logo
Sobota, 20 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Po spowiedzi nie zamierzam zmieniać wszystkiego.
Autor: Mateusz (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2018-02-10 22:16

Zastanawiam się czy jest sens iść do spowiedzi jeśli zamierzam się poprawić z jednego grzechu, a nie zamierzam zmieniać wszystkiego. Kiedyś usłyszałem, żeby podejmować decyzje o poprawie tylko z jednego na raz. Nie zamierzam np. chodzić do Kościoła, uważam to za zbędne. Może w przyszłości bym to zmienił, nie wiem. Zamierzam zerwać z przeklinanie i obrażaniem ludzi. Czy jest sens iść do spowiedzi ? Pisząc to uświadomiłem sobie, że nie. Że to tylko wtedy jak naprawde zbiore się w sobie żeby wszystko zmienić. Problem w tym, że psychicznie jakieś ostanie dwa lata byłem kompletnym wrakiem, nie potrafiłem za dużo wziąć na siebie, bo mnie to od razu dobijało. Nie miałem nadziei, w sumie dziwne że sie nie zabiłem. Własnie jakoś rok temu postanowiłem, że chce w zemście zostać złym człowiekiem, że nie zalezy mi na życiu moge zginąc w każdym momencie i jedyna rzeczą jaką może jeszcze jeszcze zrobie to właśnie skrzywdze innych. Nienawidziłem Boga, obrażałem Go, twierdziłem, że jest zły. Teraz postanowiłem to zmienić na skutek pewnych wydarzeń, nie chce już być złym człowiek. Psychicznie jednak nie jestem w stanie wziąć na siebie zmiany wszystkiego co grzeszne. Na pewno mnie to za bardzo przytłoczy. Moze kiedys chcialbym wrocic do Pana Boga 'calkowicie' teraz na pewno nie jestem na to gotowy. Powiedzcie czy wedlug was taka spowiedz ma sens?

 Tematy Autor  Data
 Po spowiedzi nie zamierzam zmieniać wszystkiego. nowy Mateusz 
  Re: Po spowiedzi nie zamierzam zmieniać wszystkiego. nowy Kitty 
  Re: Po spowiedzi nie zamierzam zmieniać wszystkiego. nowy Magdalena 
  Re: Po spowiedzi nie zamierzam zmieniać wszystkiego. nowy drgdg 
  Re: Po spowiedzi nie zamierzam zmieniać wszystkiego. nowy Estera 
  Re: Po spowiedzi nie zamierzam zmieniać wszystkiego. nowy Alina 
  Re: Po spowiedzi nie zamierzam zmieniać wszystkiego. nowy
  Re: Po spowiedzi nie zamierzam zmieniać wszystkiego. nowy Marek Piotrowski 
  Re: Po spowiedzi nie zamierzam zmieniać wszystkiego. nowy AsiaBB 
  Re: Po spowiedzi nie zamierzam zmieniać wszystkiego. nowy Justyna 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: