logo
Czwartek, 28 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Rozpatrywać przez chwilę czy zająć się czymś innym?
Autor: Skrupulant (14 l.) (---.proflink.pl)
Data:   2018-11-21 22:05

Czasami pojawiają się jeszcze problemy.
Czasami wydają się poważne i nawet na ich potwierdzenie różne cytaty znajduje ale może po prostu źle je interpretuje... Bo te wątpliwości niczym innym się nie różnią, te same objawy tylko inne sprawy. Parę osób spytałem - kazali zostawić. Czy każda wątpliwość rozpatrywać choć przez chwilę? (sprawy pomyłki w spowiedzi, wracania do tego czy innych?) czy może raczej zająć się czymś innym?

 Re: Rozpatrywać przez chwilę czy zająć się czymś innym?
Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2018-11-21 23:36

Zostaw te wszystkie wątpliwości w spokoju i zajmij się lepiej czymś nowym. Może sportem, lub literaturą historyczną. Widzę, że lubisz pisać. Wobec tego zacznij pisać pamiętnik. Opisz swoje przemyślenia. Np. każdego dnia jedną stroniczkę i dodaj ilustrację; jeśli oczywiście potrafisz rysować. Może to będzie całkiem niezły pomysł, kto wie? Pomyśl.

 Re: Rozpatrywać przez chwilę czy zająć się czymś innym?
Autor: Kitty (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2018-11-22 07:24

Magdalena ma bardzo dobry pomysł. Tylko nie pisz tam o swoich wątpliwościach pod kątem popełnienia grzechu.

 Re: Rozpatrywać przez chwilę czy zająć się czymś innym?
Autor: Skrupulant (---.proflink.pl)
Data:   2018-11-22 21:39

Zostawić niezaleznie od sprawy?

P.S Niektorzy moga sie zastanawiac czemu raz pisze jako Krystian a raz Skrupulant. Powod jest prosty. Na telefonie mam zapisany Skrupulant a na komputerze Krystian. A ze nie chce mi sie zmieniac, to tak zostaje i tak kazdy mnie tu chyba zna z bywalców bo udzielam się tu już od ok. 2 lat myśle.

 Re: Rozpatrywać przez chwilę czy zająć się czymś innym?
Autor: Kitty (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2018-11-22 22:36

Krystian (stali bywalcy i tak wiedzą :)), czy masz rozeznanie, co jest materią potencjalnie poważną (kadzież, nieczystośc, kłamstwo, wyrządzanie krzywd, nieobecność na Mszy św. z LENISTWA), a co pierdołą (czy w piątkowej kostce rosołowej jest mięso i czy zjeść chleb pokrojony nożem, którym mama kroiła wcześniej kabanosa)?

 Re: Rozpatrywać przez chwilę czy zająć się czymś innym?
Autor: Estera (---.147.35.249.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2018-11-23 19:08

Tak, powód 2 nicków jest prosty. Lenistwo. Zamiast rozkminiać głupoty, właśnie z tym zacznij walczyć. Uporządkowanie nicków to jakieś 5 sekund.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: