logo
Wtorek, 23 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy to mozliwe, ze Bog do mnie przemowil?
Autor: Szymon (---.play-internet.pl)
Data:   2018-04-03 09:32

Witam. Dalej nie wiem co sie stalo, ale Bog chyba do mnie przemowil przes Pismo Swiete czy to mozliwe?
Otoz, sluchalem piesni religijnych i w pewnym momecie calkiem spatanicznie siegnalem po Biblie i zaczalem przewracac kartki. W pewnym momecie sie zatrzymalem i przeczytalem losowy wers. Od dlugiego czasu mam problem z czystością a tu trafilem na taki fragment
"27 Słyszeliście, że powiedziano: Nie cudzołóż! 28 A Ja wam powiadam: Każdy, kto pożądliwie patrzy na kobietę, już się w swoim sercu dopuścił z nią cudzołóstwa. 29 Jeśli więc prawe twoje oko jest ci powodem do grzechu, wyłup je i odrzuć od siebie. Lepiej bowiem jest dla ciebie, gdy zginie jeden z twoich członków, niż żeby całe twoje ciało miało być wrzucone do piekła. 30 I jeśli prawa twoja ręka jest ci powodem do grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie. Lepiej bowiem jest dla ciebie, gdy zginie jeden z twoich członków, niż żeby całe twoje ciało miało iść do piekła."
Mt 5, 27-30
Czy to mozliwe ze Bog sie do mnie odezwal? Prosze napiszcie co o tym myslicie. Dziekuje.

 Re: Czy to mozliwe, ze Bog do mnie przemowil?
Autor: danusia (178.219.104.---)
Data:   2018-04-13 14:07

Biblia jest Pismem natchnionym przez Boga i właśnie doświadczyłeś takiej korelacji, bo widzisz słowo Boże nas właśnie przemienia przez poruszenie serca jakiego doświadczyłeś. Dziękuj Bogu i nawróć się, bo Pan jest żywy w nas poprzez Swoje działanie byśmy doświadczali Jego miłości i kochając Jezusa wypełniali Boże Przykazania, które Pan Bóg dał po to byśmy byli szczęśliwi. Codziennie czytaj Słowo Boże, które będzie przemieniało Twoje życie jeśli będziesz wprowadzał je w codzienność.

 Re: Czy to mozliwe, ze Bog do mnie przemowil?
Autor: Ј (---.austin.res.rr.com)
Data:   2018-04-14 01:29

Na pewno Pan Bóg nie chce, żebyś się okaleczył.

 Re: Czy to mozliwe, ze Bog do mnie przemowil?
Autor: Mick (---.play-internet.pl)
Data:   2018-05-01 23:10

Cześć,

Możliwe, miałem to samo (tylko temat inny). Siostra się modliła ja otworzyłem Pismo Święte a tam była odpowiedź na pytanie, które zadałem w myślach. Z pewnych względów nie mogę napisać o co konkretnie chodziło. Byłem jednak bardzo młody i Bóg wiedział, że pytanie, które postawiłem będzie ważne w moim życiu i będzie mi drogowskazem, chociaż ciężko mi było tę odpowiedź zaakceptować.

Pozdrawiam

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: