logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Dlaczego tak trudno o wartosciowego mezczyzne? :(
Autor: Lidka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2018-08-20 21:42

Moja modlitwa o dobrego męża ma swoj początek już jakieś siedem lat temu. Rozpoczelam ja od mojego glebokiego nawrocenia, gdy skonczylam 22 lata.
Modliłam sie duzo i przy tym poznalam wielu mezczyzn. Kazdy mnie w jakis sposob zranil :( Moje zaangazowanie, wrazliwosc i pragnienie by ta druga osobe uszczesliwic bylo wielkie. Jednak to nie bylo doceniane :( Moj warunek to zycie w czystosci przedmalzenskiej. Dzis malo ktory mezczyzna chce sie tego podjac. A ja pragne tylko normalnej, kochajacej sie rodziny i by ktos mnie pokochal:(
Nie potrafie zliczyc ile lez i bolu musialam przejsc przez te wszystkie lata.
Choc wiem, ze ten czas byl czasem wielkiego rozwoju i dojrzalosci dla mnie.
To jest dla mnie czas wielkiej proby...
Chcialabym uwierzyc, ze istnieja mezczyzni, ktorzy sa wartosciowi, ale juz nie potrafie....:(
Prosze kochani o modlitwe za mnie.
Lidia

 Re: Dlaczego tak trudno o wartosciowego mezczyzne? :(
Autor: Ela (---.static.system77.pl)
Data:   2018-08-31 15:28

Witaj,

Istnieją tacy mężczyźni. Chociaż fakt faktem, ciężko kobiecie znaleźć mężczyznę, która wytrwał w czystości. Mój chłopak niestety nie wytrwał w czystości lecz jest bardzo wrażliwym, wartościowym człowiekiem. Ja natomiast wyznaję życie w czystości przed ślubem i mój mężczyzna trwa w tej czystości razem ze mną. Kiedyś było to dla mnie nie do przejścia, że miał inne kobiety. Lecz rozmowy i wspólna modlitwa dużo dają. Jego przeszłość zniknęła i nie ma dla mnie znaczenia. Kochamy się, szanujemy i wiemy, że chcemy spędzić ze sobą resztę życia. Tobie też tego życzę z całego serca. Ten, który pokocha Cię całym swoim sercem, będzie z Tobą na dobre i na złe i uszanuję Twoje podejście do życia według praw Bożych. Czy wytrwał w czystości czy też nie - jeżeli kocha, Bóg postawi go na Twojej drodze oraz zmieni Twoje i Jego życie bo razem będziecie mogli dążyć do zbawienia. Pozdrawiam Cię.

 Re: Dlaczego tak trudno o wartosciowego mezczyzne? :(
Autor: Martyna (---.play-internet.pl)
Data:   2018-09-02 21:00

Kochana, nie dla każdego czystość jest wartością - większość z nich po prostu tego nie rozumie, kupuje to, co mówi im świat.

Akurat wczoraj byłam na weselu w skromnej sukience, delikatnym makijażu. Ale wiesz kto był rozchwytywany? Dziewczyny odważne, wyzywające, ubrane w sposób mocno podkreślający sylwetkę, w intensywnych makijażach. Nie wiem co Ci poradzić, bo sama to zauważam. Nie chcesz być chyba obiektem (to słowo dobrze pasuje) zainteresowania takich panów? Pozostaje więc czekać na tego, który doceni Twoje wnętrze, a dopiero później seksualność.

Cierpliwość, modlitwa i otwartość na ludzi - to nam pozostaje. :)

Ps. Znam kilka wspaniałych małżeństw, gdzie mężowie są wspaniałymi mężczyznami. Więc pewnie się jeszcze gdzieś tacy przed nami chowają. :)

 Re: Dlaczego tak trudno o wartosciowego mezczyzne? :(
Autor: Mick (---.play-internet.pl)
Data:   2018-10-13 09:00

Istnieją tacy mężczyźni. Problem polega na tym, że też prawie nie wierzą, że istnieją takie kobiety. Warty zerknięcia wątek dotyczący skutków grzechów nieczystości: (klik).

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: