logo
Niedziela, 23 września 2018
Szukaj w

Posłuchaj Radyjka
Kanał czerwony
Kanał zielony

Po spowiedzi mam wybaczone wszystkie grzechy?
Autor: Ola (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data:   2018-07-07 16:18

Mam takie pytanie jeli byam u spowiedzi to mam wybaczone grzechy wszystkie? I co jeli nie usyszaam pokuty? Wiem ze jest gupie pytanie ale bardzo mi to pomoe.

Re: Po spowiedzi mam wybaczone wszystkie grzechy?
Autor: Hanna (---.wtvk.pl)
Data:   2018-07-09 00:04

"Jeli byam u spowiedzi to mam wybaczone grzechy wszystkie?"
Olu, nie wiemy, czy dostaa rozgrzeszenie. Skd mamy mie t wiedz? To dla nas niemoliwe.
Mam nadziej, e tak, ale nie oczekuj pewnej odpowiedzi od osb, ktre tego wiedzie nie mog. Samo "bycie u spowiedzi" to nie wszystko. Nie pisz tego, aby Ci niepokoi, ale by zwracaa uwag na sprawy istotne.

Re: Po spowiedzi mam wybaczone wszystkie grzechy?
Autor: B. (---.184.133.124.ipv4.supernova.orange.pl)
Data:   2018-07-10 02:59

Jeeli nie zataia grzechu, jeeli wyznaa wszystkie grzechy ktre sobie przypomniaa w czasie rachunku sumienia i jeeli dostaa rozgrzeszenie, to tak, wszystkie grzechy kapan Ci odpuci w czasie spowiedzi. Jeeli potem przypomni Ci si jaki zapomniany grzech, powiedz o nim podczas nastpnej spowiedzi.

Jest 5 warunkw, ktre trzeba wypeni:
1) dobry rachunek sumienia,
2) al za popenione grzechy,
3) postanowienie poprawy,
4) szczere wyznanie grzechw,
5) zadouczynienie.

"co jeli nie usyszaam pokuty?" Na drugi raz popro kapana w konfesjonale, podczas spowiedzi, o powtrzenie jaka ma by pokuta, powiedz e niedosyszaa.

W aktualnej sytuacji proponowaabym aby posza do tego kapana jak bdzie w konfesjonale i powiedziaa e nie usyszaa pokuty. Jeeli znalezienie tego kapana byoby trudne, to id do innego i zapytaj co zrobi.
Pozdrawiam :)

Odpowiedz na t wiadomo
 Twoje imi:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: