logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Nie mogę uczestniczyć we Mszy w niedzielę.
Autor: Krystian (---.proflink.pl)
Data:   2018-04-07 10:54

Sprawa wygląda tak: Babcia jest prawosławna i w niedziele jest u niej Wielkanoc. Mama też jest prawosławna i chce pojechać. problem w tym, że o 9 rano mam być gotowy. O 7 na Msze mama pewnie mnie nie pusci, jutro pewnie tez nie, w tygodniu tym bardziej. Znam swoją mamę i nie chcę się z nią kłócić, żeby się gniewała itp. wiem, że to nie będzie g. cieżki, ale czy jak nie pojde jutro albo w tygodniu to też? Wieczorem w niedziele zapoznam się z Ewangelią i poszukam czytań na ten dzień.
Porozmawialem z mama wczoraj chwila. chcialem isc na 7:00
Zaczalem temat a ona cos tam cos tam, ze jakbym raz nie poszedl to by sie nic nie stalo, ja podalem najprostsze wg mnie rozwiazanie ze pojde do kosciola w tych samych ciuchach co do babci i tu mama z krzykiem mi powiedziala ze bedzie musiala wstawac rano zeby mnie do kosciola przyszykowac czy cos. ja juz nie mam ochoty z nia na ten temat rozmawiac. Powiem odrazu,ze mama nie wybiera się ani do cerki jutro ani do kościola. Jedziemy po prostu do babci. Nie mam szans pójść dzisiaj ani w tygodniu tymbardziej. Jakby był tu tato (jest na szkoleniu) to bym pewnie z nim poszedł, jakoś bym go naprosił na pójście jutro do kościoła. On tak samo nie lubi jak "kombinuje" nakrzyczal na mnie iles razy za to ze chcialem isc na spowiedz, sam do mnie kiedys mowil przed tym jak bylismy na gorzkich zalach w niedzielę, że może nie muszę być na mszy. Boję się nawet wysłać sms. Chciałbym bardzo pójść ale oczywiście święta prawosławne są "ważniejsze" od udziału we Mszy. Co mogę zrobić? Pójście raczej odpada. na pewno chciałbym jutro zapoznać się z czytaniami i Ewangelią i dodać coś rano i wieczorem w modlitwie. Martwi mnie też to, że jak bym chciał iść dzisiaj pograć w piłkę to bym mógł to pewnie zrobić a pójśc dzisiaj do kosciola pewnie nie no bo to przecież kombinowanie.

 Tematy Autor  Data
 Nie mogę uczestniczyć we Mszy w niedzielę. nowy Krystian 
  Re: Nie mogę uczestniczyć we Mszy w niedzielę. nowy Krystian 
  Re: Nie mogę uczestniczyć we Mszy w niedzielę. nowy Hanna 
  Re: Nie mogę uczestniczyć we Mszy w niedzielę. nowy Krystian 
  Re: Nie mogę uczestniczyć we Mszy w niedzielę. nowy Hanna 
  Re: Nie mogę uczestniczyć we Mszy w niedzielę. nowy Krystian 
  Re: Nie mogę uczestniczyć we Mszy w niedzielę. nowy A-Mail 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: