DRUKUJ
 
Ćwierćwiecze Miesięcznika Katolickiego LIST!
 


W tym roku mija 25 lat o ukazania się pierwszego numeru Miesięcznika Katolickiego LIST.

Wydawcą LISTU od wielu lat jest Stowarzyszenie Ewangelizacji przez Media LIST w Krakowie.

Z okazji jubileuszu LISTU pragniemy zaprosić Państwa na jubileuszową Mszę Świętą, która zostanie odprawiona 8 czerwca 2009 r. o godz. 17. 00 w Bazylice oo. Dominikanów w Krakowie przy ul. Stolarskiej 12. Po Mszy św., o godz. 18 30 zapraszamy do klasztornego Kapitularza na prezentację nowego pisma „BIBLIA – Krok po kroku” przygotowanego na ćwierćwiecze LISTU oraz debatę pt. „Czy Ewangelie mówią prawdę o Jezusie?” Na to pytanie będą starali się odpowiedzieć prof. dr hab. Jan A. Kłoczowski OP, dr Piotr Napiwodzki OP, dr hab. Krzysztof Mielcarek (KUL) i ks. dr Grzegorz Strzelczyk (UŚ). Rozmowę poprowadzi Paweł Trzopek OP, redaktor naukowy „BIBLII – Krok po kroku”, dyrektor Biblioteki w Ecole Biblique et Archeologique w Jerozolimie.

Serdecznie zapraszamy.

W ciągu 25 lat istnienia Stowarzyszenie LIST wydało 25 książek LISTOWEJ BIBLIOTEKI, w tym przygotowaną na jubileusz pozycję z serii Wielcy Kaznodzieje: o. Jana Andrzeja Kłoczowskiego OP „Albo wiara albo lęk”.

Najnowszą inicjatywą jest wydany na Jubileusz ćwierćwiecza LISTU nowy, ilustrowany Miesięcznik „BIBLIA– Krok po kroku” w całości poświęcony lekturze Pisma Świętego.


Marcin Jakubionek
Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem:

Miesięcznik Katolicki LIST
ul. Dominikańska 3/12
31-043 Kraków
tel. 012 429 54 79
e-mail: redakcja@list.media.pl
www.list.media.pl

 
グッチバッグコピー グッチ財布コピー