logo
Sobota, 20 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Zupełnie straciłam zaufanie do męża.
Autor: Brita (---.proflink.pl)
Data:   2017-10-02 14:38

Hej,
Jestem żoną od 12 lat, mamy z mężem 3 dzieci. 2,5 roku temu miała miejsce sytuacja, która zburzyła totalnie stabilizację, relacje i sprawiła że zupełnie straciłam zaufanie do męża. Do dziś tego zaufania mąż nie odbudował, sprawia wrażenie jakby w ogóle mu na tym nie zależało, właściwie robi wiele rzeczy zebym jeszcze mniej mu ufała (np. siedzi wciąż w telefonie, a jak podchodzę zakrywa go, pokretnie odpowiada na pytania) Dzisiaj była rozmowa na temat sensu bycia razem, bo rano nie miałam ochoty na seks. Teraz od godz. 18 w deszczu jest na myjni samochodowej. Mamy 20:15 a on wciąż myje?
Nie bardzo wiem co robić - wiem że nikt nie da mi gotowego rozwiązania, ale może jednak coś podpowiecie. O terapii mąż nie chce slyszeć.

 Re: Zupełnie straciłam zaufanie do męża.
Autor: xxx (---.7.ftth.classcom.pl)
Data:   2017-10-08 18:07

Jak byłam dziś na Mszy świętej przyszła mi taka myśl dla Ciebie: staraj się bardzo, żebyś nie była dla męża kimś, kto stale ma jakieś pretensje i żale. Wiem, że to może być trudne. Ale gdybyś tak spróbowała wrócić do tego, jak go pokochałaś i wybrałaś... Może on by wtedy przypomniał sobie tamten czas, i też odnowił swoją miłość.
Rutyna i rozczarowanie coś w nas zabija. Może trzeba spróbować wrócić do Waszej pierwszej miłości?

 Re: Zupełnie straciłam zaufanie do męża.
Autor: zona (---.pool85-51-159.dynamic.orange.es)
Data:   2017-10-11 12:05

Najlepszym rozwiazaniem w takiej sytuacji jest skierowanie uwagi na cos innego. Zamiast zastanawiac sie gdzie jest maz, wykorzystaj ten czas na pomalowanie paznokci, na cos dla siebie. Ksiazki raczej przy dzieciach nie poczytasz, ale wlosy mozesz umyc, wydepilowac sie lub zdecydowac sie na jakikolwiek zabieg kosmetyczny, ktory pozwoli Ci poczuc sie piekniejsza. On siedzi w telefonie, nie pytaj co tam czyta, zapytaj czy moze jakis film razem zobaczycie. Albo tez siedz w telefonie. Moze on tak siedzi zeby z Toba nie gadac, jak wielu mezczyzn za gazeta. XXX ma racje ze trzeba wrocic do pierwszego uczucia. Nie musisz ufac zeby byc mila, nie? Badz mila, mow mu komplementy, nawet jesli one nie sa takie prosto z serca, wazne zeby byly szczere. Np. jesli ladnie wyglada, powiedz mu. Nie ze Ci sie podoba, bo to moze klamstwo, tylko szczerze, ze ladnie wyglada. Badz mila. Badz ladna. Poczuj sie dobrze sama ze soba. Strach i brak zaufania bedzie powracal. Nad tym trudno zapanowac. Postaraj sie stworzyc dom do ktorego on bedzie chcial wracac.

 Re: Zupełnie straciłam zaufanie do męża.
Autor: Magda (---.hsi10.unitymediagroup.de)
Data:   2017-11-09 09:10

Zawsze możesz pomyśleć o terapii dla siebie, jeśli oczywiście są takie możliwości organizacyjne. Przy trójce dzieci pewnie ciężko o wolną chwilę. Skup się na zadbaniu o siebie, pracuj nad tym, żeby być dobrą i szczęśliwą osobą. Dla siebie przede wszystkim :) Dzieciom to też pomoże. Na męża ciężko powiedzieć, w takiej przykrej sytuacji pewnie się na nic nie nastawiać. Naciskanie na niego niestety pewnie nic dobrego nie da.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: