logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jak pogodzic sie z Bogiem?
Autor: Syn Marnotrawny (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data:   2018-01-31 17:29

Po kilkunastu latach łajdaczenia się - przestępstwa, nalogi, krzywdzenie siebie i innych, uwierzyłem, ze jednak Bog mnie kochał i postanowiłem zebrać się i wrócić do Niego.
Postanowiłem pojechać na rekolekcje od polowy lutego ale nie wiem gdzie są uzdrowienia wewnętrznego, czy pojednania.
Nie jestem od niczego uzależniony ale zacząłem bac sie Sądu Bożego..
Syn Marnotrawny/Zacheusz/Łotr

 Re: Jak pogodzic sie z Bogiem?
Autor: A2 (---.icpnet.pl)
Data:   2018-01-31 20:02

Idź do spowiedzi. Po prostu - zaufaj.

 Re: Jak pogodzic sie z Bogiem?
Autor: Natalka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2018-01-31 23:00

Kontakt z ks. Marcinem:
marwi500@poczta.onet.pl
tel. 601962271 Termin 12-18 lutego 2018 r.
"Jak pokochać swoje życie, by stało się darem dla innych?"
Rekolekcje o uzdrowieniu i przygotowanie do Spowiedzi generalnej. Miejsce: Zmyślona Parzynowska k. Kobylej Góry: (klik). Warto tam pojechać.
Pozdrawiam i życzę wszelkiego dobra na każdy czas :)

 Re: Jak pogodzic sie z Bogiem?
Autor: Syn Marnotrawny (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data:   2018-02-01 14:30

Co prawda podpisałem się Syn Marnotrawny ale tylko trochę mam z nim wspólnego, bo on był znudzony zwykłym życiem i miał bogatego Ojca. Bardziej identyfikuje sie z Łotrem, Barabaszem, czy kims walczacym mieczem i od miecza ginacym.
Zostałem wepchniety na drogę walki z innymi ludźmi, bo jako biedak nie chciałem dać sie przez nich wepchnąć do rynsztoka lub zabić.
Ale po pewnym czasie zauważyłem, ze w walce poszedłem dalej niż wojna sprawiedliwa, obrona konieczna. Zacząłem krzywdzić siebie i innych, bo w mojej duszy jakby "wybilo szambo " i wszystkie smrody które mnie wtloczono wyszly na wierzch.
To co zrobili mi ludzie możliwe jest do wybaczenia tylko z Jezusem ale daleko odszedlem.

 Re: Jak pogodzic sie z Bogiem?
Autor: Natalka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2018-02-01 21:36

Dobry i Miłosierny Bóg nie mierzy odległości. Patrzy na ludzkie serce a tam już widzi wszystko :)
"Bóg otrze łzy z każdego oblicza." (Iz 25,8)

Pozdrawiam i życzę wszelkiego dobra na każdy czas :)

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: