logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Nie umiem sobie poradzić ze skrzywdzeniem.
Autor: Grazyna 36 (---.toya.net.pl)
Data:   2013-05-01 16:51

Witam
Mam problem z którym nie umiem mogę sobie poradzić.Otóż modliłam się o osobie która bardzo mnie skrzywdziła pełna żalu i bólu żeby jakoś te realacje poprawić niestety im bardziej się modliłam tym gorzej spadło na mnie jak bumerang zostałam zdradzona przez ukochana osobe i się niefortunnie dowiedziałam i ta osoba wie ze takich rzeczy nie wybaczam od tamtej chwili zaprzestałam się modlić uznając ze to nie o to mam się modlić i widocznie jest taka wola Boga.Zrezygnowałam z modlitwy było lepiej ale niestety serce zamknelam na wszystko na ból, żal , wściekłość. Po 2 miesiącach niestety uczucia znów się odezwały jak bumerang zobaczyłam go w lepszym swietle miłości itp. i znów się zaczęłam modlic o wzajemne wybaczenie poprawianie relacji, gdzie znów nachodzą mnie myśli ze nie powinnam ten człowiek nie zasługuje jakim prawem ja mam wybaczać i najgorsze jest to im bardziej się modlę żeby Pan Jezus dał szanse nam wzajemnego wybaczenia jakiejś kiedyś możliwości to tym gorzej ten człowiek przedstawia mi się w swietle czarnych barw, mam myśli ze go nienawdze za to co mi zrobił .Bardzo proszę ja już nie wiem cięzko mi z tym funkcjonować bo ja tak naprawdę z kołowana jestem ja już nie wiem o co mam się modlic.Czy dobrze robie czy zle.Cieżko mi jest się modlic kogos kogo się kocha a skrzywdził nie umiem sobie z tym poradzić.

 Tematy Autor  Data
 Nie umiem sobie poradzić ze skrzywdzeniem. nowy Grazyna 36 
  Re: Nie umiem sobie poradzić ze skrzywdzeniem. nowy Ada 
  Re: Nie umiem sobie poradzić ze skrzywdzeniem. nowy kasia 
  Re: Nie umiem sobie poradzić ze skrzywdzeniem. nowy kasia 
  Re: Nie umiem sobie poradzić ze skrzywdzeniem. nowy Magdalena 
  Re: Nie umiem sobie poradzić ze skrzywdzeniem. nowy Joanna 
  Re: Nie umiem sobie poradzić ze skrzywdzeniem. nowy 38 na karku 
  Re: Nie umiem sobie poradzić ze skrzywdzeniem. nowy AsiaBB 
  Re: Nie umiem sobie poradzić ze skrzywdzeniem. nowy Renata 
  Re: Nie umiem sobie poradzić‡ ze skrzywdzeniem. nowy Bubba 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: