logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Nie czuję, nie doświadczam Boga wcale.
Autor: Ona-28 (---.centertel.pl)
Data:   2018-02-16 08:48

Witam, pisze na tym forum poniewaz chce sie poradzic... od okolo 5 lat nie widze Boga w moim zyciu, nie doswiadczam I nie czuje go ani podczas modlitwy ani raczej w wydarzeniach mego zycia. Czuje ciagla pustke... czy to normalne? Czy tez tak macie? Przecierz inni maja zywa relacje z Bogiem, czuja go doswiadczaja...jestem zalamana... ja sie zmuszam do praktyk religijnych moja modlitwa jest jak wiersz ale nie czuje by Bog wysluchiwal moich modlitw, mimo ze modle sie rozancem I koronka. Czuje ciemnasc jakby bylo cos co mnie od Boga oddziela, czy tak moze wygladac wiara, na pustce na braku obecnosci Boga? Przecierz on jest zywy... zaznacze ze przez dlugi czas zylam w grzechach przeciw Duchowi Swietemu I myslalam ze juz jestem potepiona I mam grzech niewybaczalny, po kazdej spowiedzi watpilam w waznosc spowiedzi I nie umialam zalowac za grzechy, bardzo Boga ovrazilam moim mysleniem, rozpaczalam bardzo z tego powodu. Ksiadz w spowiedzi powiedzial mi ze nie ma czegos takiego jak grzech niewybaczalny I wystarczy ze przychodze, chce zalowac I zawsze mozna wrocic do Boga. Myslalam ze to jest powod tej oschlosci ze zbluznilam przeciw Duchowi Swietemu I nie doswiadczam Boga, rozne osoby roznie mowia. Chce wierzyc w to co powiedzial ksiadz ale dlaczego... nie doswiadczam Boga.. on mnie nie slucha a mowie mu ze chce miec z nim bliska relacje I kochac go szczerze tym samym musze sie do wiary przymuszac... czy tak ma wygladac wiara? Czy cos jest ze mna nie tak? A moze to moj grzech mnie od Boga oddziela dlatego nie czuje nic, nie doswiadczam, zyje w pustce. Nawet spowiedz jest dla mnie pustka bo nic nie doswiadczam :( czy rzeczywiscie moze to byc moj grzech? Czy taka jest wiara? Powiedzcie mi, bo martwi mnie to. Inni ludzie doswiadczaja Boga, modla sie I czuja go a ja konsekwetnie bic, nawet nie noge powiedziec nic o wysluchanych modlitwach... kompletna pustka, brak Boga :(

---
Zachęcam do lektury archiwalnych wątków: (klik); (klik).
z-ca moderatora

 Tematy Autor  Data
 Nie czuję, nie doświadczam Boga wcale. nowy Ona-28 
  Re: Nie czuję, nie doświadczam Boga wcale. nowy Marek Piotrowski 
  Re: Nie czuję, nie doświadczam Boga wcale. nowy Ona 
  Re: Nie czuję, nie doświadczam Boga wcale. nowy anna 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: