logo
Wtorek, 16 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Mój oprawca, alkoholik i narkoman dostał rozgrzeszenie, a ja nie.
Autor: Ania (27 l.) (---.gtnet.net.pl)
Data:   2018-06-08 00:22

Zostałam skrzywdzona przez pewna osobę w dzieciństwie, obecnie ten chłopak pije, bierze narkotyki, bije moja rodzinę (niestety mieszkałam z nim). Cały dom jest podporządkowany pod jedna osobę, która ma każdego za nic, mam małego brata który codziennie w nocy placze bo się boi. Wyprowadziłam się z domu na stancje do chłopaka, planujemy przyszłość, nikomu nie robimy krzywdy, chodzimy do kościoła, jesteśmy wierzący. Gdy idziemy do spowiedzi każdy nas odrzuca bo mieszkamy razem, gdy ten człowiek poszedł miesiąc temu do spowiedzi, ponieważ komunia była u jego chrzesniaka dostał rozgrzeszenie bez problemu, dlaczego on mógł przyjąć komunie za mojego brata, mimo ze za chwile wrócił i uderzył własną matkę. A ja nie mogłam? Nikogo nie krzywdze. Chciałabym żeby jakiś ksiądz mi to wytłumaczył bo nie rozumiem. Co my takiego robimy, my młodzi, nie mamy pieniędzy na utrzymanie, studiuje, chłopak pracuje i dajemy razem, osobno nie byłoby takiej możliwości. Bardzo boli mnie to jak widzę to wszystko, brak spowiedzi nie odsunie mnie od kościoła ale jest mi przykro.

 Tematy Autor  Data
 Mój oprawca, alkoholik i narkoman dostał rozgrzeszenie, a ja nie. nowy Ania (27 l.) 
  Re: Mój oprawca, alkoholik i narkoman dostał rozgrzeszenie, a ja nie. nowy Kalina 
  Re: Mój oprawca, alkoholik i narkoman dostał rozgrzeszenie, a ja nie. nowy Alina 
  Re: Mój oprawca, alkoholik i narkoman dostał rozgrzeszenie, a ja nie. nowy Weronika 
  Re: Mój oprawca, alkoholik i narkoman dostał rozgrzeszenie, a ja nie. nowy Robson 
  Re: Mój oprawca, alkoholik i narkoman dostał rozgrzeszenie, a ja nie. nowy Mariusz 
  Re: Mój oprawca, alkoholik i narkoman dostał rozgrzeszenie, a ja nie. nowy Estera 
  Re: Mój oprawca, alkoholik i narkoman dostał rozgrzeszenie, a ja nie. nowy aaaaa 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: