logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Brak panowania nad swoim życiem, seks i alkohol.
Autor: Grzesznik (30 l.) (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data:   2018-02-25 09:08

Mam poważny problem z czystością onanizm korzystanie z uslug prostytutek. Upadam coraz niżej. Im mi się wydaje ze jestem bliżej Boga tym później spadam coraz niżej nie wiem co robić, bardzo się boje, nie jestem wstanie sam zapanować nad swoim życiem i wiem ze mam tylko dwa wyjścia albo upadek na dno albo Bóg. Czy ktoś jest w stanie dać mi jakąś radę?
Dodam ze jestem alkoholikiem i mam 30 lat.

 Re: Brak panowania nad swoim życiem, seks i alkohol.
Autor: spokojny (---.centertel.pl)
Data:   2018-02-25 13:07

Codziennie odmawiaj Koronke do Bozego Milosierdzia i nie zniechecaj sie jesli nie od razu wszystko sie zmieni. Przemiana w zyciu wymaga czasu. Pozdrawiam :)

 Re: Brak panowania nad swoim życiem, seks i alkohol.
Autor: ech (---.play-internet.pl)
Data:   2018-02-25 15:17

Przestań chodzić na prostytutki, bo możesz czymś się zarazić i prezerwatywa wcale przed tym nie chroni. Ja się zaraziłem chlamydią i choruję do dziś. Nie dość, że prawie nie mam dnia bez bólu, i jem ciągle tony leków to przez chorobę nie mogę jeść słodyczy, mleka ani pić alkoholu.

Jeśli grzech Cię nie odstrasza to może odstraszy Cię realne ryzyko zniszczenia sobie życia przez chorobę weneryczną.

 Re: Brak panowania nad swoim życiem, seks i alkohol.
Autor: ... (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2018-02-25 15:19

Próbowałeś grup wsparcia? Zarówno dla uzależnionych od seksu jak i od alkoholu. Skuteczniejszej drogi nie znam.

 Re: Brak panowania nad swoim życiem, seks i alkohol.
Autor: Kalina (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2018-02-25 15:31

Na czym polega to wydawanie się bliskości Boga?
Może zacznij od tego by akt woli jedności z Bogiem skłonił Cię do rozmowy z Miłosiernym Chrystusem w Sakramencie Pokuty i Pojednania. Szczera spowiedź z pragnieniem zerwania z grzechem jest pierwszym krokiem. O czystość seksualną i pokonanie nałogu alkoholowego pewnie przyjdzie Ci trochę powalczyć ale jak powierzysz ten trud Chrystusowi to On da Ci umocnienie. Ilekroć zgrzeszysz, przystępuj do spowiedzi. Może od kapłana otrzymasz dobre rady ale przede wszystkim od Jezusa otrzymasz łaskę.
Do pomocy w walce z nałogami Pan Bóg daje przygotowanych w tym kierunku ludzi. Kluby AA czekają na takie osoby jak Ty. Dobry znak to to, że potrafisz przyznać się do alkoholizmu.
W kwestii seksoholizmu:
http://onanizm.pl/index.php?/topic/11869-gdzie-sie-leczyc/

Co możesz zrobić od zaraz, to przynajmniej próbować unikać sytuacji, które prowokują Cię do takich zachowań. Unikać miejsc, okoliczności, towarzystwa czy środków medialnych, które wyzwalają pożądliwość.
Wejdź sobie sam na ambicję i powiedz głośno, że Twój rozum znaczy więcej niż chwila zaspokojenia, która daje w konsekwencji ból duszy, niesmak, niechęć do samego siebie, zagrożenie zdrowia.
Jesteś przyczynkiem grzechu i upokorzenia kobiet świadczących Ci usługi seksualne.
Jest okres Wielkiego Postu, dla wielu czas postanowień, kroków ku nawracaniu.
Masz piękny czas żeby rozpocząc nowy, lepszy etap swojego życia.
Rozważ w sercu Drogę Krzyżową, może z pomocą zamieszczonych linków, a może sam, własnymi słowami odprawisz modlitwę krocząc razem z Chrystusem na Golgotę, miłując Go za poniesioną ofiarę również za Twoje obecne grzechy.

http://www.mateusztalbot.pl/materialy/droga-krzyzowa-modlitwa-alkoholika.pdf

http://www.duszpasterstwotrzezwosci.pl/index.php?option=com_content&view=article&catid=1:aktualnoci&id=206:droga-krzyowa

Grzeszniku, możesz zyskać wiele, możesz stracić wszystko.

"Patrz! Kładę dziś przed tobą życie i szczęście, śmierć i nieszczęście. Ja dziś nakazuję ci miłować Pana, Boga twego, i chodzić Jego drogami, pełniąc Jego polecenia, prawa i nakazy, abyś żył i mnożył się, a Pan, Bóg twój, będzie ci błogosławił w kraju, który idziesz posiąść. Ale jeśli swe serce odwrócisz, nie usłuchasz, zbłądzisz i będziesz oddawał pokłon obcym bogom, służąc im - oświadczam wam dzisiaj, że na pewno zginiecie, niedługo zabawicie na ziemi, którą idziecie posiąść, po przejściu Jordanu. Biorę dziś przeciwko wam na świadków niebo i ziemię, kładąc przed wami życie i śmierć, błogosławieństwo i przekleństwo. Wybierajcie więc życie, abyście żyli wy i wasze potomstwo, miłując Pana, Boga swego, słuchając Jego głosu, lgnąc do Niego; bo tu jest twoje życie i długie trwanie twego pobytu na ziemi, którą Pan poprzysiągł dać przodkom twoim: Abrahamowi, Izaakowi i Jakubowi. (Pwt 30, 15-20)

 Re: Brak panowania nad swoim życiem, seks i alkohol.
Autor: Estera (---.165.kosman.pl)
Data:   2018-02-25 17:28

Uświadomienie sobie problemu to pierwszy krok do pokonania go. Ty ten krok już masz za sobą. Teraz trzeb iść dalej. Uświadom sobie, że Ty i tylko Ty panujesz nad swoim życiem. Tylko Ty sam z własnej woli sięgasz po alkohol, tylko Ty sam z własnej woli idziesz do prostytutki - i tak dalej. I tylko Ty możesz to przerwać - samo się nie zrobi. Masz wybór: albo taplać się w bagnie jak żaba w błocie, albo żyć na 100%. Pomocą mogą być grupy wsparcia. Zgłoś się do Anonimowych Alkoholików, Anonimowych Erotomanów albo dowolnej poradni leczenia uzależnień - tam są osoby, które wiedzą, jak pomóc. Poczytaj też ten artykuł (dotyczy bulimii, ale wszystkie uzależnienia są podobne): https://wilczoglodna.pl/jak-przerwac-ciag/

 Re: Brak panowania nad swoim życiem, seks i alkohol.
Autor: Monika (---.play-internet.pl)
Data:   2018-03-01 21:58

Proponuje Ci msze o uzdrowienie i uwolnienie ,http://www.jezusuzdrawia.pl/
na takiej mszy po prostu oddaj Bogu wszystkie swoje zmartwienia i uzależnienia, jeśli otworzysz przed nim swoje serce, On Ci pomoże.
Ja na takiej mszy zostałam uzdrowiona fizycznie i duchowo, chociaż o to drugie wcale nie prosiłam ;-) .

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: