logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Nie znoszę męża mojej siostry.
Autor: bm (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2018-04-16 19:24

Co robić. On z powodu swojego wyglądu i zachowania odbiera mi siły. Są dopiero co po ślubie, a ja zamknęłam się w sobie. Nie mogę sobie ułożyć własnego życia i nawiązać z nimi normalnej relacji opartej na miłości, radości. Mam wrażenie, że ich związek odebrał mi moją własną tożsamość, radość życia, resztki energii.

 Re: Nie znoszę męża mojej siostry.
Autor: dssfd (---.play-internet.pl)
Data:   2018-04-23 19:12

Jest tak przystojny i ujmujący, że odbiera Ci to siły? Czy aż tak szpetny i wredny? :) Czy Wy razem mieszkacie,że jesteś tak bardzo zależna od konieczności "bycia z nimi w relacji"? A może masz jeszcze niewiele lat, może jesteś zazdrosna o siostrę?

 Re: Nie znoszę męża mojej siostry.
Autor: G_JP (---.nycmny.fios.verizon.net)
Data:   2018-04-23 19:43

W jaki sposób wygląd człowieka może innemu człowiekowi odbierać siły? Czy można prosić o bardziej szczegółowe przedstawienie problemu?

 Re: Nie znoszę męża mojej siostry.
Autor: Aneta (77.87.0.---)
Data:   2018-04-23 19:58

Może spróbuj zacząć żyć WŁASNYM życiem? Ja nie znoszę brata mojego męża i kompletnie mi to nie przeszkadza, nie muszę przecież lubić wszystkich. Gorszy problem byłby, gdybyś za bardzo polubiła męża siostry... Zgaduję, że siostra była dotąd bardzo ważną osobą w Twoim życiu i odebrałaś jej związek jako stratę - ma teraz dla Ciebie mniej czasu, a na dodatek obdarzyła miłością kogoś, kogo nie lubisz. Poczekaj trochę, aż małżeństwo okrzepnie, nacieszą się sobą, sobie również daj czas na oswojenie się z sytuacją. Po kilku miesiącach możesz zacząć na nowo układać swoje kontakty z siostrą, możecie się spotykać na "babskie" ploteczki itp. Musisz na nowo zdefiniować swoje miejsce w jej życiu, tak aby nie zagrażać jej małżeństwu. Wobec szwagra zachowaj uprzejmość, nie zmuszaj się do serdeczności, której nie czujesz. Co do relacji opartej na miłości - nie należy tu rozumieć miłości jako uczucia. Uczucia są niezależne od nas i zbyt efemeryczne, aby cokolwiek na nich opierać, chodzi raczej o postawę miłości, życzliwości, gotowości do pomocy, a tego na pewno Ci nie brakuje. Póki co zajmij się swoim życiem - znajomymi, pozostałymi członkami rodziny, samą sobą.

 Re: Nie znoszę męża mojej siostry.
Autor: Mick (---.play-internet.pl)
Data:   2018-05-01 22:52

Cześć,

Byłem kiedyś w podobnej sytuacji (tylko że byłem tym którego nie lubisz), siostra mojej dziewczyny zwyczajnie mnie znienawidziła gdyż nie interesowałem się nią w taki sposób jak by sobie tego życzyła. W związku z tym wyszedł z tego niezły kwas - cały czas mówiła do mnie przykre słowa. Raz nawet powiedziała słowa: "Nie nadajesz się do naszej rodziny". Więc wreszcie jej marzenie się spełniło. Nie jesteśmy już razem, moja dziewczyna zamieszkała z nowym chłopakiem kilka lat przed ślubem. Więc wygląda na to, że jeden grzech pociąga za sobą drugi. O ile to możliwe jak najszybciej zawróć z tej drogi, szkoda żyć w ponurej atmosferze. Dla osoby, która wchodzi w nowe "rodzinne" relacje gdzie są nowe osoby - dla niej to dodatkowy stres (przynajmniej dla mnie był). Chciałem mieć dobre relacje ale nie wyszło... Żałuję i wiem, że relacje powinny być dobre. Jeśli nie są to zwyczajnie niszczą nas od środka.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: