logo
Czwartek, 25 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy mam prawo prosic Boga o dobrego meza?
Autor: ja (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2006-07-16 19:31

Jestem osoba wierzaca, czesto sie modle i chodze do Kosciola. Mam problem, ktory moze wydawac sie dziwny, a nawet smieszny, ale mysle, ze rani wielu ludzi, dlatego postanowilam do Was napisac.

Jestem osoba bardzo wymagajaca ( zbyt wymagajaca). Oceniam ludzi... i przez to nie moge znalezc sobie PRAWDZIWYCH przyjaciol...,ani zadnego chlopaka :( Mam wielu znajomych, jestem inteligenta, ambitna, ladna i troche za bardzo pewna siebie...

Po przeczytaniu watku napisanego przez "..." zaczelam zastanawiac sie nad samotnoscia. Tez prosze Boga o dobrego meza, ale jak do tej pory nigdy sie nie zakochalam... :(
Nie czesto chodze na randki, choc musze przyznac, ze propozycji mam wiele...
ale chlopak jest albo nudny (wedlug mnie), albo brzydki, albo malo kulturalny,albo za czesto mowi o seksie ( a ja chce to zrobic dopiero po slubie)...

Jeli chlopak piszac do mnie czule sms-y napisze slowko "tobie, cie, ciebie" zamiast "Tobie, Ciebie...itd) to nie ma u mnie najmniejszych szans na spotkanie. Jesli uczy sie w technikum, badz ma slabe oceny - rowniez.

Lub jesli ewentualnie umowie sie z kims, a on nie zabierze mnie w wyjatkowe miejsce, tylko na zwykly spacer - nie ma juz 2 randki.
To samo jest jesli podczas spotkania zle wyglada, ma brudne buty, brzydka fryzure, lub jesli powie cos glupiego, czy blednego.

Czasami zamiast umawiac sie z kims, wole isc do kosciola, na msze. nie lubie tez dyskotek - bo uwazam, ze nikogo na poziomie tak nie spotkam.

Wiem, ze mam ogromnie wysokie wymagania, a nikt nie jest idealny (tylko Bog) i czy w zwiazku z tym mam prawo prosic Boga o dobrego meza? Czesto jezdzilam na rekolekcje i moje kolezanki, ktore sie o to modlily, maja juz narzeczonych - ale wedlug mnie beznadziejnych. Nie chce, zeby Bog dal mi kogos takiego jak dal im....
Czy jest wiec sens, zebym modlila sie i czekala? Czy lepiej ograniczyc wymagania i spotkac sie ze wszystkimi? Tylko problem w tym, ze nie umiem zmniejszyc tych wymagan... :( Co mam robic?

 Tematy Autor  Data
 Czy mam prawo prosic Boga o dobrego meza? nowy ja 
  Re: Czy mam prawo prosic Boga o dobrego meza? nowy Verba Docent 
  Re: Czy mam prawo prosic Boga o dobrego meza? nowy Michał 
  Re: Czy mam prawo prosic Boga o dobrego meza? nowy Bogumiła 
  Re: Czy mam prawo prosic Boga o dobrego meza? nowy Monika75 
  Re: Czy mam prawo prosic Boga o dobrego meza? nowy Edyta 
  Re: Czy mam prawo prosic Boga o dobrego meza? nowy sama 
  Re: Czy mam prawo prosic Boga o dobrego meza? nowy Laura 
  Re: Czy mam prawo prosic Boga o dobrego meza? nowy Sonia 
  Re: Czy mam prawo prosic Boga o dobrego meza? nowy Karolina 
  Re: Czy mam prawo prosic Boga o dobrego meza? nowy Jurek 
  Re: Czy mam prawo prosic Boga o dobrego meza? nowy Lili 
  Re: Czy mam prawo prosic Boga o dobrego meza? nowy 38 na karku 
  Re: Czy mam prawo prosic Boga o dobrego meza? nowy Mati 
  Re: Czy mam prawo prosic Boga o dobrego meza? nowy Czarek 
  Re: Czy mam prawo prosic Boga o dobrego meza? nowy =Dorota 
  Re: Czy mam prawo prosic Boga o dobrego meza? nowy agu 
  Re: Czy mam prawo prosic Boga o dobrego meza? nowy MaBi 
  Re: Czy mam prawo prosic Boga o dobrego meza? nowy Dziadek_Muminka 
  Re: Czy mam prawo prosic Boga o dobrego meza? nowy Urszulka 
  Re: Czy mam prawo prosic Boga o dobrego meza? nowy ja 
  Re: Czy mam prawo prosic Boga o dobrego meza? nowy strzyga 
  Re: Czy mam prawo prosic Boga o dobrego meza? nowy Little Sparrow 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: