logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Zdeptał mnie chrzestny narzeczonego.
Autor: Kornelia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2018-11-06 08:28

Witam, mam poważny problem który już od dłuższego czasu nie daje mi spokoju i nie wiem z kim rozmawiać na ten temat.
Mój narzeczony nie ma taty, zmarł kilka lat temu i w związku z tym był plan żeby błogosławił nam ojciec chrzestny.
Jest to dla mnie ważne, emocjonalne wydarzenie i chciałabym żeby były przy tym obecne osoby nam życzliwe a on własnie taki nie jest.
Ten pan, kompletnie mnie nie znając, na pierwszym (i ostatnim) wspólnym spotkaniu zaczął mnie obrażać i poniżać. Samą rozmowę zaczął w sposób prowokacyjny, i dalej poprowadził ją tak, by jak najbardziej zranić moje uczucia - rozpoczynając od moich życiowych aspiracji, wykształcenia i poziomu intelektualnego, obraził moich rodziców i potraktował mnie jak skończoną ignorantkę w sprawach wiary. Szłam na to spotkanie z otwartą głową i chęcią poznania człowieka który pełni ważną rolę w życiu mojego ukochanego, a zostałam zdeptana przez człowieka, który wiedział o mnie tyle jak mam na imię. Już w czasie rozmowy tłumaczył się że on po prostu - ma taki charakter. Ja, mimo ogromnych nerwów starałam się opanować. Kiedy mój narzeczony chciał mnie bronić - został nazwany usłyszał stek obelg w swoim kierunku. Przepłakałam kilka dni po tej sytuacji.
Problem jest taki, że narzeczony nadal chce zapraszać go na ślub i prosić o błogosławieństwo. Nie wiem co robić, jestem skłonna zaprosić go na ślub, żeby nie robić afery, ale błogosławieństwo udzielane rękami tego człowieka nie będzie dla mnie nic warte. Co więcej, na samą myśl że z otwartym sercem mam zaprosić go do mojego domu w jednym z najważniejszych dni mojego życia napawa mnie strachem.
Nie wiem co robić.

 Tematy Autor  Data
 Zdeptał mnie chrzestny narzeczonego. nowy Kornelia 
  Re: Zdeptał mnie chrzestny narzeczonego. nowy andrzej 
  Re: Zdeptał mnie chrzestny narzeczonego. nowy kika 
  Re: Zdeptał mnie chrzestny narzeczonego. nowy Magdalena 
  Re: Zdeptał mnie chrzestny narzeczonego. nowy MM 
  Re: Zdeptał mnie chrzestny narzeczonego. nowy Martha78 
  Re: Zdeptał mnie chrzestny narzeczonego. nowy Marek_Piotrowski 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: