DRUKUJ
 
Challenge z elżbietankami cieszyńskimi - podejmij wyzwanie!
 


Moda na różnego rodzaju „challenge” – wyzwania i nominacje do nich, wciąż nie gaśnie. Siostry elżbietanki cieszyńskie proponują wszystkim – zwłaszcza młodym – wyzwanie jakiego (w tej formie) jeszcze nie było!

Nie możemy się spotykać i rozmawiać o tym, co siedzi gdzieś na dnie serca? Nieprawda! Udowadniają to siostry elżbietanki cieszyńskie.

 

Właśnie zaproponowały każdemu – zwłaszcza młodym: „Podejmij WYZWANIE, odkryj POWOŁANIE!”.

– Zapraszamy! Jeżeli chcesz porozmawiać, zapytać się, poradzić… Ciekawi Cię, o co chodzi z tym powołaniem… Jak rozpoznać głos Boga? Skąd mam wiedzieć Czy to jest to? Jako siostry chcemy Ci towarzyszyć w tym odkrywaniu Bożego planu – zachęca s. Tarsycja Bielicka.

 

Dlatego też, w każdy wtorek, między 19.00 a 20.00 siostry zapraszają: można zadzwonić – szczegóły na Facebooku sióstr: TUTAJ oraz na stronie internetowej – TUTAJ.  

 

Siostry proponują również spotkanie online za pomocą Meet Google – wystarczy zainstalować tę aplikację w telefonie. Można się też umówić rozmowę w innym terminie, pisząc na adres: rekolekcje.elzbietanki@gmail.com

– Z radością czekam na spotkanie z Tobą. Czy odpowiem na wszystkie Twoje pytania? Na pewno nie… Ale razem możemy poszukać odpowiedzi! – zaprasza s. Tarsycja.

 

zyciezakonne.pl