logo
Wtorek, 16 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Chłopak rzucił znajomą. Jak jej pomóc?
Autor: Teodora (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2018-03-07 17:17

Znajoma jest bardzo wierzącą, jeszcze młodą osobą. Ponad rok temu rzucił ją chłopak, ona od tego czasu przeżywała chyba załamanie nerwowe, stany depresyjne, permanentny dół, przeżywanie, raz nawet trafiła do szpitala.
Co jakiś czas pisze do niego, szuka kontaktu, czeka na wiadomosci na fb, snapie, za każdą próbą kontaktu z nim dostaje kolejny cios od niego.

Od tamtego czasu odmawiała już kilka razy pod rząd Nowennę Pompejańską albo w intencji jego, albo odbudowy miłości (dokładnie nie wiem, dopytywać nie będę). Teraz chce zacząć kolejną, pisze zrozpaczona, że jak ma ułożyć intencję, że ciągle kocha tego człowieka i najchętniej chciałaby aby wrócił, ale boi się, że nie jest godna o to prosić.

Nie wiem już jak jej pomóc... Nie wiem czy to tak silna jej miłość, czy już jakaś niezdrowa obsesja. Chłopak - jeszcze młody - parę razy potraktował ją tak, że nic tylko go w tyłek kopnąć, a ona próbuje kolejny, kolejny, kolejny raz, za każdym razem dostając cios. Wydawało mi się, że byłoby dobrze, gdyby nauczyła się żyć bez niego, być szczęśliwa sama z Bogiem i sobą, znalazła sobie jakąś nową pasję, skupiła się na poprawie matury i przyszłości... A tak od ponad roku jej, zycie kręci się wokół jednego.
Już sama nie wiem... czy to tak okrutna dla niej próba miłości czy co jej poradzić? Twierdzi, że wciąż go bardzo kocha...

 Tematy Autor  Data
 Chłopak rzucił znajomą. Jak jej pomóc? nowy Teodora 
  Re: Chłopak rzucił znajomą. Jak jej pomóc? nowy wyszywaczek wredny 
  Re: Chłopak rzucił znajomą. Jak jej pomóc? nowy Teodora 
  Re: Chłopak rzucił znajomą. Jak jej pomóc? nowy Monika 
  Re: Chłopak rzucił znajomą. Jak jej pomóc? nowy Marta 
  Re: Chłopak rzucił znajomą. Jak jej pomóc? nowy Sebastian 
  Re: Chłopak rzucił znajomą. Jak jej pomóc? nowy Teodora 
  Re: Chłopak rzucił znajomą. Jak jej pomóc? nowy Ј 
  Re: Chłopak rzucił znajomą. Jak jej pomóc? nowy Teodora 
  Re: Chłopak rzucił znajomą. Jak jej pomóc? nowy Teodora 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: