logo
Wtorek, 16 lipca 2019
Szukaj w

Posłuchaj Radyjka
Kanał czerwony
Kanał zielony

Dlaczego tak trudno o wartosciowego mezczyzne? :(
Autor: Lidka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2018-08-20 21:42

Moja modlitwa o dobrego ma ma swoj pocztek ju jakie siedem lat temu. Rozpoczelam ja od mojego glebokiego nawrocenia, gdy skonczylam 22 lata.
Modliam sie duzo i przy tym poznalam wielu mezczyzn. Kazdy mnie w jakis sposob zranil :( Moje zaangazowanie, wrazliwosc i pragnienie by ta druga osobe uszczesliwic bylo wielkie. Jednak to nie bylo doceniane :( Moj warunek to zycie w czystosci przedmalzenskiej. Dzis malo ktory mezczyzna chce sie tego podjac. A ja pragne tylko normalnej, kochajacej sie rodziny i by ktos mnie pokochal:(
Nie potrafie zliczyc ile lez i bolu musialam przejsc przez te wszystkie lata.
Choc wiem, ze ten czas byl czasem wielkiego rozwoju i dojrzalosci dla mnie.
To jest dla mnie czas wielkiej proby...
Chcialabym uwierzyc, ze istnieja mezczyzni, ktorzy sa wartosciowi, ale juz nie potrafie....:(
Prosze kochani o modlitwe za mnie.
Lidia

Re: Dlaczego tak trudno o wartosciowego mezczyzne? :(
Autor: Ela (---.static.system77.pl)
Data:   2018-08-31 15:28

Witaj,

Istniej tacy mczyni. Chocia fakt faktem, ciko kobiecie znale mczyzn, ktra wytrwa w czystoci. Mj chopak niestety nie wytrwa w czystoci lecz jest bardzo wraliwym, wartociowym czowiekiem. Ja natomiast wyznaj ycie w czystoci przed lubem i mj mczyzna trwa w tej czystoci razem ze mn. Kiedy byo to dla mnie nie do przejcia, e mia inne kobiety. Lecz rozmowy i wsplna modlitwa duo daj. Jego przeszo znikna i nie ma dla mnie znaczenia. Kochamy si, szanujemy i wiemy, e chcemy spdzi ze sob reszt ycia. Tobie te tego ycz z caego serca. Ten, ktry pokocha Ci caym swoim sercem, bdzie z Tob na dobre i na ze i uszanuj Twoje podejcie do ycia wedug praw Boych. Czy wytrwa w czystoci czy te nie - jeeli kocha, Bg postawi go na Twojej drodze oraz zmieni Twoje i Jego ycie bo razem bdziecie mogli dy do zbawienia. Pozdrawiam Ci.

Autor: Martyna (---.play-internet.pl)
Data:   2018-09-02 21:00

Kochana, nie dla kadego czysto jest wartoci - wikszo z nich po prostu tego nie rozumie, kupuje to, co mwi im wiat.

Akurat wczoraj byam na weselu w skromnej sukience, delikatnym makijau. Ale wiesz kto by rozchwytywany? Dziewczyny odwane, wyzywajce, ubrane w sposb mocno podkrelajcy sylwetk, w intensywnych makijaach. Nie wiem co Ci poradzi, bo sama to zauwaam. Nie chcesz by chyba obiektem (to sowo dobrze pasuje) zainteresowania takich panw? Pozostaje wic czeka na tego, ktry doceni Twoje wntrze, a dopiero pniej seksualno.

Cierpliwo, modlitwa i otwarto na ludzi - to nam pozostaje. :)

Ps. Znam kilka wspaniaych maestw, gdzie mowie s wspaniaymi mczyznami. Wic pewnie si jeszcze gdzie tacy przed nami chowaj. :)

Autor: Mick (---.play-internet.pl)
Data:   2018-10-13 09:00

Istniej tacy mczyni. Problem polega na tym, e te prawie nie wierz, e istniej takie kobiety. Warty zerknicia wtek dotyczcy skutkw grzechw nieczystoci: (klik).

Odpowiedz na t wiadomo
 Twoje imi:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: