logo
Wtorek, 23 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Co zrobiła, że znalazła się w centrum piekła?
Autor: Julia (---.tks.pl)
Data:   2018-06-08 08:51

Czytałam książkę pt. "Piekło widziane przez świętych i mistyków". Jest tam fragment wizji piekła przekazany przez Matkę Bożą 1981 r. w Medjugorje. Wiem,że Kościół nie wypowiedział się jeszcze za autentycznością tych objawień, ale z tego co wyczytałam w interencie jest na dobrej drodze za uznaniem części wizji.
Zacytuję kilka fragmentów z tej książeczki:
W pewnej chwili Matka Boża zniknęła i przed wami otworzyło się piekło. Widzieliście je ty, Jakov i Marija. Napisałaś, że było przerażające - wyglądało jak morze ognia. Było w nim wielu ludzi, wszyscy mroczni, wydawali się być diabłami. Twierdzisz, że pośrodku morza widziałaś prostytutkę - blondynkę z długimi włosami i rogami, którą diabły atakowały ze wszystkich stron i było to okropne"(...) " Ponownie widziałam tę jasnowłosą prostytutkę z rogami. Ona cierpi w samym środku tego ognia, a diabły są wokół niej. Jakież to straszne"(...)"- Widzieliście piekło, widzieliście dziewczynę, która była w płomieniach. Widzieliście jej postać? - Widzieliśmy ją w piekle, była wśród płomieni. Wyszła i miała coś zwierzęcego w swojej postaci.Coś dzikiego. - Kiedy widzieliście tę dziewczynę w piekle, to czy Nasza Pani powiedziała wam, dlaczego ona się tam znajdowała?"
Dzieci nazywały ją prostytutką, ale nie wiedziały dlaczego znajduje się ona w piekle. Zastanawia mnie dlaczego to ona cierpi najwięcej i znajduje się w środku piekła atakowana przez chmarę diabłów. Co musiała takiego zrobić, żeby znaleźć się w centrum piekła? W historii świata było wielu ludobójców, ludzi wyjątkowo okrutnych, ale większości są to mężczyźni np Hitler, Stalin. Nie słyszałam o żadnej kobiecie zapisanej na kartach historii, która swoim złem dorównywałaby niektórym mężczyznom. Jak myślicie co mogła takiego zrobić?

 Tematy Autor  Data
 Co zrobiła, że znalazła się w centrum piekła? nowy Julia 
  Re: Co zrobiła, że znalazła się w centrum piekła? nowy Hanna 
  Re: Co zrobiła, że znalazła się w centrum piekła? nowy Mariusz 
  Re: Co zrobiła, że znalazła się w centrum piekła? nowy Kasia 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: