DRUKUJ
 
"Kamieniołom i Dom Słowa". Setna rocznica urodzin ...
 


„Czułem wewnętrzną potrzebę, aby w 100-lecie urodzin Jana Pawła II, podzielić się z Wami tymi faktami i skojarzeniami, z tego szczególnego miejsca w Krakowie, gdzie znajduje się nasze Centrum Formacji Duchowej. Jesteśmy w opatrznościowym, błogosławionym miejscu, które kryje w sobie ślady obecności Jana Pawła II. Możemy powtarzać: „Jan Paweł II jest tutaj”. Poczytujemy sobie to miejsce naszej posługi za łaskę. Tutaj na Zakrzówku, blisko kamieniołomu, w którym pracował przyszły papież, kontynuowana jest idea ewangelizacji i formacji, która zawsze leżała mu mocno na sercu” – mówi ks. Krzysztof Wons SDS, dyrektor CFD w Krakowie.

 

18 maja 2020 r., w setną rocznicę urodzin św. Jana Pawła II, zapraszamy do wysłuchania konferencji Krzysztofa Wonsa SDS: „Kamieniołom i Dom Słowa”.

 

 

W poniedziałek, 18 maja 2020 r., papież Franciszek przewodniczył Mszy św. w Bazylice św. Piotra przy grobie św. Jana Pawła. Wśród koncelebransów byli kard. Konrad Krajewski, jałmużnik papieski oraz abp Piero Marini, długoletni mistrz papieskich celebracji liturgicznych. Obaj duchowni w 2011 roku gościli w naszym domu, w Centrum Formacji Duchowej w Krakowie, dzieląc się świadectwem swoich spotkań ze św. Janem Pawłem II – zob. www.cfd.sds.pl/sw-jan-pawel-ii.

 

cfd.sds.pl

 
グッチバッグコピー グッチ財布コピー