy www.Bosko.pl,
Miasto Ma Głos - dębicki serwis muzyczny www.miastomaglos.prv.pl,
Audycja ROCK RADIO - Radio Rzeszów,
Audycja EPICENTRUM - Radio Centrum Rzeszów,
 

Zawiliński Wojciech
www.illuminandi.kdm.pl