logo
Czwartek, 25 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Powinniście mnie teraz co niektórzy przeprosić.
Autor: Cierpiący (---.scarnet.eu)
Data:   2018-06-09 16:41

Pisałem już tutaj kilka razy parę lat temu i chciałbym teraz wszystkim oznajmić że Bóg zniszczył mi życie totalnie.A te wasze rady okazały się nic nie warte.Bóg tak jak miał mnie gdzieś tak ma mnie gdzieś nadal i nic mi nie pomógł.Prosiłem go o potrzebne łaski a nic nie otrzymałem.Nie mam już żadnej przyszłości.A tak zapewnialiście mnie, że za kilka lat twój los się odmieni.Powinniście mnie teraz co niektórzy przeprosić za składanie pustych obietnic bez pokrycia.Tyle ile się nacierpiałem to tylko ja wiem, modliłem się, latałem jak ten głupi do Kościoła i oczywiście nic się nie zmieniło.I na co te wszystkie błogosławieństwa na koniec mszy? Bóg jak się na kogoś uprze to choćby go kapłani błogosławili w dzień i noc to i tak nic nie da.Zawsze jak czytałem katolickie portale to podkreślali,że najgorsza w życiu jest pycha, że Bóg ceni skromność.I ja zawsze prosiłem Boga skromnie tylko o to co bardzo mi pomogło w życiu i to głównie w życiu duchowym.I cóż nawet tyle łaski dla mnie nie było.Inni prosili o dużo więcej albo w ogóle nie prosili i wszystko otrzymali.Teraz są szczęśliwi.Cóż widocznie dla mnie jak dla biblijnego Ezawa błogosławieństwa nie starczyło.A podobnież Bóg tak brzydzi się pychą.Jak tu kiedyś pisałem to odpowiadaliście mi że jestem jeszcze młody, że jeszcze dużo przede mną.I minęło długie pięć lat, ja się postarzałem dziś już mi bliżej do 30 niż jestem po 20.I gdzie ta pomoc Boga? Może choć rzuci jakieś ochłapy na starość choć bardzo w to wątpię.Kiedyś prosiłem was o śmierć,a wy pisaliście mi, że nie proś o to Bóg ma dla ciebie wspaniały plan, jeszcze będziesz szczęśliwy.Długie lata minęły, ja przeżyłem wiele udręk i dziś żałuje że tego sam nie skończyłem.Chyba z 10000 razy pytałem się Boga jakie jest moje powołanie i nigdy nikt nie odpowiedział.Chyba widocznie nie mam powołania.Nie wiem czy moderator to puści, ale chciałem wam pokazać, że Bóg kocha tylko swoich wybrańców zaś takich ludzi jak ja ma niestety gdzieś.Mówił Chrystus, że bez niego nic nie możemy uczynić.To jak ja w takim razie mam się zbawić bez pomocy Boga? Czekam na odpowiedzi.

 Tematy Autor  Data
 Powinniście mnie teraz co niektórzy przeprosić. nowy Cierpiący 
  Re: Powinniście mnie teraz co niektórzy przeprosić. nowy Magdalena 
  Re: Powinniście mnie teraz co niektórzy przeprosić. nowy Kitty 
  Re: Powinniście mnie teraz co niektórzy przeprosić. nowy Sługa Boży 
  Re: Powinniście mnie teraz co niektórzy przeprosić. nowy B. 
  Re: Powinniście mnie teraz co niektórzy przeprosić. nowy hbxcgyv 
  Re: Powinniście mnie teraz co niektórzy przeprosić. nowy Natalka 
  Re: Powinniście mnie teraz co niektórzy przeprosić. nowy wierząca i praktykująca 
  Re: Powinniście mnie teraz co niektórzy przeprosić. nowy Asia 
  Re: Powinniście mnie teraz co niektórzy przeprosić. nowy Martyna 
  Re: Powinniście mnie teraz co niektórzy przeprosić. nowy Estera 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: