logo
Wtorek, 16 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Popelnilam grzech przeciwko Duchowi Świętemu.
Autor: Przerażona (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2013-04-07 23:03

Witam. prosze o pomoc. popelnilam grzech przeciwko Duchowi Świetemu. Popelniajac grzech myslalm ze i tak musze isc do spowiedzi. Na poczatku nie przejelam sie ale pozniej zastanowilam sie nad tym i ogarnela mnie panika, ze nie zostane zbawiona. Zaczelam zalowac, ale mysle ze raczej ze strachu przed potepieniem, lecz jednak zalowalam. Zaczelam szukac w internecie porad i znalazlam, ze potepieni sa tylko ci co sa zatwardziali w tym grzechu. Ja kocham Boga, chce isc z tym grzechem do spowiedzi. Jak tylko dowiedzialam sie ze skoro nie jestem w tym zatwardziala uspokoilam sie, ale martwi mnie, ze juz tak strasznie nie zaluje, bo mnie to uspokoiło... Martiwe sie, bo Jak tylko zapomne o tym grzechu i zaczne zyc zyciem, tzn szkola, praca domowa, rozmowy automatycznie pzestaje zalowac, bo jestem zajeta czyms innym. Czy to jest złe? Boje sie tez, bo teraz automatycznie jak cokolwiejk bede robic bedzie mnie nachodzic mysl: a i tak sie wyspowiadam. jestem bardzo zdesperowana i zmartwiona, bardzo prosze o pomoc...

 Tematy Autor  Data
 Popelnilam grzech przeciwko Duchowi Świętemu. nowy Przerażona 
  Re: Popelnilam grzech przeciwko Duchowi Świętemu. nowy 38 na karku 
  Re: Popelnilam grzech przeciwko Duchowi Świętemu. nowy Bogumiła z Krakowa 
  Re: Popelnilam grzech przeciwko Duchowi Świętemu. nowy xc 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: