logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Mam silny lęk przed pójściem do spowiedzi.
Autor: Karolina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2013-12-16 23:00

Szukam pomocy nie potrafiąć przezwyciężyć strachu. Mam problem dotyczący spowiedzi.. Mam silny lęk przed pójściem do spowiedzi, pojawił się on nie dawno, od czasu gdy zrozumiałam co tak naprawdę jest w życiu ważne.. Od dwóch lat nawet ponad nie byłam u spowiedzi.. Obraziłam się na Boga, obraziłam za to że zabrał mi nowo narodzone dziecko.. Nie potrafiłam zrozumieć jak mógł mi to zrobić, dlaczego mnie, dlaczego dał życie i zaraz je zabrał, nie pozwolił żebym nawet usłyszała i dotknęła mojej córeczki. Myślałam że mnie opuścił, z błagalnym płaczem pytałam każdego dnia dlaczego, nie dostając żadnej odpowiedzi, postanowiłam zrobić mu to samo, odwrócić się tak jak on odwrócił się ode mnie.. Nie modliłam się nie chodziłam do kościoła, aż pewnego dnia spotkałam bardzo wierzącą kobietę która miała niepełnosprawne dziecko i przypomniałam sobie jak przy porodzie miałam do wyboru: Albo ja ,albo niepełnosprawne dziecko.. Wyobraziłam sobie mojego męża samego z niepełnosprawną córeczką w rozpaczy i żałobie po mnie.. Choć chciałam, żeby ratowali dziecko, Bóg sam zadecydował że ja zostałam..uświadomiłam sobie że ma wobec mnie jakieś plany, że mnie nigdy nie zostawił tylko chciał wzmocnić a ja odwróciłam się od niego.. Jest mi strasznie wstyd.. Codziennie czuję jego miłość, ale nie mam odwagi iść do spowiedzi a od czasu gdy modlę się za duszę w czyśćcu cierpiące, wręcz coś mnie zatrzymuję.. Nie mogę tego przezwyciężyć.. Proszę o pomoc..

 Tematy Autor  Data
 Mam silny lęk przed pójściem do spowiedzi. nowy Karolina 
  Re: Mam silny lęk przed pójściem do spowiedzi. nowy Zofia 
  Re: Mam silny lęk przed pójściem do spowiedzi. nowy Elka 
  Re: Mam silny lęk przed pójściem do spowiedzi. nowy Kamil 
  Re: Mam silny lęk przed pójściem do spowiedzi. nowy MM 
  Re: Mam silny lęk przed pójściem do spowiedzi. nowy Ewa 
  Re: Mam silny lęk przed pójściem do spowiedzi. nowy Marcin 
  Re: Mam silny lęk przed pójściem do spowiedzi. nowy
  Re: Mam silny lęk przed pójściem do spowiedzi. nowy MM 
  Re: Mam silny lęk przed pójściem do spowiedzi. nowy Asia 
  Re: Mam silny lęk przed pójściem do spowiedzi. nowy stokrot 
  Re: Mam silny lęk przed pójściem do spowiedzi. nowy bergamotka 
  Re: Mam silny lęk przed pójściem do spowiedzi. nowy Marek Piotrowski 
  Re: Mam silny lęk przed pójściem do spowiedzi. nowy Katalina 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: