logo
Czwartek, 28 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Msza św. i inne modlitwy w intencji internetu i Internautów.
Autor: Bogna (---.chello.pl)
Data:   2007-05-07 16:11

Ponieważ 'stary' Moderator jeszcze nie pracuje na Forum, a p.o. Moderatora może nie we wszystko jest 'wtajemniczony', przypominam Drogim Forowiczom o dzisiejszym dniu modlitw. Wykorzystam tu fragmenty tekstu naszego Moderatora z ub. miesiąca, żeby wszystko było jasne.

"Drodzy Forowicze, od września 2003 r. w naszym serwisie www.katolik.pl trwa 'Krucjata w intencji srodków społecznego przekazu' www.katolik.pl/index1.php?st=cale&typ=krucjata

Wielu Internautów w Kraju i za granicą podjęło naszą inicjatywę modlitwy w intencji mediów w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, a szczególnie Internautów i internetu. Kapłani pracujący w naszym apostolacie internetowym odprawiają Mszę św. w pierwszy poniedziałek miesiąca w intencji mediów, a zwłaszcza Internautów."

O. Moderator, chociaż jeszcze rekonwalescent, powoli wraca do zdrowia, ale jak mnie poinformował, sprawował już o godzinie 7:00 czasu chicagowskiego (u nas to była h 14:00) Najświetszą Ofiarę w naszej intencji, jak każdego pierwszego poniedziałku miesiaca. (Chicago, par. św. Brunona). Polecał Bogu wszystkie nasze sprawy i intencje i przesyła nam swoje błogosławieństwo.


Ja zaś, modląc się już za nasze Forum podczas porannej Eucharystii, swoim starym zwyczajem, zapożyczonym zresztą od Patrycji :))), zapraszam jeszcze, wszystkich chętnych, do comiesięcznej modlitwy V tajemnicą światła o godzinie 22:00 w intencji braci i ojców Salwatorianów, prowadzących tę właśnie ewangelizacyjną działalność internetową, bo dzięki nim możemy się tu spotykać i pomagac sobie wzajemnie. :))) Szczęść Boże dla wszystkich, a o. Moderatorowi, dodatkowo, szybkiego powrotu do zdrowia życzę.
Bogna.

 Re: Msza św. i inne modlitwy w intencji internetu i Internautów.
Autor: Dziadek_Muminka (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2007-05-07 16:23

Dzięki Bogno :)
No i na tę wiadomość czekałem :) Dwa w jednym ;)
A o modlitwie oczywiście pamiętam :)
Pozdrawiam:)

 Re: Msza św. i inne modlitwy w intencji internetu i Internautów.
Autor: Inka (---.kalisz.mm.pl)
Data:   2007-05-07 18:21

Łączę się Wami w modlitwie.
Dzięki Bogna za dobre wieści:))
Z Panem Bogiem
Inka

 Re: Msza św. i inne modlitwy w intencji internetu i Internautów.
Autor: Iga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2007-05-07 19:57

Do NMP
Litania
(...)
*
Pomiędzy nocy pierzchającym cieniem
A różowymi jutrzni przebłyskami,
Między literą - prawa a sumieniem,
Między Zakonu-snem a Objawieniem,
ZARANNA GWIAZDO,o! módl sie za nami.

*

Stąd i cudowne CHORYCH -UZDROWIENIE,
UCIECZKA GRZESZNYCH,bo winią się sami -
Stąd UTRAPIONYM zlane POCIESZENIE
Przez nowy zakon czynów miłosiernych
Stąd najdzielniejsze WSPOMOŻENIE WIERNYCH.
Módl się na nami...
(...)
/Cyprian K.Norwid/

Łączę się tradycyjnie we wspólnej modlitwie o godz.22:00 w intencjach wymienionych przez Bognę :)))
ze szczególnym uwzględnieniem intencji pomyślnego powrotu do zdrowia naszego stałego Ojca Moderatora.

Szczęść Boże.
Iga

 Re: Msza św. i inne modlitwy w intencji internetu i Internautów.
Autor: Ola (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2007-05-07 22:18

Czegoś mi brakowało dzisiaj na forum, ale nie wiedziałam czego :)
Łączę się w modlitwie.

 Re: Msza św. i inne modlitwy w intencji internetu i Internautów.
Autor: 38 na karku (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2007-05-08 01:09

I ja tez...

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: