logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jak wymodlić sobie męża?
Autor: Karolina (26 l.) (---.ists.pl)
Data:   2013-06-29 15:42

Jak wymodlić sobie męża? Co zrobić, żeby Bóg wysłuchał? Mam 26 lat i zawsze byłam sama. Mam dobre wykształcenie, dobrą pracę, wydaje się, że jestem całkiem normalną kobietą, a mimo to nie mogę nikogo znaleźć. Chciałabym tylko poznać dobrego katolika, bo mam gorące pragnienie założenia rodziny. Pochodzę z małej miejscowości, gdzie szanse poznania kogoś, dla kogo Bóg jest najważniejszy są małe. Czy to możliwe, że Bóg tego dla mnie nie chce, skoro mnie nie wysłuchuje? Czy po prostu powinnam pogodzić się ze świadomością, że zawsze będę sama? Co robić?

 Re: Jak wymodlić sobie męża?
Autor: Joachim (---.icpnet.pl)
Data:   2013-06-30 19:05

Droga Karolino,
w obecnych czasach to rzeczywiście nie lada problem, aby znależć zwłaszcza prawdziwie wierzącego i oddanego zasadom wiary młodego człowieka, zwłaszcza wśród chłopaków lub młodych mężczyzn, ale modlić się w tej intencji zawsze można. Dla Boga nie ma nic niemożliwego...
Jestem ojcem dwóch dorastających córek i z trwogą obserwuję ich otoczenie, gdzie laicyzacja szerzy się zatrważająco, ale cóż, Bogu trzeba zawierzać wszystko, co nas w życiu dotyczy. Ta sferę życia również.

Pokój o Dobro

 Re: Jak wymodlić sobie męża?
Autor: Małgorzata (---.tomaszow.mm.pl)
Data:   2013-06-30 22:58

Mówić Bogu o swoim pragnieniu, o tym, jakiego męża byś chciała. Może przyłączyć się do jakiejś wspólnoty katolickiej? Jeśli nawet takiej nie ma w Twoim małym mieście, to może w sąsiednim? Można modlić się wspólnie, a i przy okazji poznać mnóstwo ludzi, kto wie, czy nie przyszłego męża właśnie? Mnie się to przydarzyło, Bóg postawił mi na drodze mojego obecnego męża właśnie we wspólnocie. W takim miejscu rosną szanse, że spotkasz człowieka o podobnym światopoglądzie. Z Bogiem.

 Re: Jak wymodlić sobie męża?
Autor: MM (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2013-07-01 10:30

Modliłam się o dobrego męża długo (na pewno ponad 10 lat, ale nie zawsze tak musi być, może będzie krócej) - głównie modlitwą do św. Józefa. Szukałam również sama - portale katolickie (kiedyś było ich mniej, niż teraz), ale zjawił się w realu. Też czasem wątpiłam, jednak dalej robiłam swoje. Czas oczekiwania miło sobie spędzałam, a przynajmniej starałam się.

www.rachel.alleluja.pl/tekst.php?numer=35365
www.adonai.pl/?id=zrodelko/index.php
www.znajomapolonia.com
www.dla-samotnych.pl
www.oratorium.com.pl
www.zapisanisobie.pl
www.meetacatholic.com/
www.catholicsingles.com/
www.catholiccupid.com/
www.catholicmatch.com
www.avemariasingles.com
www.eharmony.com

 Re: Jak wymodlić sobie męża?
Autor: Franciszka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2013-07-01 14:59

Można np. tak: http://www.apostol.pl/modlitwy/rozne/o-dobrego-m%C4%99%C5%BCa
W małej miejscowości pewnie nie ma, ale w Warszawie są regularnie odprawiane Msze święte dla samotnych w intencji dobrego męża/dobrej żony. Wiem, że jezuici i pallotyni tym się zajmują.

 Re: Jak wymodlić sobie męża?
Autor: Zawsze samotna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2013-07-01 15:45

A ja myślę, że to nie ma znaczenia, czy ktoś się modli czy nie, też modliłam się długo, mam więcej lat niż ty i nic z tego, natomiast znajome się nie modliły a mężów mają. Po prostu, nie każde pragnienia się spełniają. Większość marzeń pozostają tylko marzeniami. U Boga wszytko jest możliwe, ale w moim przypadku do tej chwili mąż nie był możliwy, jak będzie w twoim nie wiem.

 Re: Jak wymodlić sobie męża?
Autor: yeah (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2013-07-02 10:56

A może się pomódl, żeby Twój przyszły mąż miał dobrą żonę? :)

 Re: Jak wymodlić sobie męża?
Autor: Ewa (195.117.224.---)
Data:   2013-07-15 12:15

Hej, ja się modliłam latami, z wiarą, ufnością, czasami z niecierpliwością. Chodziłam na kolejne śluby, słyszałam o narodzinach dzieci bliższych i dalszych znajomych. Modliłam się konkretnie, wiedziałam czego chciałam, a właściwie czego nie chciałam. Bałam się samotności. Mam męża, mam dzieci. Nie trafiłam źle, nie ma przemocy, nie ma nałogów, mąż się zajmuje dziećmi.
Jestem sama: w łóżku, w podejmowaniu decyzji, w wyborach. Jestem sama i wiem, że na wiele nie mogę liczyć. Mam dzieci, a one mają prawo do rodziny. Więc będę sama - samotna w małżeństwie, w którym nawet w moje urodziny mąż jest u swojej mamusi. Modliłam się i dostałam dokładnie to, czego się bałam. Pamiętam, przyszedł taki moment, gdy kwestię małżeństwa prawdziwie oddałam Bogu - wtedy poznałam mojego męża. Może miały się urodzić moje dzieci, może one będą kimś wielkim. Nie wiem.
Pozdrawiam

 Re: Jak wymodlić sobie męża?
Autor: Magdalena (---.cust.vodafonedsl.it)
Data:   2015-06-19 21:53

Wymodliłam dobrego męża cyklem 15 modlitw Świętej Brygidy. Odmawiałam je z największą miłością i w sumie to moje prośby były dla mnie na drugim miejscu a i tak dostałam wszystko o co prosiłam, a nawet więcej. Mòj kochany mąż jest dla mnie wsparciem i radością.

 Re: Jak wymodlić sobie męża?
Autor: Barbara (155.133.94.---)
Data:   2017-11-03 14:17

Mojego męża wymodliłam modlitwą do Św. Józefa.

 Re: Jak wymodlić sobie męża?
Autor: A (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2020-01-28 13:49

Dziękuję za te słowa. Już myślałam, że wszystkie wymodliły sobie świętych mężów, a tylko ja dostałam od Boga nieidealnego i niedojrzałego przeciętniaka. A też modliłam się o dobrego męża 10 lat. I miałam wiele znaków, że to ten. A teraz żyjemy obok siebie, a nie razem, inaczej to sobie wyobrażałam. Nawet dzieci nie mamy.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: