logo
Wtorek, 04 sierpnia 2020 r.
imieniny:

Jana, Dominiki, Dominika, Protazego – wyślij kartkę

Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
 
Facebook
 
Drukuj
A
A
A
 
„Budujemy arkę z naszych marzeń”. Festiwal Życia startuje już w poniedziałek!
 


W tym roku nie w Kokotku, a indywidualnie lub w grupach w kilkudziesięciu lokalizacjach w Polsce. Organizatorzy przygotowali dla młodych hybrydową grę do rozegrania w realnym świecie.

 

Festiwal Życia 2020 ze względu na epidemię nie może odbyć się fizycznie w Kokotku, tak jak w poprzednich latach. Mimo tego organizatorzy nie zrezygnowali z wydarzenia i tegoroczny festiwal odbywać się będzie w zmienionej formule przez cztery dni – od 6 do 9 lipca. Będzie można w nim uczestniczyć zarówno grupowo, jak i indywidualnie.

Tematyka będzie oparta o Księgę Rodzaju i historię budowania arki przez Noego. Ma to poniekąd nawiązywać do obecnej sytuacji na świecie związanej z pandemią koronawirusa.

 

Co ważne, udział w festiwalu nie będzie ograniczał się do przesiadywania przed komputerem czy smartfonem. Organizatorzy wpadli na pomysł, jak zaangażować młodych do działania w realnym świecie.

 

Główną treścią tegorocznego wydarzenia będzie gra. Każdy z zarejestrowanych uczestników, każdego dnia festiwalu otrzyma do wykonania zestaw zadań. Celem rozgrywki będzie głębsze poznanie samego siebie i rozwój. Uczestnicy będą pracować nad czterema sferami życia – ciałem, intelektem, psychiką (emocjami) oraz duchem.

Dodatkowo codziennie rano i wieczorem będą prowadzone transmisje na żywo z festiwalowego studia w Kokotku. Dzień będzie zaczynał się poranną modlitwą oraz wprowadzeniem do kolejnego etapu rozgrywki. Wieczorami młodzi będą mogli zdalnie spotkać się z ciekawymi osobami – Adamem Szewczykiem i Magdą Anioł (muzyczne wprowadzenie do festiwalu), abp. Grzegorzem Rysiem (świadectwo), Szymonem Reichem (sesja Q&A) czy Tomaszem Rożkiem i Sylwią Jaśkowiec (debata na temat rozwoju).

 

Nie zabraknie też realnego spotkania. Uczestnicy zbiorą się w mniejszych grupach w ponad 35 lokalizacjach, gdzie przeżyją wspólne Msze święte, pracę w grupach i nabożeństwa. Organizatorzy lokalnych spotkań planują ponadto dodatkowe aktywności – w niektórych miejscach odbędzie się m.in. bieg festiwalowicza.

 

W tegorocznym Festiwalu Życia można uczestniczyć zarówno grupowo jak indywidualnie. Zarejestrować się na festiwal można pod adresem www.rejestracja.festiwalzycia.pl. Więcej informacji o wydarzeniu na stronie www.festiwalzycia.pl.


zyciezakonne.pl

 

 

 
 
 

 

 
グッチバッグコピー グッチ財布コピー