logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Zabrakło żalu za grzechy. Czy spowiedź jest ważna?
Autor: Ewelina (212.244.145.---)
Data:   2015-06-12 11:30

Mam pewien problem. Zawsze kiedy przystępuję do spowiedzi staram się, aby przeżyć ją jak najlepiej. Wyznaję swe grzechy po rachunku sumienia i szczerze za nie żałuję, obiecuję poprawę. Niekiedy nawet towarzyszą mi łzy szczęścia odpuszczonych mi grzechów i wtedy czuję się naprawdę radosna i wolna. Ostatnio przygotowywałam się do spowiedzi na Lednicy. Pragnęłam ją przeżyć tak jak ostatnią, lecz nawet nie wiem czy była ona ważna. Cały dzień bardzo źle się czułam, było strasznie gorąco a ja uradowana, że mogę wyznać swoje grzechy, nie mogłam się skupić na tej spowiedzi, chociaż bardzo chciałam i się starałam. Zabrakło prawdziwego żalu za grzechy, chociaż przed jak i po spowiedzi nadal żałowałam za wszystko. Mimo tego i tak postanowiłam mocną poprawę swego życia. Ale... czy ta spowiedź była rzeczywiście ważna, skoro zabrakło żalu za grzechy? Czy powinnam jeszcze raz przystąpić do spowiedzi i wyznać te same grzechy? Bardzo proszę o pomoc i odpowiedź, ponieważ ta myśl nie daje mi normalnie funkcjonować.

 Tematy Autor  Data
 Zabrakło żalu za grzechy. Czy spowiedź jest ważna? nowy Ewelina 
  Re: Zabrakło żalu za grzechy. Czy spowiedź jest ważna? nowy EmGie 
  Re: Zabrakło żalu za grzechy. Czy spowiedź jest ważna? nowy Martha78 
  Re: Zabrakło żalu za grzechy. Czy spowiedź jest ważna? nowy Maciej 
  Re: Zabrakło żalu za grzechy. Czy spowiedź jest ważna? nowy Anna 
  Re: Zabrakło żalu za grzechy. Czy spowiedź jest ważna? nowy kadda 
  Re: Zabrakło żalu za grzechy. Czy spowiedź jest ważna? nowy adam 
  Re: Zabrakło żalu za grzechy. Czy spowiedź jest ważna? nowy iza 
  Re: Zabrakło żalu za grzechy. Czy spowiedź jest ważna? nowy Ewelina 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: