logo
Wtorek, 01 grudnia 2020 r.
imieniny:
Blanki, Edmunda, Eligiusza, Natalii, Florencji – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
 
Facebook
 
Drukuj
A
A
A
 
Czuwanie Fatimskie dla Młodzieży
katolik.tv
 


Organizatorzy zaplanowali wyjątkowy koncert zespołu Stróże Poranka. Po występie muzyków zaplanowana została konferencja – tym razem tematem wiodącym spotkania będzie Eucharystia i hasło: "Bierzcie i idzcie", zainspirowane jest nowotestamentowym "Bierzcie i jedzcie". Ma ono uświadomić młodym ludziom, że tak jak uczniowie Chrystusa dwa tysiące lat temu, tak i my jesteśmy dziś rozsyłani w świat po każdej Eucharystii. Mamy nieść napotkanym ludziom Chrystusa, mamy być współczesnymi apostołami. Eucharystia to Dar, a więc mamy się Nim dzielić.

 


 

 
Zobacz także
o. Piotr Włodyga OSB
Dzień pustego ołtarza, dzień Krzyża, dzień, w którym umarł Bóg, w którym Bóg ostatecznie stanął tam, gdzie zabrnął człowiek; dzień, kiedy Bóg usłyszał wołanie człowieka, kiedy człowiek stał się naprawdę jasny, kiedy rozerwała się zasłona, kiedy wykonało się, kiedy zabrali Oblubieńca, kiedy Ojciec stracił Syna...
 
Martinus Martin OCD

Kochać Jezusa tak, jak jeszcze nigdy nie był kochany i stać się zupełnie małą, to dla Teresy najkrótsza i najprostsza droga do Boga: mała droga, droga dziecięctwa duchowego. Zdążając tą drogą nie chodzi o to, aby dużo dawać, ale aby wiele przyjmować i wiele miłować. Na tej drodze trzeba zrezygnować z sukcesu i widocznych rezultatów, z zasług i duchowego postępu. “Choćbym miała dożyć osiemdziesiątki, i tak zawsze pozostanę ubogą”.

 
ks. Tadeusz Stanisławski
Ktos zadał mi pytanie, na które nie potrafiłem odpowiedzieć: jak jest z ekskomuniką, która została rzucona na tych, którzy uwięzili Prymasa Tysiąclecia? Czy została zdjęta?
 
 
___________________
 
 reklama
 
 
 

 

 
 
グッチバッグコピー グッチ財布コピー