logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Nie pamiętam dokładnie pokuty.
Autor: Aleksandra (---.opera-mini.net)
Data:   2018-07-30 09:56

Hej ;) sorki ze zawracam głowę a jeśli chodzi np o to ze spowiednik mówił coś ze mam przez pare dni chyba dziś i jutro odmówić pokutę a ja to zrobiłam po spowiedzi nie pamietam dokładnie tego czasu jaki mi wyznaczył tak jak pokuty ale modliłam sie w zamian tak jakby za to?

 Re: Nie pamiętam dokładnie pokuty.
Autor: Hanna (---.wtvk.pl)
Data:   2018-07-30 13:05

Skoro pamiętasz, że przez kilka dni, to co Ci szkodzi. Olu, odmówić przez kilka dni, np. co dnia przez tydzień? Czas się pewnie znajdzie, a czas z Panem Bogiem nigdy nie jest przecież stracony...

 Re: Nie pamiętam dokładnie pokuty.
Autor: Aleksandra (---.centertel.pl)
Data:   2018-07-30 13:27

Dziekuje :)
A jeśli odmówiłam od razu po spowiedzi to dobrze?

 Re: Nie pamiętam dokładnie pokuty.
Autor: Hanna (---.wtvk.pl)
Data:   2018-07-30 14:24

Częściowo dobrze. Po spowiedzi to raz, a miałaś pamiętać o tej modlitwie przez jakiś czas, prawda? Nie zaś jednorazowo się pomodlić. Ksiądz miał w tym na pewno jakiś zamysł, skoro prosił o kilkudniową modlitwę, a o odmówienie raz - hurtem. No więc co Ci przeszkadza w systematycznej modlitwie?
A na przyszłość - uważamy i jeśli czegoś nie pamiętamy, to pytamy przed odejściem od konfesjonału, żeby się upewnić :)

 Re: Nie pamiętam dokładnie pokuty.
Autor: Aleksandra (---.centertel.pl)
Data:   2018-07-30 17:57

Modliłam sie dzisiaj i wczoraj ogólnie modle sie tylko martwię sie bardzo... Jak byłam wczoraj u spowiedzi i jeśli nie wypełnię tej pokuty to moja spowiedz będzie nieważna czy będzie ważna i wróciłam do Pana Boga?

 Re: Nie pamiętam dokładnie pokuty.
Autor: Natalka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2018-08-02 00:18

Przecież wypełniasz. To dopiero 2 dni a ma być kilka :) Dobry i Miłosierny Bóg wie co zamierzasz, czego pragniesz i co czynisz. Jeśli chcesz uczciwie wypełnić co trzeba - nie lękaj się. Warto się modlić - Oddaję się Tobie Jezu - troszcz się Ty! (Akt zawierzenia przeciwko niepokojom i zmartwieniom O. Dolindo Ruotolo).
pozdrawiam i życzę wszelkiego dobra i pokoju w sercu na każdy czas,

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: