logo
Niedziela, 07 czerwca 2020
Szukaj w

Posłuchaj Radyjka
Kanał czerwony
Kanał zielony

Zapytanie o ks. Mariana.
Autor: Maa Mi (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2011-01-29 15:40

Szcz Boe,
Ostatnio czciej ni tylko w modlitwie myl o ks. Marianie. Szukaam w spisie pyta i odnalazam wypowied z grudnia 2010r. Czy mona rozumie, e stan zdrowia poprawi si na tyle, i ks. Marian wraca do pracy i obowizkw duszpasterskich? Pamitam w modlitwie.

Re: Zapytanie o ks. Mariana.
Autor: zuzka (Bogumia) (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2011-01-29 16:40

Ksidz Marian sam odpowiedzia na to pytanie w listopadzie (cytuj niej). Odezwa si take na forum i w grudniu i w styczniu. (Teraz zauwayam, e Marlinek proponowaa wspln modlitw za Ks. Mariana, ale pewnie ju nikt do tego wtku nie wchodzi). Ks. Marian ma ju stay dostp do komputera, a wic na pewno gdy poczuje si cakiem dobrze, to i czciej przeczytamy jego posty. Musimy by cierpliwi.

Autor: ks. Marian (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 2010-11-03 14:49
"Bg zapa" wszystkim za modlitw bo mi jej bardzo potrzeba. Jednak po wypadku trudno mi wrci do normy. Nie chce np. ustpi cakowicie czciowy udar mzgu. Zosta may obszar niedokrwienia mzgu i zwizane z tym zawroty oraz bl gowy. Prosz wszystkich starych i nowych znajomych o pomoc modlitewn.

Autor: ks. Marian (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2011-01-30 11:47

"Bg zapa!" za pami i modlitw. Stan mojego zdrowia si powoli poprawia, ale nie na tyle bym mg wrci do normalnej pracy duszpasterskiej. Decyzj mojego Ordynariusza Ks. Kazimierza Kardynaa Nycza zostaem skierowany do Domu Ksiy Emerytw w Otwocku, gdzie mam zapewnione utrzymanie i odpowiedni opiek.

Autor: majka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2011-01-30 13:59

Szybkiego powrotu do zdrowia i peni si. Oby Ksidz mg wrci na forum. Potrzeba tu mdrych ludzi. Modl si za Ksidza.

Autor: Mika (---.zdnet.com.pl)
Data:   2011-01-30 16:52

To dalej bdziemy "szturmowa" Niebo w intencji powrotu Ksidza do zdrowia. A tymczasem prosimy, na ile stan zdrowia pozwoli, o powrt na Forum. Pozdrowienia i gowa do gry, jak mawia znajomy kapan, nawet jak trzeba j czasem opuci i zapaka. Pozdrawiam z modlitewnym wsparciem.

Autor: Maa Mi (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2011-01-31 21:27

Bg zapa za odpowied Ksie Marianie. Niech Pan Bg bogosawi i strzee. Pozdrawiam.

Autor: B. (---.warszawa.mm.pl)
Data:   2011-02-01 11:29

Przesyam Ksidzu serdeczne pozdrowienia. Niech Pan Bg Ksidza wspiera i prowadzi, niech daje zdrowie i siy.

Autor: Bogna (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2011-02-01 12:13

Take i ja przyczam si do ycze jak najrychlejszego powrotu do zdrowia dla Ksidza :) i modl si w tej intencji do naszego Pana.

Autor: Ewa A. (---.range109-157.btcentralplus.com)
Data:   2011-02-01 22:21

Czsto wspominam w modlitwie i ufam, e Pan Bg wspomoe.

Autor: Agnieszka (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2011-02-04 15:45

Witam serdecznie, czy mona prosi ks. Mariana o jaki kontakt? Chciaabym porozmawia.

Autor: ks. Marian (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2011-02-04 19:32

Agnieszko,
Jeszcze nie czuj si na tyle silny jako duchowo i umysowo, aby podejmowa jakie trudniejsze rozmowy. Prosz mi to wybaczy, ale udar mojego mzgu po wypadku jeszcze nie ustpuje. Jak tylko poczuj si na siach to na pewno dam znak i kontakt. Pamitam o Was wszystkich w moich modlitwach.
ks. Marian.

Autor: Iga (---.ssp.dialog.net.pl)
Data:   2013-12-09 16:13

Drogi ksie Marianie, z zaskoczeniem czytam wiadomoci o ksidza chorobie.....Wierz, e dzi znajduj ksidza w dobrym zdrowiu:)
Nie wiem nawet czy ta wiadomoc dotrze do ksidza...... pozdrawiam i ycz zdrowych spokojnych wit Boego Narodzenia.
Iga

----------

Ks. Marian zmar 28 lipca 2013 r.
www.katolik.pl/forum/read.php?f=1&i=329692&t=329221
moderator

Odpowiedz na t wiadomo
 Twoje imi:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: