logo
Niedziela, 26 września 2021 r.
imieniny:
Kosmy, Damiana, Justyny, Łucji – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
Facebook
 
Drukuj
A
A
A
 
Festiwal piosenki religijnej i patriotycznej w Dębicy
 


Festiwal piosenki religijnej i patriotycznej w Dębicy po raz XVIII
Grzegorz Turnau, Andrzej Sikorowski, Stare Dobre Małżeństwo to główne gwiazdy XVIII Festiwalu Piosenki Religijnej i Patriotycznej Polonia Semper Fidelis. Impreza odbędzie się jak co roku w listopadzie.

Będzie można także usłyszeć "Kantatę dla Bogurodzicy" Zbigniewa Małkowicza do słów ks. Mateusza Jeża. Wystąpią znani już dębickiej publiczności artyści z Pop- Oratorium "Miłosierdzie Boże", Zespół Muzyki Sakralnej LUMEN, Marzena i Aleksandra Małkowicz oraz Piotr Szulc.

Z uczestnikami warsztatów poprzednich edycji, w koncercie Festiwalowe Nuty wystąpi Paweł Steczkowski. Wspólnie z siostra Agatą poprowadzi również tegoroczne warsztaty wokalno - instrumentalno- literackie.

Dzieci i młodzież już teraz mogą zgłaszać się (do 20 października), do udziału w nich. Tym razem, oprócz piosenek: religijnej i patriotycznej, uczestnicy powinni też przygotować kolędę - mówi ks. Jacek Miszczak, dyrektor festiwalu.

Nowością będą także zajęcia z panią Marią Gielnik, poznańską nauczycielką emisji głosu. 

Regulamin i kartę zgłoszeń można znaleźć na stronie www.festiwaldebica.kdm.pl, która zmieniła swój wygląd. Przygotowaniem i prowadzeniem nowego serwisu Festiwalu zajęła się bezpłatnie firma Atirius Soft.

Kontakt:
Ks. Jacek Miszczak, dyrektor Festiwalu   0603984248