logo
Czwartek, 25 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy żyjemy już w czasach apokalipsy?
Autor: weronika (---.play-internet.pl)
Data:   2017-09-30 10:28

"Myślę, że diabeł karze Meksyk z taką nienawiścią, ponieważ nie może przyjąć, że Dziewica z Guadalupe ukazała tam swego Syna. To moja prywatna opinia, ale twierdzę, że Meksyk stał się w pewnym sensie uprzywilejowany w męczeństwie, bo rozpoznał i wziął w obronę Matkę Bożą.
Mieszkańcy Guadalupe to oddani Meksykanie. Nie tylko katolicy, ale także ateiści, którzy czują się dziećmi Tej, która dała nam Zbawiciela, który zniszczył diabła. Wierzę, że takie są powody przekleństwa, które na Meksyk zsyła diabeł".
To wypowiedź papieża Franciszka.

Czy żyjemy już w czasach apokalipsy? Bo coraz bardziej zaczynam się bać. Dotychczas jeszcze Boga i Maryi się nie bałam, ale jak czytam takie wypowiedzi, to już nie wiem, po co np. oddawać się w modlitwie opiece Maryi? Żeby diabeł mógł zsyłać przekleństwa?

 Re: Czy żyjemy już w czasach apokalipsy?
Autor: Mateusz (31.42.19.---)
Data:   2017-09-30 14:40

Weroniko, masz niewłaściwe podejście do dwóch spraw. Po pierwsze, różnego rodzaju nieszczęścia miały, mają i będą mieć miejsce na tym świecie tak długo, jak będzie on istniał. Z tego też powodu nie należy ich łączyć z rychłym końcem świata. Zresztą końca świata też nie musisz się obawiać, o ile dbasz o czystość swojej duszy.

 Re: Czy żyjemy już w czasach apokalipsy?
Autor: xxx (---.7.ftth.classcom.pl)
Data:   2017-09-30 17:06

Ale w Apokalipsie nie ma nic strasznego dla chrześcijanina.
Czytaj Biblię bez lęku, a więcej zrozumiesz. Odsyłam do tego, co pisał o. Augustyn Jankowski OSB - redaktor Biblii Tysiąclecia i tłumacz oraz egzegeta Apokalipsy wg św. Jana.

 Re: Czy żyjemy już w czasach apokalipsy?
Autor: Takajedna (---.dynamic.kabel-deutschland.de)
Data:   2017-09-30 23:06

Po Apokalipsie ma nastac na ziemi 1000 lat zycia w pokoju, bez wojen (Ap 20). Wiec jesli zyjesz blisko Boga nie masz sie czego bac.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: