logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Koleżanki mają chłopaka albo męża, a ja nie.
Autor: olga (25 l.) (---.centertel.pl)
Data:   2018-07-30 15:04

Przez całe życie prubuję zbytnio nie grzeszyć, ale w moim odczuciu to Bóg mnie od dziecka wystawia na próby. Chciała bym normalnego życia. Takiego jak mają osoby w moim wieku. Mam 25 lat i od dziecka choruje na wrodzone wodogłowie. No niestety czasami ta choroba jest dokuczliwa. mam bardzo silne bóle głowy. niewien jakoś całe życie czuje ze prześladuje mnie pech. Nawet gdy szłam do szkoły średniej to musiałam iść do takiej co jest najblizej a nie do takej jakiej bym chciała. ale pomijając to. to jeszcze w tym miesiącu mam mieć operacje związaną własnie z wodogłowiem. Całe życie po lekarzach moja babcia co ma 70 lat tyle się nie nachodzi po lekarzach co ja. czasem poprostu zazdroszczę jak widze gdy jakaś koleżanka ma chłopak albo męża, dzieci. A ja co nic. I jak tak pomyśle o tym to po prostu jest mi smutno.

 Re: Koleżanki mają chłopaka albo męża, a ja nie.
Autor: Gosia (---.wieszowanet.pl)
Data:   2018-08-16 22:36

Olgo,
współczuję choroby. Masz prawo byś smutna. Tylko czy chcesz na tym poziomie pozostać? Chcesz żyć swoim życiem najlepiej jak się da czy medytować swój "pech"? Nawet najzdrowsi ludzie musieli iść do najbliższej szkoły. Możesz płakać i mieć pretensje do Boga, a możesz dziękować za życie i prosić o udaną operację. A nawet być wdzięczną, że leczenie jakiekolwiek jest możliwe. Życzę, żeby Twoja sytuacja się poprawiła.
PS Chłopcy niekoniecznie szukają marudnych dziewczyn.
PS2 Co miałaby mieć Twoja wrodzona choroba do Twoich niezbyt wielu grzechów? Nie ma tu związku.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: