logo
Poniedziałek, 24 września 2018
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
Kanał czerwony
Kanał zielony
 
 
 Walka z nerwicą lekową.
Autor: Karolina (---.play-internet.pl)
Data:   2018-04-06 16:25

Hej poszukuje pomocy, dobrego słowa, naprowadzenia w walce z nerwicą lekowa jak ja bardzo chciałabym się jej pozbyć. Pierwszy raz pojawiła się mniej więcej 9 lat temu i wtedy udało mi się ja pokonać ale gdy zaczęło mi się układać uderzyła z podwójną siłą ciągle natrętne myśli, objawy, podejrzenia, ogromny strach bardzo mi ciężko z tym. Najgorsza sprawa jest to że ciągle wmawiam i znajduje sobie choroby boję się że zaraz umrę i ogólnie śmierci i że jak umrę bez spowiedzi to Bóg mnie potępi nie umiem inaczej myśleć mam bardzo niska samoocenę. Jestem katoliczka staram się więcej modlić proszę Boga żeby mi pomógł ale nie potrafię tak do końca mu zaufać bo ten strach mnie paraliżuje. Kiedy zaczęłam się więcej modlić to się zaczęły te myśli o Czechach Poradzcie coś 😊

 Re: Walka z nerwicą lekową.
Autor: j. (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2018-04-23 09:10

Módl się do Pana Jezusa modlitwą ojca Dolindo "Jezu Ty się tym zajmij", powierz Mu swoje niepokoje, powtarzaj tak często jak to konieczne. Jeśli czujesz natrętne myśli o grzechach to idź to spowiedzi i Komunii świętej. Dodatkowo znajdź sobie aktywność fizyczną, która zrzuci z Ciebie stres (bieganie, rower itp.) Może Msza z prośbą o uzdrowienie? Myślę że nerwica ma podłoże w niskiej samoocenie, tym jak patrzysz na siebie - krzywym zwierciadle. Bóg Cię kocha taką jaką jesteś. Jesteś DOSKONAŁA taka jaka jesteś. Bo nie kocha Cię za coś :-)

 Re: Walka z nerwicą lekową.
Autor: Hanna (---.wtvk.pl)
Data:   2018-04-23 14:24

Czy jesteś pod stałą opieką medyczną? leczysz się? Systematycznie? natręctwa, wmawianie sobie chorób itp. wymagają dobrego ustawienia.
Modlitwa nie powinna być czymś zamiast działania profesjonalistów.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: