logo
Środa, 12 sierpnia 2020 r.
imieniny:

Hilarii, Juliana, Lecha, Eupliusza – wyślij kartkę

Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
 
Facebook
 
Drukuj
A
A
A
 
wybór i opracowanie: ks. Bogdan Giemza SDS
Antologia modlitw maryjnych Jana Pawła II
Wydawnictwo Salwator
 


format: 145x205 twarda oprawa; stron: 746
Wydawnictwo Salwator - Kraków
www.salwator.com
Imprimi potest: ks. Jerzy Madera SDS, prowincjał
l.dz. 355/P/05; Kraków, 1 września 2005
© for the Polish edition 2006 Wydawnictwo Salwator
ISBN-10: 83-60082-50-2
ISMN-13: 978-83-60082-50-8
 
Kup tą książkę

 
Publikujemy:
Pobożność maryjna Jana Pawła II to źródło wielu słów skierowanych przez niego do Maryi. Poniżej przedstawiamy 30 wybranych modlitw Jana Pawła II wypowiedzianych przed Obliczem Matki Bożej. Modlitwy te pochodzą z “Antologii modlitw maryjnych Jana Pawła II” opracowanej przez ks. Bogdana Giemzę SDS. Stanowić mogą piękny element naszej osobistej modlitwy.
 
Spory wybór z niniejszej antologii zostało umieszczonych w naszym dziale z modlitwami jako:
 
 
Zainteresowanych zakupem całej antologii zapraszamy do sklepu Wydawanictwa Salwator
 
Zobacz także
s. Judyta G.
Miłość do Matki Najświętszej w naszym życiu wyraża się w różnych formach, między innymi w Różańcu świętym. W tej modlitwie Maryjnej zalecanej przez Kościół, zawierają się główne prawdy wiary chrześcijańskiej. Ostatni papieże chętnie nazywa różaniec streszczeniem Ewangelii. Ojciec Święty Jan Paweł II do modlitwy tej obok, tajemnic radosnych, bolesnych i chwalebnych, dodaje następną część, nazywa ją TAJEMNICĄ ŚWIATŁA...
 
s. Judyta G.
Słowo Boga jest nośnikiem odwiecznej mądrości, potrzebnej nam wszystkim do wzrastania. Bóg daje poznać swe słowo na różne sposoby. Możemy je usłyszeć i zobaczyć w zjawiskach zachodzących w świecie natury. Niemal namacalnie, poprzez zmysły, dotykamy jakiejś Bożej prawdy lub tajemnicy, zilustrowanej w zjawisku przyrody. 
 
ks. Ryszard Kempiak SDB

Miesiąc maj jest tradycyjnie miesiącem maryjnym. Dziś wiele osób pyta o biblijny obraz Maryi. Tym samym szuka na kartach Pisma Świętego odpowiedzi na pytanie o ziemskie życie najbardziej wyjątkowej kobiety, która kiedykolwiek żyła na ziemi. Obraz Maryi został utrwalony słowami ludzkimi w różnych miejscach Biblii. Bóg wybrał odpowiednich ludzi, którymi kierował, aby przedstawili portret Maryi, tak jak On tego chciał. Nie możemy dotrzeć do wszystkich szczegółów jej życia, ale winniśmy z wdzięcznością przyjmować te, które odnajdujemy w Biblii.

 
 
___________________
 
 reklama
 
 
 

 

 
グッチバッグコピー グッチ財布コピー