logo
Czwartek, 28 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy on powinien być moim mężem.
Autor: Miki (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2018-11-18 00:52

Mam pytanie jak poznać czystą miłość? Mój problem jest taki:

Mam narzeczonego, lecz nie wiem czy powinien być moim mężem. Tęsknie za nim jak go nie ma przy mnie. Nie wiem jak wybrać męża z którym spędzę resztę życia. Pomożecie?

 Re: Czy on powinien być moim mężem.
Autor: Mateusz (84.38.84.---)
Data:   2018-11-26 19:05

"Mam pytanie jak poznać czystą miłość"?

Nie da się, bo na tym świecie ona nie istnieje. Każdy człowiek ma swoje wady, które decydując się na małżeństwo z nim trzeba po prostu zaakceptować. Albo wierzyć, że w końcu je przezwycięży i cierpliwie czekać... nieraz do końca życia. Oprócz wad, każdy z nas posiada jednak również(a nawet przede wszystkim) zalety i to na nich proponowałbym się skupić. Cała reszta: kolor oczu/włosów, tembr głosu, styl ubierania się, zainteresowania i tak dalej, to już Twoja prywatna decyzja, nie ludzi na tym forum.

 Re: Czy on powinien być moim mężem.
Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2018-11-26 19:58

Miki,

A serce nic Ci nie podpowiada?
Jesteście w okresie narzeczeńskim; spróbujcie ze sobą jak najczęściej rozmawiać, dzieląc się upodobaniami, refleksjami, przeżyciami. Poznawajcie siebie i swoje charaktery. Mówcie o przyszłych dzieciach, rodzinie, domu, obowiązkach i ODPOWIEDZIALNOŚCI. Miejcie wreszcie wspólne cele na przyszłość i marzenia. Narzeczeństwo jest właśnie takim czasem...
Oczywiście, nie ma gotowych recept. Ani na udane małżeństwo, ani na tego jednego jedynego :) Ale może warto powiedzieć to sakramentalne TAK, jeżeli fundamentem waszego związku będzie wzajemna miłość a drogowskazem Dekalog.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: