logo
Poniedziałek, 14 czerwca 2021 r.
imieniny:
Bazylego, Elizy, Justyny, Metodego, Michała – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
 
Facebook
 
Drukuj
A
A
A
 
Studio Katolik
Biblio, ojczyno moja - zapowiedź filmu
katolik.tv
 


Najnowszy film Studia Katolik dotyka bezpośrednio problemów współczesnej duchowości, kryzysu modlitwy i wiary w otaczającym nas świecie. Odpowiedzią na aktualne problemy każdego człowieka jest Słowo Boże. Zawsze żywe, zawsze aktualne. Kierowane przez Pana Boga do każdego z osobna na konrektny czas i rzeczywistość.

Ten niezwykły obraz powstał we współpracy z Salwatoriańskim Centrum Formacji Duchowej w Krakowie. Wzięły w nim udział znane postaci ze świata Kościoła z Polski i zagranicy. Między innymi wywiadów do filmu udzielili: kard. Ravasi, abp Marini, abp Migliore, o. Rupnik czy o. Cantalamessa, a także ks. Grzywocz, o. Kożuch, ks. Chrostowski, ks. Wons i wielu innych.


 
Zapraszamy do oglądania zapowiedzi filmu:Film już w sprzedaży w naszym sklepie internetowym z audioobokami oraz filmami religijnymi
Sklep.Katolik.pl
 
Zobacz także
Michał Wojciechowski
Wiadomości o Jezusie były przez kilkadziesiąt lat przekazywane ustnie jako nowa, dobra wiadomość. Greckie euangelion oznacza właśnie „dobrą nowinę”. Rodzi to jednak pytanie o wierność takiego przekazu. Czy ludzka pamięć nie zawodziła?
 
 
Aneta Pisarczyk
Potrzeba kontrolowania własnego życia i otaczającego świata jest wpisana w psychikę każdego z nas. Różnimy się jednak między sobą poziomem jej natężenia. Są osoby, które próbują kontrolować najmniejszy szczegół, planują każdy kolejny krok i konsekwentnie trzymają się określonych reguł. Natomiast niektórzy z nas zdają się na to, co przyniesie kolejny dzień, potrafią delegować obowiązki, dzielić się odpowiedzialnością, żyją bardziej spontanicznie. Która z opisanych postaw jest nam bliższa? 
 
wywiad z ks. Jarosławem Różańskim OMI
Katolickość, zamierzona przez Stwórcę, dąży do ogarnięcia wszystkich bogactw ludzkości. Głoszenie Ewangelii, które jest głównym środkiem działalności misyjnej, ma na celu nawrócenie człowieka, tzn. pełne i szczere przylgnięcie do Chrystusa. Dar Jezusa zbliża do Boga, przełamuje różne podziały, jednoczy...
 
___________________
 
 reklama