logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Nie czuję motylków w brzuchu.
Autor: Aneta (18 l.) (---.icpnet.pl)
Data:   2017-10-26 10:37

Spotykam się od dwóch miesięcy z mężczyzną. Cudownie mi się z nim rozmawia, mamy takie same cele w życiu, fajnie spędzamy razem czas. Jednak brakuje mi czegoś. Otóż nie czuję tzw motylków w brzuchu. Czuję, że mi na nim zależy, chcę z nim być, ale brakuje mi tej fascynacji. Od samego początku na naszą relację patrzę przez rozsądek, a nie serce. Nie mam różowych okularów. Oczywiście chemia jest między nami. Wiem, że mimo wszystko te motylki i tak by minęły. Ale czy to normalne, że nie ma ich na początku?

 Re: Nie czuję motylków w brzuchu.
Autor: Franciszka (---.146.107.229.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2017-11-01 20:57

Aneta, o tej porze roku motylki już nie fruwają. A tak poważnie, to masz 18 lat i spotykasz się z mężczyzną. Piszesz też o rozsądku i braku różowych okularów. Jesteśmy na forum KATOLIK.pl i aż prosi się zapytać: a jak to godzisz z wartościami katolickimi? Brakuje mi rzeczywiście wzmianki o zwykłym zakochaniu, brakuje też godnego traktowania siebie samej i drugiego człowieka. Sposób, w jakim opisałaś swoją relację z mężczyzną odczytuję, jako dość wyrafinowane traktowanie tego pana, który - coś mi się zdaje - jest sporo starszy od ciebie. Czy może mylę się? Wszystko chcesz mieć, włącznie z tym panem, tylko jeszcze do pełni szczęścia brakuje ci tytułowych motylków. Ogarnij się dziewczyno, bo czas szybko leci i niedługo zakwitną przysłowiowe kasztany, a wraz z nimi nastąpi egzamin dojrzałości. Pora dojrzeć, również emocjonalnie. Pytasz, czy brak motylków jest normalny, a mnie w twoim poscie wszystko wydaje się nienormalne.

 Re: Nie czuję motylków w brzuchu.
Autor: Takajedna (---.dynamic.kabel-deutschland.de)
Data:   2017-11-02 11:56

Jesli jest chemia miedzy wami i dobrze sie dogadujecie to czego wiecej chciec? Motylki jednego dnia soba, a na drugi odleca, wiec nie przejmuj sie ich brakiem.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: