logo
Czwartek, 28 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Zapytanie o ks. Mariana.
Autor: Mała Mi (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2011-01-29 15:40

Szczęść Boże,
Ostatnio częściej niż tylko w modlitwie myślę o ks. Marianie. Szukałam w spisie pytań i odnalazłam wypowiedź z grudnia 2010r. Czy można rozumieć, że stan zdrowia poprawił się na tyle, iż ks. Marian wraca do pracy i obowiązków duszpasterskich? Pamiętam w modlitwie.

 Re: Zapytanie o ks. Mariana.
Autor: zuzka (Bogumiła) (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2011-01-29 16:40

Ksiądz Marian sam odpowiedział na to pytanie w listopadzie (cytuję niżej). Odezwał się także na forum i w grudniu i w styczniu. (Teraz zauważyłam, że Marlinek proponowała wspólną modlitwę za Ks. Mariana, ale pewnie już nikt do tego wątku nie wchodził). Ks. Marian ma już stały dostęp do komputera, a więc na pewno gdy poczuje się całkiem dobrze, to i częściej przeczytamy jego posty. Musimy być cierpliwi.

Autor: ks. Marian (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 2010-11-03 14:49
"Bóg zapłać" wszystkim za modlitwę bo mi jej bardzo potrzeba. Jednak po wypadku trudno mi wrócić do normy. Nie chce np. ustąpić całkowicie częściowy udar mózgu. Został mały obszar niedokrwienia mózgu i związane z tym zawroty oraz ból głowy. Proszę wszystkich starych i nowych znajomych o pomoc modlitewną.

 Re: Zapytanie o ks. Mariana.
Autor: ks. Marian (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2011-01-30 11:47

"Bóg zapłać!" za pamięć i modlitwę. Stan mojego zdrowia się powoli poprawia, ale nie na tyle bym mógł wrócić do normalnej pracy duszpasterskiej. Decyzją mojego Ordynariusza Ks. Kazimierza Kardynała Nycza zostałem skierowany do Domu Księży Emerytów w Otwocku, gdzie mam zapewnione utrzymanie i odpowiednią opiekę.

 Re: Zapytanie o ks. Mariana.
Autor: majka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2011-01-30 13:59

Szybkiego powrotu do zdrowia i pełni sił. Oby Ksiądz mógł wrócić na forum. Potrzeba tu mądrych ludzi. Modlę się za Księdza.

 Re: Zapytanie o ks. Mariana.
Autor: Miśka (---.zdnet.com.pl)
Data:   2011-01-30 16:52

To dalej będziemy "szturmować" Niebo w intencji powrotu Księdza do zdrowia. A tymczasem prosimy, na ile stan zdrowia pozwoli, o powrót na Forum. Pozdrowienia i głowa do góry, jak mawiał znajomy kapłan, nawet jak trzeba ją czasem opuścić i zapłakać. Pozdrawiam z modlitewnym wsparciem.

 Re: Zapytanie o ks. Mariana.
Autor: Mała Mi (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2011-01-31 21:27

Bóg zapłać za odpowiedź Księże Marianie. Niech Pan Bóg błogosławi i strzeże. Pozdrawiam.

 Re: Zapytanie o ks. Mariana.
Autor: B. (---.warszawa.mm.pl)
Data:   2011-02-01 11:29

Przesyłam Księdzu serdeczne pozdrowienia. Niech Pan Bóg Księdza wspiera i prowadzi, niech daje zdrowie i siły.

 Re: Zapytanie o ks. Mariana.
Autor: Bogna (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2011-02-01 12:13

Także i ja przyłączam się do życzeń jak najrychlejszego powrotu do zdrowia dla Księdza :) i modlę się w tej intencji do naszego Pana.

 Re: Zapytanie o ks. Mariana.
Autor: Ewa A. (---.range109-157.btcentralplus.com)
Data:   2011-02-01 22:21

Często wspominam w modlitwie i ufam, że Pan Bóg wspomoże.

 Re: Zapytanie o ks. Mariana.
Autor: Agnieszka (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2011-02-04 15:45

Witam serdecznie, czy można prosić ks. Mariana o jakiś kontakt? Chciałabym porozmawiać.

 Re: Zapytanie o ks. Mariana.
Autor: ks. Marian (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2011-02-04 19:32

Agnieszko,
Jeszcze nie czuję się na tyle silny jakoś duchowo i umysłowo, aby podejmować jakieś trudniejsze rozmowy. Proszę mi to wybaczyć, ale udar mojego mózgu po wypadku jeszcze nie ustępuje. Jak tylko poczuję się na siłach to na pewno dam znak i kontakt. Pamiętam o Was wszystkich w moich modlitwach.
ks. Marian.

 Re: Zapytanie o ks. Mariana.
Autor: Iga (---.ssp.dialog.net.pl)
Data:   2013-12-09 16:13

Drogi księże Marianie, z zaskoczeniem czytam wiadomości o księdza chorobie.....Wierzę, że dziś znajduję księdza w dobrym zdrowiu:)
Nie wiem nawet czy ta wiadomośc dotrze do księdza...... pozdrawiam i życzę zdrowych spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.
Iga

----------

Ks. Marian zmarł 28 lipca 2013 r.
www.katolik.pl/forum/read.php?f=1&i=329692&t=329221
moderator

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: