logo
Czwartek, 28 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Mam tragedię. Czy potrzebna mi spowiedź?
Autor: Aleksandra (20 l.) (---.centertel.pl)
Data:   2018-08-13 17:25

Hej sorki że piszę znowu mam tragedie chce jechać do egzorcysty ale jest ciężko modliłam się dużo przez te parę dni z modlitewników nie wiem już co mam robić czy potrzebna mi spowiedź?

 Re: Mam tragedię. Czy potrzebna mi spowiedź?
Autor: zielona_mrowka (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2018-08-13 20:22

Dziewczyno Ci jest potrzebna przede wszystkim profesjonalna terapia a nie egzorcyści, spowiedź i książeczki do nabożeństwa. A jeżeli uważasz ze powinnaś z nich korzystać to tylko po konsultacji i za zgodą terapeuty. Patrząc na posty którymi zasypujesz to forum w ostatnich tygodniach naprawdę mam wrażenie ze Twoje duchowe działania mogą - w Twoim konkretnym przypadku - stanowić przeszkodę w terapii i obiektywnie przynosić Ci szkodę.

Podsumowując - dla Ciebie jedyna rada do słuchać sie terapeuty. Bezwzględnie.

Pytanie do moderatora - jak długo bedą puszczane tematy Aleksandry? Naprawdę jej to nie pomaga, a forum staje sie jednym wielkim topickiem Aleksandry, troche szkoda naszego czasu na czytanie tego...

 Re: Mam tragedię. Czy potrzebna mi spowiedź?
Autor: sstaszek (89.231.140.---)
Data:   2018-08-13 20:24

Jak prawdziwa tragedia to widzę pomoc lekarza (ratowników medycznych) ew. policji czy prokuratora.

 Re: Mam tragedię. Czy potrzebna mi spowiedź?
Autor: bvr (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2018-08-13 22:07

Przepraszam ale muszę to napisać. Czytam twoje posty i według mnie powinnaś swój stan skonsultować z psychologiem, ew. psychiatrą. W rzeczywistości, nie w internetach.

 Re: Mam tragedię. Czy potrzebna mi spowiedź?
Autor: Aleksander (---.interkonekt.pl)
Data:   2018-08-13 22:45

Olu, jak reagują na Twoje zachowanie najbliżsi? Tzn. rodzice, rodzeństwo i dziadkowie. Czy martwia się o Ciebie? Jak oni czują się? Odnoszę wrażenie subiektywe, że jesteś chora psychicznie. Egzorcysta zawsze oprócz modlitwy i Spowiedzi Św., najpierw zaleca konsultacje psychiatryczne.

 Re: Mam tragedię. Czy potrzebna mi spowiedź?
Autor: Aleksandra (20 l.) (---.centertel.pl)
Data:   2018-08-13 23:08

Hahaha spoko

 Re: Mam tragedię. Czy potrzebna mi spowiedź?
Autor: aaaaa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2018-08-14 06:59

Potrzebny Ci psychiatra.

 Re: Mam tragedię. Czy potrzebna mi spowiedź?
Autor: Gosia (---.wieszowanet.pl)
Data:   2018-08-14 12:42

Autor: Aleksandra (20 l.) (---.centertel.pl)
Data: 2018-08-13 23:08

Hahaha spoko

----
Kto jest adresatem tych słów? Dla mnie brzmią bezczelnie, bo nic śmiesznego tu nie było.

 Re: Mam tragedię. Czy potrzebna mi spowiedź?
Autor: grześnica (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data:   2018-08-14 23:10

Olu, tobie potrzebny jest psychiatra w realu, my nie możemy ci pomóc. Zresztą wyżej to zostało napisane. Także męczyłam się przez długie lata; ciągły stres. Wiedziałam, że coś złego dzieje się ze mną, ale do psychiatry nie poszłam. Aż pewnego razu, przy dodatkowym stresie, organizm podał się - zachorowałam na schizofrenię.
Może to będzie przestrogą dla ciebie i skorzystasz z pomocy specjalistów.

 Re: Mam tragedię. Czy potrzebna mi spowiedź?
Autor: Andrzej (---.toya.net.pl)
Data:   2018-08-16 20:51

W życiu rzadko, ale jednak czasem zdarzają się przypadki pewnych osób, którzy wykorzystując ludzką naiwność, dobrą wolę lub po prostu przezorność tworzą wyimaginowane historie, aby wzbudzić pewną reakcję. Internet jest w jakimś stopniu anonimowy i pozwala na zakrycie się w pewnej mierze. Ma to swoje dobre jak i złe strony. Aleksandro, jeżeli opowiadasz prawdziwe historie z Twojego życia, to posłuchaj wcześniejszych porad i udaj się po profesjonalną pomoc - lekarz, psycholog, psychiatra, terapia itd.
Jeżeli Twoja opowieść jest fałszywa, to proszę przestań, bo ktoś będzie miał podobny problem do Twojego i ludzie zaczną wątpić i staną się nieczuli na prawdziwy przypadek człowieka dotkniętego depresją lub innym zaburzeniem psychicznym.
Pozdrawiam i pomodlę się w Twojej intencji o korzystne rozwiązanie Twojej sytuacji.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: