logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jak się pozbyć niechcianych uczuć?
Autor: Bianca (---.31.236.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2014-07-02 23:11

Moje pytanie jest jak w temacie. Mój problem to uczucia do nieodpowiednich mężczyzn (albo ktoś zajęty, albo nie zainteresowany totalnie, albo przyjaciel).
Męczy mnie to tylko za każdym razem. Wiem, że nic z tego nie będzie, a mimo to gdzieś tam w środku jakieś głupie uczucia nie dają spokoju. Jak się tego pozbyć, jak nie lokować ich w nieodpowiednich osobach i jak sprawić by mi nie zależało...

 Re: Jak się pozbyć niechcianych uczuć?
Autor: Marta (---.30.203.21.threembb.co.uk)
Data:   2014-07-06 01:37

My tu recepty na cuda nie mamy ;)
"Feelings are much like waves, we can’t stop them from coming but we can choose which one to surf." - Uczucia są jak fale, nie możemy ich zatrzymać, ale możemy wybrać, na których surfować.
Jak już się zabujasz to unikać tych obiektów westchnień (co z oczu, to z serca), zając się czymś innym. Z czasem te uczucia miną.

 Re: Jak się pozbyć niechcianych uczuć?
Autor: Ziuta (---.hsnet.ca)
Data:   2014-07-07 16:07

ks. Krzysztof Grzywocz, 'Uczucia niekochane', niespełnione zakochanie:
www.youtube.com/watch?v=zjOf05Izauo

Jest wiele artykułów tego samego autora na podobny temat - poszukaj.

 Re: Jak się pozbyć niechcianych uczuć?
Autor: Andy Pandy (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2014-07-08 13:11

Twoje pytanie brzmi w rzeczywistości tak: jak się pozbyć części samej siebie?
Uczucia są i tyle. Po co od razu je odrzucać? Twoje JA lgnie do mężczyzn.
Jak jesteś kobietą, to normalne, że chciałabyś być żoną i matką. Po co od razu te uczucie odrzucać i siebie samą tłamsić, co nie oznacza, że masz wiązać się w związkach nieuporządkowanych. Rozumiem, że męczy Cie natarczywość tych pragnień. Dobrze porozmawiać o nich z kierownikiem duchowym. A jeśli takowego nie masz to proś w modlitwie Pana o taką osobę.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: