DRUKUJ
 
Spotkanie grupy ”Macierzanki”
 


„Kobieca seksualność” – to temat kolejnego spotkania grupy Macierzanek, które odbędzie się 7.05.br. o godz. 15.00 w parafii p.w. Trójcy Przenajświętszej w Łodzi (ul. gen. Grota Roweckiego 1A).
 
Chcemy przyjrzeć się seksualności właśnie z perspektywy kobiety, bo jest ona na pewno inna niż męska. Kobiety mają inne potrzeby, inne spojrzenie na tę sferę życia, inny sposób wyrażania siebie poprzez seksualność.
 
Temat ten przybliży Pani Magdalena Ogrodowczyk z Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny. Po krótkim wykładzie będzie czas na rozmowę w kobiecym gronie.
 
Zapraszamy wszystkie mamy, szczególnie te z małymi dziećmi, które często wśród natłoku obowiązków nie mają wielu okazji, by wyjść i porozmawiać. Na naszym spotkaniu dzieci są mile widziane i mają swój kącik, gdzie mogą się pobawić, w tym czasie mamy mogą posłuchać wykładu, porozmawiać, napić się herbaty.
 
 
Więcej o grupie Macierzanek, działającej w parafii p.w. Trójcy Przenajświętszej w Łodzi można poczytać na stronie internetowej: http://macierzanki.pl/ 
 
グッチバッグコピー グッチ財布コピー