logo
Czwartek, 28 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy wyparłam się Jezusa?
Autor: Laila (---.centertel.pl)
Data:   2018-09-16 20:29

Dzisiaj, gdy mama zapytała dokąd idę, odpowiedziałam, że do koleżanki. A tak naprawdę to szłam najpierw do kościoła, a potem do koleżanki. Kilka dni temu mama zapytała, gdzie byłam tak długo, to powiedziałam, że na zakupach, a byłam na zakupach i na Mszy św. Czy wyparłam się w ten sposób Jezusa?

 Re: Czy wyparłam się Jezusa?
Autor: Ada (---.docsis.tczew.net.pl)
Data:   2018-09-17 13:43

Myślę, że się nie wyparłaś, a mamie powiedziałaś półprawdę. Faktycznie byłaś u koleżanki ale byłaś też w kościele.
Dlaczego nie powiedziałaś mamie jak było? Boisz się? Wstydzisz?

 Re: Czy wyparłam się Jezusa?
Autor: Laila (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2018-09-20 19:17

Nie umiem logicznie wytłumaczyć, dlaczego tak odpowiedziałam. Kocham Jezusa. Staram się codziennie być na Mszy świętej. Ale też nie lubię za dużo o sobie opowiadać.
Dziękuję za odpowiedź :)

 Re: Czy wyparłam się Jezusa?
Autor: n (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2018-10-06 00:30

Laila, wiesz, że powodem dla którego nie powiedziałaś prawdy nie jest to, że nie lubisz dużo o sobie opowiadać, prawda? Stań w prawdzie. Czego się boisz? Powiedz Bogu, który jest w Twoim sumieniu prawdę i przeproś i proś o odwagę żeby już się nie bać mówić o Jezusie. Prawda Cię wyzwoli. Masz szansę to zrobić już teraz gdy jesteś jeszcze młodziutka. Ucz się już dziś być szczerą wobec samej siebie, uczciwą. Pracuj nad taką postawą, a będziesz miała za to przeogromny dar w sercu od Boga... brak lęku, przecudowny dar i wolność, która niczego i nikogo się nie boi. Wolność, która wynika ze spokoju sumienia, ze świadomości, że się jest w dobrej, w najlepszej relacji na świecie tj. relacji osobistej z Bogiem. Ale taką można mieć, jeśli się jest wobec Boga szczerym "do bólu".

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: